Переходжу в 11 клас, вже +- вирішилася, що хочу йти на 07 Управління та адміністрування(скоріш за все 071 Облік і оподаткування або 075 Маркетинг)
Хочеться на денну очно, кажуть, що у Хмельницькому зараз чи не найкраще вчитись в умовах війни(сама живу у Запоріжжі)
Який універ краще обрати? Не обов´язково у вище згаданих містах
Карамбулкул• 26 июня 2024
Идите на слесарное дело.
Слесарь, токарь, фрезеровщик. В любой стране будете нарасхват.
Цвіпканя• 26 июня 2024
Ответ дляКарамбулкул
Идите на слесарное дело.
То самі йдіть раз такі розумні. Це дівчина якщо не зрозуміли з старпосту.
Автор, ще якісь направлення розглядали?
Солоденька цукОрка• 26 июня 2024
071 - це прив´язка до країни, тобто ваша освіта ніде більше вам не допоможе. Впевнені?
Карамбулкул• 26 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Автор, ще якісь направлення розглядали?
Я умею. Иногда очень спасает, хотя у меня есть и другое образование, и защищенная кандидатская.
Карамбулкул• 26 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Автор, ще якісь направлення розглядали?
Я тоже женщина. Это очень интересная работа, требующая знания математики, а не физической силы. Современные фрезеровочные станки - это просто фантастика.
ЛюбимаЯНЬ• 26 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Автор, ще якісь направлення розглядали?
І що, що дівчина? З тією мобілізацією вона буде користуватися великим попитом, навіть, якщо не вийде, як спеціаліст
Карамбулкул• 26 июня 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А ещё это очень спокойная профессия.
Щось не спиться• 26 июня 2024
Выбирать нужно исходя из баллов, рассмотрите запорожский вузы тоже, как запасной вариант. Или вы на контракт?
Ответ дляЦвіпканя
Автор, ще якісь направлення розглядали?
Як на запаску тримаю у списку 121 чи 122, але я буду здавати іноземну як додаткову, так що можливо не прокатить
Взагалі, серед 28 галузей знань в мене маса відпадає через іноземну
Ответ дляСолоденька цукОрка
Відпад блін :(
Можливо, порадите якісь напрямки? В мене іноземна четвертим предметом
Ответ дляКарамбулкул
Идите на слесарное дело.
Це з механічної інженерії? Я без фізики не пройду, напевно, бо мені її вважай що нуля вчити :(
Карамбулкул• 26 июня 2024
Ответ дляпессимістікус
Там физика элементарная. Вы справитесь.
Ответ дляЩось не спиться
Молюсь, щоб на грант чи бюджет(чесно, вже заплуталась що й куди), але як вийде з балами
Зараз пробні пишу на 170-180, але пробні є пробні
Ответ дляКарамбулкул
Там физика элементарная. Вы справитесь.
А якщо я не здаю фізику, там в конкурсних предметах пройде?
Молчунья• 26 июня 2024
Маркетинг хорошая специальность, и в плане возможности работать не в Украине - тоже. В ЗП кроме инжинерки я бы не рассматривала вузы, если и она не скатилась
Ответ дляМолчунья
Ну, так, ЗП вже крайній варіант, якщо я не зможу кудись краще