пессимістікус• 26 июня 2024

Куди порекомендуєте вступити?

Переходжу в 11 клас, вже +- вирішилася, що хочу йти на 07 Управління та адміністрування(скоріш за все 071 Облік і оподаткування або 075 Маркетинг)
Хочеться на денну очно, кажуть, що у Хмельницькому зараз чи не найкраще вчитись в умовах війни(сама живу у Запоріжжі)
Який універ краще обрати? Не обов´язково у вище згаданих містах
Карамбулкул• 26 июня 2024
Идите на слесарное дело.
Слесарь, токарь, фрезеровщик. В любой стране будете нарасхват.
Цвіпканя• 26 июня 2024
Ответ дляКарамбулкул
Идите на слесарное дело.
То самі йдіть раз такі розумні. Це дівчина якщо не зрозуміли з старпосту.
Автор, ще якісь направлення розглядали?
Солоденька цукОрка• 26 июня 2024
071 - це прив´язка до країни, тобто ваша освіта ніде більше вам не допоможе. Впевнені?
Карамбулкул• 26 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Автор, ще якісь направлення розглядали?
Я умею. Иногда очень спасает, хотя у меня есть и другое образование, и защищенная кандидатская.
Карамбулкул• 26 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Автор, ще якісь направлення розглядали?
Я тоже женщина. Это очень интересная работа, требующая знания математики, а не физической силы. Современные фрезеровочные станки - это просто фантастика.
ЛюбимаЯНЬ• 26 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Автор, ще якісь направлення розглядали?
І що, що дівчина? З тією мобілізацією вона буде користуватися великим попитом, навіть, якщо не вийде, як спеціаліст
Карамбулкул• 26 июня 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А ещё это очень спокойная профессия.
Щось не спиться• 26 июня 2024
Выбирать нужно исходя из баллов, рассмотрите запорожский вузы тоже, как запасной вариант. Или вы на контракт?
автор пессимістікус • 26 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Автор, ще якісь направлення розглядали?
Як на запаску тримаю у списку 121 чи 122, але я буду здавати іноземну як додаткову, так що можливо не прокатить
Взагалі, серед 28 галузей знань в мене маса відпадає через іноземну
автор пессимістікус • 26 июня 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Відпад блін :(
Можливо, порадите якісь напрямки? В мене іноземна четвертим предметом
автор пессимістікус • 26 июня 2024
Ответ дляКарамбулкул
Идите на слесарное дело.
Це з механічної інженерії? Я без фізики не пройду, напевно, бо мені її вважай що нуля вчити :(
Карамбулкул• 26 июня 2024
Ответ дляпессимістікус
Там физика элементарная. Вы справитесь.
автор пессимістікус • 26 июня 2024
Ответ дляЩось не спиться
Молюсь, щоб на грант чи бюджет(чесно, вже заплуталась що й куди), але як вийде з балами
Зараз пробні пишу на 170-180, але пробні є пробні
автор пессимістікус • 26 июня 2024
Ответ дляКарамбулкул
Там физика элементарная. Вы справитесь.
А якщо я не здаю фізику, там в конкурсних предметах пройде?
Молчунья• 26 июня 2024
Маркетинг хорошая специальность, и в плане возможности работать не в Украине - тоже. В ЗП кроме инжинерки я бы не рассматривала вузы, если и она не скатилась
автор пессимістікус • 26 июня 2024
Ответ дляМолчунья
Ну, так, ЗП вже крайній варіант, якщо я не зможу кудись краще