Весотехник• 27 июня 2024
Як надути таку кульку?
Знаю, що через соломинку. Але там запаяно. Допоможіть не зіпсувати.
Хата на мати• 27 июня 2024
Пробивайте соломинкою в центрі кружечка (тільки червону плівку) і вставляйте туди соломинку
Ноу коммент• 27 июня 2024
Ответ дляВесотехник
Вперше такі взяла.
Де що відкрить-відрізать?
Резать ничего не надо, вставлять под красную плёнку
Рання пташка• 27 июня 2024
В той червоний кружечок вставляєте трубочку, воно відкриється. То клапан такий, щоб кулька не спускала повітря.
Весотехник
• 27 июня 2024
Ответ дляРання пташка
А потім як? Заклеїти?
Весотехник
• 27 июня 2024
Ответ дляРання пташка
Далі не йде, запаяно.
Як його?
Рання пташка• 27 июня 2024
Ответ дляВесотехник
А потім як? Заклеїти?
Ні, він як заглушка, сам опускається і закриває ту дірку. Ви маєте трубочку між той клапан і дірочку пропхати і надути.
Тільки не про гроші• 27 июня 2024
Ці кульки неможливо здути)))У нас висить вже 8 місяців,пилюку зтрушую,бо дитині подобаються🤷😂