Ясамаякрасивая)• сегодня в 15:14
Що дивитись на ютуб? Яку тематику?
Я подорожі зазвичай, але трохи хочу розбавити. Порекомендуйте . Можливо про прибирання, чи документалки якісь?
Хто що дивиться ?
БеллаДонна• сегодня в 15:16
Детективы и расследование про убийства
Уборки меня не интересует, я сама организатор пространства и уборщица больше 15 лет.
Не пириживай• сегодня в 15:19
Ви питаєте що дивИтись, чи що дивитЕсь?
Бо, якщо перше, то як можна порадити, зовсім не знаючи людини і її інтересів, хоббі?
Я, наприклад, мови вивчаю там. Дивлюсь відеоуроки.
Файна цьоця• сегодня в 15:18
Дивлюсь як люди в горах живуть, в Карпатах.
Або теми переїзд з міста в село. Канал Іванки Дячук цікавий
Ще люблю Хататур, своїми руками як бюджетні ремонти роблять, перевтілення
Ясамаякрасивая)
• сегодня в 15:18
Ответ дляНе пириживай
Ви питаєте що дивИтись, чи що дивитЕсь?
Вибачте, дивитесь
ЗдесяЯ• сегодня в 16:24
Ответ дляФайна цьоця
Дякую за хататур, підписалась) Жінкам завжди цікаво оформлення домівки, дизайн, затишок - тема для ютюба безпрограшна)
Моль Моллівна• сегодня в 16:32
Ой, цей ютуб, як і советчиця, тільки зайди. Блогера, що живе в Китаї - Петя інгліш, блогерку з Японії - Торі.. інтервью, біографії..