Начальник Анонимов• Изменено 25 июня 2024

Без чоловіка легше ніж з ним: що я не так роблю?

Ситуація така: дитина 10 тижнів, за перші тижні я ушаталась вщент. Бували ситуації нарозрив: дитина кричить, в хаті срач, їжа википає, як в анекдоті. Чоловік поїхав у відрядження на 3 тижні. І за цей час я вперше почала кайфувати від материнства. Висипаюсь, лягаю з дитинкою рано, його вклала, щось поробила і сплю. Вибудувала режим - стало легше вкладати. Встигаю і масаж, і приготувати і прибрати. Якось все легко і плановано. До ритма життя дитиночки пристосувалась. А зараз вернувся чоловік, я рада страшенно, скучила дуже, але от минуло три дні і мені знову страшенно важко. Він пізно приходить: поки приготую і посиджу з ним (просить дочекатись), посуд перемию, вже лягаю дуже пізно. Тричі в день глобальне готування. Окрім режиму дитини пристосовуюсь до нього - на обід заїздить додому в різний час, коли як, за півгодини набирає. Зранку я з візком по магазинам за харчами. Не хочу його лишити зовсім без уваги, але і втомилась вже жесть.
З дитинкою він швидше побавитись: глобально все на мені. Прання, готування, хата - само соьою.
Я не хочу нити, швидше за порадою йду: шо роблю не так?
Чи правильно зараз було б лишити чоловіка без уваги по принципу «дорослий, розбереться сам», чи не можна цього робити, бо діти ростуть, а відносини з чоловіком то святе?
Але і втомленою бути вічно то такий контраст з тим спокоєм, що був.
ПесиКот• 25 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Не совсем, моя поерепенилась лет до 15, потом до нее дошло, что я решаю все ее жизненные трудности, любые, хоть мелкие , хоть крупные, и поэтому в любой ситуации она может ко мне обратиться.
Все равно был период проблемный)

ПесиКот• 25 июня 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Мене в пологовому дуже налаштували боротися за гв до останнього, от я і борюсь попри всі лактостази, що були. Зараз нарешті налаштувала ніби і якщо виходить все, то не хочеться знімати дитину з грудей
Ну,я молодая тоже такой была))
ИВ лучше для всех,мама нужна спокойная,а не с нервным срывом.
КвартираЧья• 25 июня 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Допускаю що я сама і винна, Ви праві.після пологового почалось це обслуговування його в колишніх масштабах і він звик. Тепер тяжко то все міняти
потроху зіскакуйте з цього, перейдіть на доставку продуктів, решту пишіть йому ввечері список коли з роботи їде.
Те, що зараз впали за робітки - то одне, але незручності через це можна розділити разом, а не так щоб тільки ви це відчули. Нема грошей на помічницю - то хай не крутить носом і звикне до простіших страв, і до чистоти нема чого придиратись. А в неділю може посидіти з дитиною, поки ви приготуєте щось на тиждень (можна морозити заготовки до страв чи повністю деякі страви)
Я проти того, щоб приділяти чоловіку менше часу, але готовка і прибирання - то не стосунки. Зрештою, нормально чесно признатись, шо ви втомлюєтесь
Забрала і не сказала• 25 июня 2024
Ответ дляПесиКот
Все равно был период проблемный)
Был, но я поняла для начала одну вещь, мы с мужем очень близки и дружны, и мы всегда вместе, и вокруг нее вместе, а потом она как бы отгородилась, и я заметила, что когда я отдельно с ней больше времени провожу, это идёт на пользу, и сейчас я больше времени уделяю ей, чем мужу, ей это нужно, она тянется сама. Она его любит, общается, но у нас с ней отдельная женская такая компания.
ПесиКот• 25 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
С мальчиками чуть иначе
Забрала і не сказала• 25 июня 2024
Ответ дляПесиКот
С мальчиками чуть иначе
В душе не чаю как с мальчиками).
ПесиКот• 25 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
В душе не чаю как с мальчиками).
У меня сыну 15 и дочке почти 14🤣🤯

