ЗавЛабСнаб• 25 июня 2024

Підкажіть хто знає, купівля квартири в шлюбі

Хочемо з чоловіком купити квартиру.
В нього є дочка від першого шлюбу.
Аліменти сплачує.
Всім забезпечена,він їй залишив житло.
Але її мама вдавится за кожну копійку
Плануємо також дитину.
Підкажіть,як краще оформити житло?
Я не хочу щоб в випадку,якщо щось станеться з чоловіком, частина квартири відійшла його дитині.
Моїх грошей там 80 відсотків
Прописувати суми хто скільки вніс чоловік не хоче.
Якщо оформити на 2?
В случаї смерті чоловіка,його частина буде ділитись між мною і його дитиною?
Якщо тільки на мене?
Прошу тільки по темі, без обговорень і критики не по темі
Пенек Возмездия• 25 июня 2024
А потом читаешь тут истории,как квартира делится на двоих:папеньку с копеечными алиментам в лучшем случае и маму с ребёнком или детьми. И все ж честно. Вдвоём купили,поделили. И никто детям части не выделяет в таком случае задним числом.

Престидижитатор• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Чоловік хоче сумісне житло, щоб в випадку чогось не залишитись на вулиці, бо своє житло він родарував дочці від першого шлюбу
А чоолвік НЕ ЛОХ, має лише 20%, а хоче навпіл оформлювати Маю надію, ви не підете на таку авантюру
Залізний кіготь• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Це я відклала до шлюбу, до війни мала гарну зп.
20 відсотків відклав він зі своєї зп,але вже будучи зі мною у шлюбі
То там лише 10% його))
Престидижитатор• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Жах, просто жах. Не ведіться на цю аферу. Нормальний чоловік не стане пропонувати таке коханій жінці. До того ж, ще невідомо які будуть відносини, коли народите дитину. Хитродупка ваш чоловік
Полюю на дрони• 25 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
та тільки в цій темі стільки дичини вже понаписували
уристки місцеві на диванах
Залізний кіготь• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А якщо я все своє комусь подарую.
Можна дарчу оспорити?
На дарчу чоловік має дати згоду
автор ЗавЛабСнаб • 25 июня 2024
Ответ дляya-7532
Хоть мама хоть муж могут сделать вашу жизнь нетерпимой и предать. Думайте как сделать так чтоб квартира была только ваша. Не вздумайте покупать хату на себя в браке или прописывать его или приводить в свое жилье.
А в чому полблема поопимати когось в своє власне житло?

