Грабля• 23 июня 2024
Хто яким спортом займається?
розкажіть, що подобається, особливо влітку
...аяприкольная• 23 июня 2024
Спортлайф все підряд,на які групи підпишуся,а ні то зал,басейн.Щодня після роботи зараз ходжу
вкрации• 23 июня 2024
Басейн 2 рази на тиждень + щодня тренування в Спортлайфі, по черзі силові та кардіо. Кардіотренування подобаються найбільше, це степ, тайбо, кікбоксинг.
ПробілНеПрацює• 23 июня 2024
Леж лежа люблю. Подходов 10 в идеале😁. Но для фигуры не помогает. Приходится таскать железо.
Розвідка Маші• 23 июня 2024
Тільки йога поки що. Іноді вдома з trx петлями займаюсь під відео з youtube
Соня-сонятко• 23 июня 2024
Трх последние несколько месяцев, надо было сбросить вес после бер. Вот со след недели в тренажерку пойду, это мне больше всего нравится.
Ромашкинная• 23 июня 2024
Дома легкая зарядка-растяжка, гантели-каждый день, велосипед люблю, плаванье- но это редко.
Айпишница• 23 июня 2024
Аквааэробика и просто плавание. Терпеть не могу тренажёры и на групповые почти не затянешь. Не люблю сильно напрягаться и потеть
Мой_ужин• 23 июня 2024
Заняття з йоги на свіжому повітрі і в студії, ЛФК, кінезіотерапія, танці щотижня
Новини України від — це цікаві статті, що охоплюють найзначніші події української та світової політики, шоу-бізнесу та інші аспекти соціального та культурного життя. Актуальні інформаційні новини, які можна читати кожній людині, що цікавить, а також постійно свіжа стрічка новин про спортивні та військові події.