Соня-сонятко• 25 июня 2024
Xiaomi 14 Ultrs или Iphone 15 pro, что выбрать?
Остановилась на этих двух.
Ну що ви, мамо!• 25 июня 2024
Странный выбор. Я хоть и не айфономанка, но здесь выбор очевиден
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Почему?
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
айфон естественно
Почему? У этой модели перформанс тесты лучше
Ну и ещё склоняюсь к ней из-за того, что части приложений нет на айфон, из тех, что использую
Директриссимо• 25 июня 2024
У меня сяоми 12 плюс.
Но у меня и бюджет был до 15 тыс.
Флагманские сяоми-хуавей и т.д. не покупала бы.
Только Самсунг или айфон
Но у меня и бюджет был до 15 тыс.
Только Самсунг или айфон
Пацака-задирака• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
потому что айфон вам может прослужить и 10 лет. сяоми даже со всеми наворотами, вряд ли
Прилипало• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Ну як що питання в застосунках то звісно Xiaomi. Або розгляньте ще Samsung s серії.
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
3-5 вполне
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Це як вибирати між електро мобілем і дизелем, механікою і автоматом...
Якщо немали огризків то і не беріть, беріть андрюху і буде вам щастя
Пацака-задирака• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
3-5 вполне
3-5 это не 10, и через 2-3 года модель будет уже устаревшая и подтормаживающая.
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
Та за ті гроші можна два/три сяомі купити і мати актуальну модель...а не лазити 10 років з калькулятором!!!
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
Мне не надо 10 лет, я в среднем рад в 2 года меняю
Прилипало• 25 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Той ксіомі що дивиться Автор коштує як і айфон ) то ж три вона не купить )
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
А огризок типу незастаріває???
Пацака-задирака• 25 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
А огризок типу незастаріває???
не так быстро. с 11й моделью до сих пор прекрасно ходят, ничего не тормозит
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляПрилипало
Але тось сяомі переплюни той айвон в рази по всіх параметрах, і ніяких танців з бубном як біля огризка
Пацака-задирака• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
тогда берите сяоми. вы же к нему больше склоняетесь и хотите, чтобы вам подтвердили ваш выбор)) берите сяоми!)
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ну не знаю, у меня у бабушки сяоми из серии редми 8 про, до сих пор работает
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
В мене є асер Е700 на три сімки, тоже чудово працює і має більше десяти років...от тільки мало що з додатків підтримує четвертий андроїд
І огризки зроблені з тих жу запчастин що і флагманські смартфони
Пацака-задирака• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Птица Говоруша• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
у моего мужа тоже какой то сяоми даже не вспомню модель, 6 лет, полет нормальный))
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ну так это бюджетная линейка.
Прилипало• 25 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Стосовно «переплюне» не знаю. У мене завжди самсунги були. Зараз айфон. То ж порівняти можу тільки їх )
Глянула порівняння ксіомі та айфону - ну воно майже те на те і виходить. А як воно в житті я хз )
Але Автор казала що на айфоні нема потрібних їй застосунків, то ж для мене тоді дивне питання.. обирати між іоs і андроїдом ) бо якщо ті застосунки є тільки на андроїді то і брати треба андроїд )
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Ну так это бюджетная линейка.
Про це не бюджетна лінійка...тому і зараз про беріть вони кращі
Соня-сонятко
• 25 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Redmi бюджетная линейка
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляПрилипало
Ну як мінімум такими гавняними АКБ як в огризка мало яка китайськи нонеймка може ’’похвалитися’’....та і камери на тестах в айфонах ненайкращі
После 18• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Ну так это бюджетная линейка.
флагман Сяоми, о которой говорит автор, стоит больше 50 000
Чудовий каламбур• 25 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Redmi бюджетная линейка
Телефон 8-10 тис не може бути бюджетним!!!