Престидижитатор• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Він готовий чекати, поки не назбирає 50 відсотків ’типу своїх’
Ви дивна, а він не готовий 80% вкласти, як ви, наприклад. Нащо ви йому казали про свої заощадження? Ваші гроші- тільки ваші. Може, він знову розірве шлюб, як з першою жінкою. Життя непербачуване
Пенек Возмездия• 25 июня 2024
Ответ дляПолюю на дрони
уристки місцеві на диванах
У вас,наверное, первый брак? И хочется доверять, понимаю) а люди пишут уже с опытом. У меня было один в один с бм -мои 4/5 и он хотел её делить. Мне повезло, что у меня возник рычаг-ему нужны были от меня документы, которые я подписала после его отказа от притязаний на квартиру.
Полюю на дрони• 25 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
я адвокат. практик.
_Юта_• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ггг,ви мені прям настрій підняли.
Дякую)
Абы на пользу))
А ещё я бы очень крепко задумалась... Не похож ваш муж на бескорыстного щедрого рыцаря, может, стоит узнать версию подлой меркантильной первой жены?
Может, как только вы откажетесь подарить мужу полквартиры, вы тоже окажетесь ненадёжной, меркантильной особой?..
Пенек Возмездия• 25 июня 2024
Ответ дляПолюю на дрони
я адвокат. практик.
Извините, это я автору хотела отправить.
ya-7532• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Блін, в мене батьки пенсіонери,а якщо я не хочу щоб їм після моєї смерті щось дісталось, не можна це якось обійти?
А то что мужику достанется часть вашего имущества, а может и его ребенку и новой бабе, это вас не беспокоит? 🤔
ya-7532• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Вони мене вигнали з дому коли мені було 16
Они хотя бы докормили вас до 16, а что этот носитель члена сделал для вас? Он кормил вас хоть десяток лет? Квартиру и ту подарил не вам, а ребенку от другой 🤔
ya-7532• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А якщо я все своє комусь подарую.
Можна дарчу оспорити?
Надеюсь вы троллите.
ya-7532• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я розумію.
Ми говорили на цю тему.
Після того,як його колишня покинула,коли він був без роботи і в лікарні,він каже шо нікому не довіряє
Его проблемы. Никаких поселений мужика у себя, пополамов и кормежек мужика, автор.
ya-7532• 26 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Вы его никогда не выгоните потом. Даже если будет абьюзить, изменять или не давать денег.
Квітка Миру• 26 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А він що не розуміє, що з його 20% він вже на вулиці? Хай заробляє далі. Якщо будете купувати на маму, то одразу не виходячи від нотаоіуса хай дарує вам, а то старим людям довіряти не можна. Але якщо таке, то дійсно розведіться і купіть на себе, потім одружитесь. А то виходить хитрий чоловік дуру знайшов. Я все першій дружині віддав, а тепер вилізу на шию другій і вези мене та ще й так, щоб знов перша могла відтяпати.
Квітка Миру• 26 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Її мама зробить нестерпним життя.
Якщо не будуть виділені долі,і квартира буде оіормлена на мене.
Я ж ге зможу з нею нічого зробити без згоди чоловіка?
Я в шоці з вас автор. Не ображайтесь, але якби я заробила і хотіла за свої гроші купити квартиру, а якийсь вибачте член мало того, що на неї рот роззявив, то ще й вішав свій виводок, то котився б він в мене з великої гори. Думайте про себе!

Квітка Миру• 26 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не варіант(
Він готовий почекати з покупкою, поки не назбирає 50 відсотків, але це ж будуть гроші зібрані в шлюбі, і по суті ми будем жити за мою зп,поки він буде відкладати свою.
А так ще рік на зйомі
Ви просто знайшли альфонса, а він дуру, яка все схаває. Шкода((
автор ЗавЛабСнаб • 26 июня 2024
Ответ дляКвітка Миру
Зараз він заробляє набагато більше від мене
Престидижитатор• 26 июня 2024
Ответ дляya-7532
’Подарил’ с его слов. Там тоже, наверное, большая часть жены была, судя по аппетитам Уверена. автор документов его не видела на то ’его подаренное’ жилье
Квітка Миру• 26 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
І що? З такими його замашками і недовірою ви його грошей не побачите. Якщо він дійсно заробляє набагато більше, то цю квартиру хай пише на вас, а наступну на себе.
Квітка Миру• 26 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ми гроші на квартиру збирали разом, але коли купували, то чоловік писав заяву в нотаріуса, що квартира куплена за мої власні, моя частка 100%. Бо самі знаєте яка ситуація в країні! Все може статися, а я не хочу з свекрухою потім судитись за спадщину, у нас мала дитина і я як мати роблю все щоб захистити її інтереси.
Lacrimo• 26 июня 2024
Автор, ви самі зібрали собі на квартиру : 80+ 10 , чоловік з вашою участю! Нащо з таким ще ділитись? У Вас можуть бути діти взагалі не від цього чоловіка, а квартиру купити на двох. Розведетесь, подаруєте йому свої гроші, і він в шоколаді звісно. В таких значних різницях в відсотках вкладу як 90 і 10 нормальний чоловік не претендує ні на що! Якщо він уже зараз починає пополам ділити і не хоче ніякі відмови підписувати - то він гнилий. Взагалі, купляйте собі квартиру любими зручними способами. А він хай шукає дурних дальше.
Ноунэйм• 26 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я розумію.
Ми говорили на цю тему.
Что-то меня терзают смутные сомнения, что жилье, оставленное им дочери, на самом деле жилье БЖ, и к нему не имеет никакого отношения.
автор ЗавЛабСнаб • 26 июня 2024
Ответ дляya-7532
Якби не хвилювало,я б не створювала цю тему
автор ЗавЛабСнаб • 26 июня 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Йому ту квартиру мама подарувала