Соня-сонятко• 25 июня 2024
Xiaomi 14 Ultrs или Iphone 15 pro, что выбрать?
Остановилась на этих двух.
Тільки не про гроші• 25 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
потому что айфон вам может прослужить и 10 лет. сяоми даже со всеми наворотами, вряд ли
Смешно через 5 лет максимум на него многое не закачать и не загрузить))
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Телефон 8-10 тис не може бути бюджетним!!!
До 300-500$ - это бюджетный телефон считается
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляПосле 18
флагман Сяоми, о которой говорит автор, стоит больше 50 000
Да, просто человек сравнивает телефон за 300$ с телефоном за 1100$
Хотя ясно, что это разный ценовой сегмент
Тільки не про гроші• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Мне не надо 10 лет, я в среднем рад в 2 года меняю
Ну так зачем переплачивать, я с самсунгос С серии хожу уже 5й год, без глюков, уже буду менять в след. году если все ок будет, смотрела айфон , но это ж такие деньги, в два раза С серию можно купить
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Мне нужна камера и достаточно озу и памяти
Тільки не про гроші• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Память облако бесконечно
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Бюджетні то до 150!!!
За 200-300 дуже пристойні і якісні можна взяти
А 500+ то бізнес клас для понтування перед друзями
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Память облако бесконечно
Мне нужна встроенная и ОЗУ.
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Мне нужна встроенная и ОЗУ.
А що вирішує оперативка?
80% це проц і відяха рішає...а оперативку зараз телефони з простої памяті вміють брати
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
А що вирішує оперативка?
Производительность решает
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Производительность решает
А швиткодія від чого залежить?...явно не від оперативки!!!
Прилипало• 25 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Ну як мінімум такими гавняними АКБ як в огризка мало яка китайськи нонеймка може ’’похвалитися’’....та і камери на тестах в айфонах ненайкращі
От з камерою погоджуюсь, мені камера мого самсунга більше подобалась, ніж зараз камера айфону..
З акб не знаю. У мене однаково себе показали і самсунг і айфон. З іграми онлайн то з 8 до 14 десь тримали. Без ігор з 8 до 20 приблизно.. але я і юзаю телефони в хвіст і гриву ) якщо користуватись як мій чоловік (трохи новини зранку почитав в вайбері і все, чисто на прийом дзвінків телефон) то акумулятор з ранку до вечора живе, ще й з запасом )
Прилипало• 25 июня 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Память облако бесконечно
Хмаринки не безкоштовні коли «нескінчені» ))
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
От оперативы в том числе, учитывая что это ещё и с количеством ядер часто коррелирует
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
В останню чергу ...для телефона 8гб оперативки то аж забагато...в мене на компі зараз 8гб то в притик, але тому що в гугл хромі 30 вкладок відкриту
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Это немного.
У меня 32 на компе, иногда не хватает, к примеру
Без образів• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Ну не знаю, у меня у бабушки сяоми из серии редми 8 про, до сих пор работает
Якщо для вас немає різниці і все прекрасно, то беріть як у бабусі.
Мммм, а ця прекрасна реклама у кожному додатку сяомі, обожнюю
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляБез образів
Ее отключить можно
Без образів• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Ее отключить можно
А в айфоні не треба виключати, бо її просте немає. Доречі, не всю можна відключити.
Небалувана Галя• 25 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
не так быстро. с 11й моделью до сих пор прекрасно ходят, ничего не тормозит
Ходять і не застаріли, то різні речі