AlinaShan• 20 июня 2024
Це ж треба ФОРТУНА, задала лиш одне питання і то закрили)))) як фортить так по життю, всім добра!!!
Викачую яйцями• 20 июня 2024
Ответ дляAlinaShan
Задала питання, чи тут можна одяг продавати, бо мені порадили додаток, а адміни закрили, отаке буває
Одяг начебто можна в єдиній темі. Якщо я не помиляюсь
Радостина• 20 июня 2024
Ответ дляAlinaShan
Питання, де тут продається одяг, на цій платформі, той хто радив не вказав саме місце продажу))) а виявилось там сайт є, де можна виставляти, але не факт, що хтось щось купить
Не знаю как сейчас. А раньше многие девочки покупали на киде. И я много брала ребёнку и себе кое-что.
Радостина• 20 июня 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Есть же продавалка
Викачую яйцями• 21 июня 2024
Ответ дляРадостина
Есть же продавалка
Есть. Но встречала ещё единую тему тут, но утверждать не буду
Радостина• 21 июня 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Да, пролеты продают.
ХтоЯкщоНеЯ• 21 июня 2024
Ответ дляAlinaShan
Ща с продажами везде глухо
барабанщица• 21 июня 2024
Ответ дляAlinaShan
Може нерухомість хтось подарує))))
Да, дедушка в десятом колене миллионер вдруг у вас есть ))
А_я_ЛОЖУ!• 21 июня 2024
Ответ дляAlinaShan
Я посмотрела тему Вашу, там есть четкая ссылка на продавалку. Что Вам не так?