ЗавЛабСнаб• 25 июня 2024
Підкажіть хто знає, купівля квартири в шлюбі
Хочемо з чоловіком купити квартиру.
В нього є дочка від першого шлюбу.
Аліменти сплачує.
Всім забезпечена,він їй залишив житло.
Але її мама вдавится за кожну копійку
Плануємо також дитину.
Підкажіть,як краще оформити житло?
Я не хочу щоб в випадку,якщо щось станеться з чоловіком, частина квартири відійшла його дитині.
Моїх грошей там 80 відсотків
Прописувати суми хто скільки вніс чоловік не хоче.
Якщо оформити на 2?
В случаї смерті чоловіка,його частина буде ділитись між мною і його дитиною?
Якщо тільки на мене?
Прошу тільки по темі, без обговорень і критики не по темі
В нього є дочка від першого шлюбу.
Аліменти сплачує.
Всім забезпечена,він їй залишив житло.
Але її мама вдавится за кожну копійку
Плануємо також дитину.
Підкажіть,як краще оформити житло?
Моїх грошей там 80 відсотків
Якщо оформити на 2?
Якщо тільки на мене?
Воленс-неволенс• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ні,я не одна в сім´ї.
Є сестра.
А що дарча не можлива,якщо декілька людей в сім´ї?
Є сестра.
Одним днем купівлю на маму чи тата і вони дарують вам. То люди просто пишуть, бо а раптом батьки вирішать не оформлювати дарування на вас і потім поділять між дітьми
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я например не могу себе позволить купить кв на мою маму. это будет означать что с этого дня она хочет на меня перепишет, не захочет не перепишет, захочет на общество защиты животных, это ж ее кв теерь.
автор нигде не писала что можно положиться на ее маму.
Ну да, тут надо понимать с кем это оформлять. Кинуть может и мать, как и муж.
ЗавЛабСнаб
• 25 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
На маму не можу.
Чоловік хоче сумісне житло
Їжак в панчохах• 25 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Тю, якщо ваших 80 то навіщо взагалі окрім вас на когось оформлювати? Тим-паче зараз на чоловіка 🙄
візьміть 20 % кредиту та купіть лише на свої і лише на себе.
миссАрфография• 25 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вообще советую развестись,купить на вас, и потом опять пожениться. без третьих лиц
Вы свою трешку в Киеве так покупали?
Воленс-неволенс• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Чоловік хоче сумісне житло, щоб в випадку чогось не залишитись на вулиці, бо своє житло він родарував дочці від першого шлюбу
Але припускає, що раптом що, на вулиці чи з чужими людьми маєте жити ви. Класно. Тоді хай погоджується прописувати володіння у частках. Його 20%, навіть якщо його донька колись успадкує половину від його 20%,то це можна буде визнати мало значною долею і тому легше викупити. Бо на тій частці навіть ліжко не поставиш
pragaElena• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
На маму не можу.
Чоловік хоче сумісне житло
Брачный договор тогда и прописывает муж что его первому ребёнку ничего не достанется
ЧупакабраЗеБест• 25 июня 2024
Ответ длямиссАрфография
Вы свою трешку в Киеве так покупали?
нет, зачем это нам? у нас конфликтов не было при покупке
АБВГДэшница• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Еммм...так якщо подарував своє, то нехай купить собі своє, чого він на ваше роззявив рота зі своїми 20%? А коли дитина у вас ще буде то у тому самому ’випадку чого’ він на вулиці не залишиться, де ви з дитиною подінетесь за його о версією?
Пульт от линолеума• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
На маму не можу.
Чоловік хоче сумісне житло
Так он никак не хочет!
А не жирно ему 8/10 отдать?
ЛюбимаЯНЬ• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тоді у вас нема варіантів
Їжак в панчохах• 25 июня 2024
Ответ дляya-7532
але тільки через дарчу бо інакше при розлученні половина його.
ніт
миссАрфография• 25 июня 2024
Автор, а Ваши 80%это, что за деньги? И 20 исключительно мужа или Вы отложили вместе?
ЗавЛабСнаб
• 25 июня 2024
Ответ дляpragaElena
Чи буде мати такий договір юридичну силу?
Адже не можна лишити спадку вразливі категорії(дітей, батьків інвалідів)
Тролю як можу• 25 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
Це не так дешево
Ну, дешевше, ніж квартиру навпіл. Автор ,питає вихід.
ЗавЛабСнаб
• 25 июня 2024
Ответ длямиссАрфография
Це я відклала до шлюбу, до війни мала гарну зп.
20 відсотків відклав він зі своєї зп,але вже будучи зі мною у шлюбі
рукиЖимолости• 25 июня 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Чоловік все одно отримає спадщину
Автор может написать завещение на своего ребёнка, если квартира будет только её.
ЗавЛабСнаб
• 25 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А что муж смертельно болен?
Довго пояснювати.
Але померти може
Разгуляшка• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Якщо я помру швидше питань не має
Ви не думаєте, щоб квартира Авалян вас вашій дитині дісталась?
миссАрфография• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
И Вы ещё рожать собрались? Очень удобно мужик устроился. Ну и как Вариант выделяйте доли при покупке хотя бы 50/50, тогда дочь его сможет претендовать на 50%от его половины или если у вас будет ребенок то на 33%, на крайняк вы всегда сможете их выкупить ну и сделать со своим наследством таким она в принципе ничего не сможет.
Люблю кетчуп• 25 июня 2024
Ответ дляya-7532
Один из ее родителей ей. Но сначала покупка на одного из родителей.
А нельзя так, что они покупают, а он свою часть оформляет дарственную на ребенка?
рукиЖимолости• 25 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ні,я не одна в сім´ї.
Є сестра.
Тогда самый простой вариант развестись с мужем , купить квартиру за свои и потом снова расписаться.
ЗавЛабСнаб
• 25 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Так нашої дитини ще не має.