Незламна Україна• 27 июня 2024
Оновлення даних для мед і фарм працівників
Чи оновили дані, чи будете оновлювати і де?
Що кажуть роботодавці? Питання стосується жінок
Результат:
вже голосів:
7 (43.75%)
Не буду взагалі
5 (31.25%)
Оновила
4 (25%)
Ще ні, але буду
Звездолётчица• 27 июня 2024
Я была в военкомате год назад. Но на работе говорят, что нужно опять. Сейчас очереди. Пойду в июле
Астановитесь• 27 июня 2024
Оновила через Резерв+.
Не працюю, в декреті.
На обліку. В тцк не піду.
Не працюю, в декреті.
На обліку. В тцк не піду.
Жена брата Админа• 27 июня 2024
Ті, хто був на обліку, оновлюють, хто не був - за законом, який не має зворотної дії, може це не робити до 2026 р, але якщо буде оформлюватись на нову роботу, то без військового квитка і оновлених даних прийняти не зможуть. Це пояснення нашої кадрової служби. Тож поки на облік не стаю - там зараз пекло