Борець за гаманець• 24 июня 2024

Щасливі кохані дівчата, за що Вас цінує Ваш чоловік/партнер?

Запитання до тих дівчат, які вважають свій шлюб/союз щасливим.
За що Вас цінує чоловік і як це проявляє?
автор Борець за гаманець • 24 июня 2024
Ответ дляТундиринда
Проявляет это заботой, финансовым обеспечением, любовью. Ценит за внешность, фигуру , классный секс. Просто меня больше не за что ценить)
А коли будете дорослі, як тоді?

автор Борець за гаманець • 24 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Я взагалі то з сумним сарказмом пишу.
Тільки того й щастя, що наче любить.
Як добрий хазяїн добру корову.
А хочеться щоб любили як шпіца.
Я б була гарна, обсцикала вугли, гавкала як та сучка.
А він би ночей не спав, який би мені супер преміум корм вибрати.
Все у Ваших руках. Не садіть город, не крутіть закрутки, скажіть ’лапки болять і дорогий манікюр’.
А_я_ЛОЖУ!• 24 июня 2024
У нас не прям идеальные отношения, но мы друг друга любим. Он отлично заработывает, я занимаюсь домом и детьми. Мы любим быть вместе, он уже больше 10 лет из дома работает и мы друг другу не надоедаем.
Бабця в мештах• 24 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
А що є в Вас)?
Ну, на самом деле, думаю, что у меня хороший характер, я добрая, милая, не выношу мозг... После вашей темы, спросила у мужа, сказал, что я самая лучшая, что очень любит, что ни разу не пожалел, что женился на мне...а почему любит не сказал...остаётся только догадываться, эх...
Анна-6444• 24 июня 2024
Я думала,что муж меня любит за то,что я красивая и умная. А он сказал,что за то,что я хорошо веду домашнее хозяйство и вкусно готовлю.Облом)))))
автор Борець за гаманець • 24 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Чоловік молодець
автор Борець за гаманець • 24 июня 2024
Ответ дляАнна-6444
От обжорка
Барабан для дорослих• 24 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Грустно.... А что он делает для Вас? Может просто жизнь у вас обоих не лёгкая, и без огорода и закруток не обойтись... Но может и для Вас он много чего делает, за что-то ж Вы любите его...
Він все життя намагається щось для мене робити.
20 років те щастя, ось ось.
І все як туман розсіюється
Барабан для дорослих• 24 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Нічого собі, як пощастило Вашому чоловіку) Я би теж оженилась з Вами
Я б сама на собі оженилась би 🤗

Барабан для дорослих• 24 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
І знаєте що буде? А нічого не буде.
Буде город в бур´янах, і буде суха каша
А так да, він не проти щоб я полежала.
автор Борець за гаманець • 24 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Я б сама на собі оженилась би 🤗
Самоцінність теж дуже важлива, значить і йому транслюєте
автор Борець за гаманець • 24 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
І знаєте що буде? А нічого не буде.
Буде город в бур´янах, і буде суха каша
А так да, він не проти щоб я полежала.
І нехай... ніхто ж не вмре. Насійте квіти, красу якусь а на все інше кажіть ’дай гроші на....’
Барабан для дорослих• 24 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Та я ж не тільки на городі. В мене професія гарна, поважна, заробляю набагато більше ніж він.
Як би він слово криве сказав в мою сторону, або десь там на сторону глянула вже б давно пішла
А так же вроді добрий лагідний, знову ж таки дітей любить. І бросить жалко, і що робити з ним не придумаю
Барабан для дорослих• 24 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Нема грошей. Щось там заробляє, але так все бездарно спускає вічно якісь хрєні купує. То газонокосилку під ремонт, то морозильну камеру міліпіздрічеську бо зі знижкою, то вакуматор.
Мені може тисяч 5 підкинути раз в 2 місяці
автор Борець за гаманець • 24 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Отож тому так витрачає тому що базу Ви тягнете і він це знає, не париться. Включіть дурочку, яка нічого не може, все валиться з рук але яка вірить в нього, він молодець і все може, врятує родину) Спочатку по звичці спустить пару зп, а потім почне крутитись.
P.S. Раджу з власного досвіду. Принца не стане, але собі значно покращите життя і видихните трохи
Тра Ля Ля• 24 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Даже не знаю... закрутки не делаю, огорода нет...
Я ще й вибаглива до того всього)) І теж без городу й закруток 🤣
Тундиринда• 24 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
А коли будете дорослі, як тоді?
Так мы и так взрослые)
Барабан для дорослих• 24 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Дякую за пораду. Я в такі ігри награлась за 20 років.
От якби ми в халабуді жили як цигани. Йому і норм. Зате дружно
автор Борець за гаманець • 24 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Не подіяло🥺?

автор Борець за гаманець • 24 июня 2024
Ответ дляТундиринда
Так мы и так взрослые)
40+?