Забрала і не сказала• 25 июня 2024
Ответ дляПесиКот
У меня сыну 15 и дочке почти 14🤣🤯
Не, мы не мазохисты, мы сразу поняли, что у нас будет один ребенок, мы итак едва выжили первые года три.
Мизимец• 25 июня 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Я читаю і це так схоже на мою ситуацію, що просто жесть. Я хочу бути з чоловіком нв одній хвилі інтересів, але теж хочу розуміння, що я сильно втомлююсь, встаю до дитинки вночі, встаю рано вранці, я не можу до 2 ночі як раніше робити йому компанію, готувати, сидіти лялякати. Це буде ціною мого здоров’я і недосипу хронічного. Дитинка потребує теж уваги, прибирати стараюсь коли його нема, бо він не допоможе, а тільки тут же буде топтатися. Поїв - приляжу.🤷‍♀️отаке. Добре моя мама прийде іноді поможе, але я дозовано користуюсь цим, у неї зі здоров’я і так непросто і я не хочу на неї валити купу всього непідйомну
У нас ещё и проблемы в интимном плане начались, я постоянно не хотела, я думала что это лишь усталость, а сейчас понимаю ещё в перемешку с обидой что он ничего не делает по дому и с ребенком не помогает. В общем полный букет.
Ситуация изменилась только спустя много лет, путем ссор, истерик и уже доходило до развода. Стал убирать и мыть посуду. Но все это при напоминаниях бесконечных и через раз. Например да, он помоет посуду, но не сразу, а когда там за 2 дня наскладируется на пол кухни, у меня часто терпения нет и я сама это делаю. Была посудомойка, сейчас не в родном городе, на съеме вернулись к мытью руками. Хотя посудомойка тоже, хоть бы раз он её разгрузил. Если я не разгрузила, будет от туда брать чистое, а грязное кидать в раковину.
Я думаю это не исправить. Сейчас только ’ греет’ то что он есть, рядом, как- никак если отбросить бытовой план нормальный муж, папа детям, и мне уже некуда деваться, глупо вроде бы из-за быта разводиться.
Единственное что я сделала, я перестала готовить для него. Вот даю то что осталось после детей за день, или что после вчерашнего обеда осталось. Даже не даю, складываю в судок и он себе греет. Такая моя маленькая месть за это все, не могу я себя заставить для него что- то готовить, когда так он ко всему относится. Готовлю только детям.
Дрібка щастя• 25 июня 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Відносини я маю на увазі глобальніше - спільні теми, бути в курсі життєвих ситуацій один одного.
Тут же не тільки в жратві справа. У нього робота, потім тренування які не пропускає, потім може ще яку зустріч собі поставити по ділу, приїде пізно. І у мене вибір, або підтримати з ним розмову, поговорити, приділити час, увагу, чи ве спати, коли він прийде. У першому варіанті я упаду з ніг від втоми і недосипу, у другому ми віддаляємось і все менше стає спільних тем
А вам нормально, що ви в нього після залу, зустрічей? Він не спішить додому з вами спілкуватись, з дитиною, допомогати
dahashutka19• 25 июня 2024
1. Плануйте меню на декілька днів і нехай чоловік ввечері сам купить всі продукти
2. Закупити полуфабрикати , пельмені ітд
3. Можливо мультиварку купити? Або готувати якісь легкі страви . Картопля з куркою і в духовку наприклад
Любовь Калистратовна• 25 июня 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
У нас теж буває, не те шоб претензії, але : «ой а їсти шо нічо нема?», «ой а мийка грязна», або показова похвала дружині колеги, яка наготувала 10 страв на стіл, шо я розцінюю як камінь в мій город(
Ви ж теж можете у відповідь привести приклад чоловіка знайомої, який гарно заробляє, розділяє з нею побут/оплачує помічницю.
Непереможна• 26 июня 2024
Вы так довго не протянете, чоловік має нарівно з вами все робити по дому +на вас немовля, на ньому робота. Робота не робить чоловіка королем, це норма
Добродійка• 26 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Так где ваша посудомойка, робот пылесос, доставка на дом продуктов? Хотя бы
Теж хотіла написати )
Якщо чоловік не допомагає, нехай купить посудомийку і робот-пилосмок. Мені це значно полегшує побут.