Незламна Україна• 27 июня 2024

Оновлення даних для мед і фарм працівників

Чи оновили дані, чи будете оновлювати і де?
Що кажуть роботодавці? Питання стосується жінок
Результат:
вже голосів: 16
7 (43.75%) Не буду взагалі
5 (31.25%) Оновила
4 (25%) Ще ні, але буду
Звездолётчица• 27 июня 2024
Я была в военкомате год назад. Но на работе говорят, что нужно опять. Сейчас очереди. Пойду в июле

Ніка Найз• 27 июня 2024
Месяц назад обновилась в ЦНАПе. Готовилась получать письмо на ВВК, потом сказали достаточно этого.
Астановитесь• 27 июня 2024
Оновила через Резерв+.
Не працюю, в декреті.
На обліку. В тцк не піду.
Ніка Найз• 27 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
Оновила через Резерв+.
Не працюю, в декреті.
На обліку. В тцк не піду.
И не надо, потому что данные уже сами туда пошли.
Жена брата Админа• 27 июня 2024
Ті, хто був на обліку, оновлюють, хто не був - за законом, який не має зворотної дії, може це не робити до 2026 р, але якщо буде оформлюватись на нову роботу, то без військового квитка і оновлених даних прийняти не зможуть. Це пояснення нашої кадрової служби. Тож поки на облік не стаю - там зараз пекло