сою не люблю• 24 июня 2024
При звільненні вам виплатили гроші у день звільнення?
Відділ кадрів закидає, що гроші швидше прийдуть у день, коли в усіх зарплата- через тиждень після звільнення
Черговий по кухні• 24 июня 2024
Мені прийшли в день звільнення, а в день зарплати ще прийшла зарплата за один день, бо я звільнялася 1 числа.
Булку Дай• 24 июня 2024
По закону повинні отримати в день звільнення.
Але якщо бюджет - то може бути і пізніше.
СамавиховуюКота• 24 июня 2024
А як бухгалтер знаю цю історію з двох сторін
Якщо бюджетна організація, там ціла історія провести міжрозрахунок.
Тому так, вмовляємо працівників звільнятись в день зарплати. Або щоб писали розписку що не проти отримати розрахунок в день зарплати
СамавиховуюКота• 24 июня 2024
Якщо ви хочете встати в позу, можете подати до суду і вам виплатять середній заробіток за кожен день затримки .
сою не люблю
• 24 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Приватна організація
Совбез• 24 июня 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
А потом приходит Держпраця и все єти розписки до одного места. На руководителя штраф 46 тис.грн. Не играйтесь так.
Куплю орехи• 24 июня 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Я у бюджеті працювала, отримкала у день звільнення, все можливо,якщо напрягтися трохи.
СамавиховуюКота• 24 июня 2024
Ответ длясою не люблю
Приватна організація
Ну і яка причина,що вони не можуть виплатити вам гроші в день звільнення?
Маю рацію• 24 июня 2024
По закону в тот де день.
Но некоторые бухи ленятся в тот же день заморачиваться, потому расчет в день аванса или зп.
Но это незаконно, можете пригрозить, что пожалуетесь в защиту труда.
СамавиховуюКота• 24 июня 2024
Ответ дляСовбез
Так а що робити коли приносять заяви день в день.?
Ми то розуміємо що це не правильно
Форточка• 24 июня 2024
Якщо у них зараз немає грошей, то ви можете що хоч робити, писати заяви, писати погрози - виплатять з усіма.
Якщо хороші відносини, то може варто зачекати? Так , не за законом. Але йти також треба вміти. Бо може колись саме їх рекомендація допоможе отримати кращу роботу.
Совбез• 24 июня 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ми то розуміємо що це не правильно
Отработка две недели. Я просто тоже в бюджете и мы вот так влетели
Форточка• 24 июня 2024
Мені ц день в день виплачували, і чекала. Потім ще класні відпускні по зп за останній місяць порахували, а не за формулою.
І потім ще й просила рекомендації, коли запит був в компанію, куди дуже хотіла.
Маю рацію• 24 июня 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Про бюджет удивили.
Даже заскорузлые постсовдеповские организации уже соблюдают все законы, хотя раньше было дело, самовольничали.
Кто это еще таким беспределом страдает в бюджете, аж интересно)
Совбез• 24 июня 2024
Ответ дляМаю рацію
Про бюджет удивили.
Финансирование в бюджете раз в неделю, а то и 2 раза в месяц. У организации банально нет денег на расчетном счете и процедура их получения занимает от 3 до 7 дней, так что при всем желании расчет заплатить неизчего
сою не люблю
• 24 июня 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Поки не озвучили. Тільки сказали ’ може таке бути’
Куплю орехи• 24 июня 2024
Ответ дляСовбез
Працюю безпосередньо у фінансуванні бюджетних установ. Головна причина-старі баби з счьотами не хочуть перераховувати, бо вже порахували авансв або зп.
Булку Дай• 24 июня 2024
Ответ дляКуплю орехи
Це скоріш за все, ви заяву за 2 тижні написали. Тому і отримали своєчасно.
Зараз воєнний стан, людина може день в день звільнятися. Тому ніяк вона не отримає зарплату вчасно. Якщо бюджет.
Булку Дай• 24 июня 2024
Ответ дляКуплю орехи
Я теж в бюджеті працюю. Ми часто замовляємо міжрозрахунок. Бо людина може поскаржитися, а це нам не потрібно.
Сільський ансамбль• 24 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Де це ви таке прочитали, що може звільнитися день в день. Нема такого. Все як і раніше за 2 тижня повідомити. День у день тільки за особливими підставами або за угодою сторін.
Булку Дай• 24 июня 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Хз. Це мені наша головний бухгалтер сказала. Вона вичитує всі закони.
Маю рацію• 24 июня 2024
Ответ дляСовбез
Ну так, правильно вы написали, что дают отработать 14 дней, за это время деньги на счетах появляются.
Так как заявление пишется за 14 дней до предполагаемого увольнения, в не когда моча в голову стукнула.
Маю рацію• 24 июня 2024
Ответ дляКуплю орехи
💯, это ж элементарная манипуляция на незнании работниками своих прав.
Лезут все со своими заявлениями, а девочкам из бухгалтерии некогда и чаю попить🤣
Моль Моллівна• 24 июня 2024
я бух по зарплате, всегда всем в день увольнения платим неоспоримый расчет, т.е. оклад, больничные за счет предприятия, ПФУ, если готовы до сплаты, компенсацию за неиспользованный отпуск, фиксированную премию, все положенные надбавки, если они есть. Позже выплачиваем больничные за счет ПФУ, если на момент увольнения он еще не был готов до сплати, премии, если они рассчитываются по итогам месяца и в день увольнения невозможно посчитать. Ваша бухгалтерия нарушает законодательство, при обращении в суд, выплатят вам еще и среднюю зп за каждый день, с момента увольнения до момента выплаты. Исключение только, если вы в зоне боевых действий и работодатель докажет невозможность выплаты всех причитающихся сумм в день увольнения.