Задираю носа• 30 июня 2024

Розсудіть

Вчора потрібно були зупинитися на одну ніч в чужому місці. Їхала з двома дітьми, я на 8 місяці вагітності. Знайшла через оголошення квартиру. Дівчина сказала, що є гарна квартира в новобудові, скинула мені фото , та попросила щоб гроші я їй відразу скинула на карту, так як були випадки коли клієнт бронював, але не приїхав і вона втратила свій заробіток. По телефону розповіла, як дістатися, де ключі, і ми поїхали.
Коли ми з дітьми приїхали до квартири, піднялись на поверх я була в шоці. От скажіть як так можна? Як можна помитися в тому душі, чи відправити дитину в туалет? Навіть те що то 5 поверх, без ліфта, немає світла та теплої води це квіточки з цією антісанітарією. Коли я в розпачі їй телефонувала, бо було вже близько 21.00 , а я в таких умовах, без коштів в чужому місці, ця бізнес леді не брала трубку. Потім коли з десятого разу взяла сказала ,що з квартирою все гаразд вона не прибрала лише пил під ліжком, що кошти вона повертати не буде. В кінці розмови сказала, що поверне тільки половину суми. Дякую і на цьому, але я вважаю що це шахрайство. В квартирі було так брудно та смерділо, що ми просто не змогли там залишатися, вирішили що краще вже в машині заночувати.
Як би ви вчинили на моєму місці? Фото очікування та реальність додаю.
булоТАЙминуло• 30 июня 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
То мабуть для більшої драми ( за ніч). Але і штори різні і шпалери..🧐хоча може там шпалери шматками поклеєні
Так, на фото з сайту вони двоих кольорів - темні і світлі. Але придивіться - темні заходять під підвіконня. Лише за батареєю світлі. А на фото автора вони повністю світлі, всюди.
Країна мрій• 30 июня 2024
Ви ще не бачили де я спала за 300€ ніч так що це лакшері
Привіт з ботойбіччя• 30 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Я теж вирішила придивитись.
На фото шпалери м´ятного кольору чи схожого. У автора на фото вони білі.
Тюль з орнаментом - у автора без. Штора синя, у автора коричнева.
Добре, штори і тюль можна змінити, але шпалери не клеять часто в таких квартирах.
І будинок за вікном інший - висотка свічка, а на перших фото наче декілька високих будинків за будинками з червоними дахами
белые стены, вернее стена, тоже есть на фото владельца
мегамоСГ• 30 июня 2024
Автор, а через який ресурс ви зняли квартиру? Скажу так: те, що хазяйка/ріелтор погодилась вам повернути половину коштів - не аби яка вдача. Якщо ви знімали, наприклад, через OLX.
Love_Love_Love_• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
А вы правда не понимаете ?
Или прикидываетесь блондинкой ?
Если нет тряпки, губки вы все попрятали ...
Беру туалетную бумагу и протираю ей унитаз, если ну совсем беда мочу туалетную бумагу мылю мылом и протираю унитаз ...
Я не пыталась умничать, как по мне это более чем элементарно просто, но как выяснилось не для всех.
Ви десь бачили що я написала про прятаня тряпок і губок? Чи аби писати пишете? Свою блондиність не проектуйте на мене
булоТАЙминуло• 30 июня 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Есть
Но там обои темные заходят под подоконник - это видно на фото.
За правым окном на фото владельца вид не тот, что у автора.
Вид за левым окном не видно. Если это оно - то темные обои должны заходить под подоконник
Госпожа_тамагочи• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
Да причем тут должна, я пишу как бы поступила я, лучше помыть унитаз ( на самом деле она не видела страшных условий и страшных унитазов ) чем спать в машине в 3-м.
Почему у нас люди так себя не ценят ? Автор заплатила деньги и даже наперед чтобы что ? Мыть засранный унитаз ? А оборванная штора это что ? Сколько путешествую, никогда такого ужаса не видела. В самом начале войны снимала неделю по суточную квартиру потому что других не осталось. Квартира не новостройка, но мне нужен был этаж 1. Чистая, теплая, чистое белье и отремонтированная ванная. Все прилично. Просто у хозяйки квартиры автора совести нет. Я б тоже в таком гадюшнике ночевать не хотела бы
JENYABEST• 30 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы написали что все прячете , я вас переспросила: туалетную бумагу и мыло тоже ? Вы не догадались зачем я спрашиваю, я вам объяснила.
Отчебучкина• 30 июня 2024
То ви в Парижі не знімали ще житло. От там очікування- реальність завжди, за будь-які гроші
Love_Love_Love_• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
Ось скрін, можете уточнити, де я написала що ВСЕ ховаю?
Госпожа_тамагочи• 30 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Да вариантов может быть масса. Автору могли скинуть старые фото квартиры, после которых уже и шторы меняли, и обои. А могли подсунуть фото вообще другой квартиры
Привіт з ботойбіччя• 30 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Есть
на фото владельца, правое окно, подоконник справа, закрыт шторой и там как раз, похоже и есть белая стена.
Налогообложу• 30 июня 2024
Автор, якщо б ви не були вагітні, то я б залишила коментар. А так шкода вас.
JENYABEST• 30 июня 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Тут дело не в том кто как себя ценит, а в сложившейся ситации и кто как ее решает.
Есть и другой вариант заказать другую квартиру, а лучше отель.
Кубик Рубика• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
2.
ну.. чистота не идеальная, но и прям такого ужаса, чтобы ночевать в машине, нет!
Кубик Рубика• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Вікно там одне,а в сусідній квартирі палив в своє вікно молодий чоловік і весь його дим тягнуло до нас.
в машине воздух свежее был?
JENYABEST• 30 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось
Кубик Рубика• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Ви часто платите гроші за те щоб помити чужий унітаз?
вы заплатили ,чтобы переночевать в своей же машине
Свекруня• 30 июня 2024
Если бы мне нужно было переночевать одну ночь, я была беременна и с детьми, я бы переночевала и оставила плохой отзыв. В 9 вечера кипиш и разборки точно бы не устраивала, мне дороже мои нервы
Тріль!• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
Ось
І де написано що вона все ховає?
Написано «більшість хімії ховаю». Тобто щось типу порошка/гелю для прання, гелю для посуду - є. А доместосу чи схожої хімії - нема.
JENYABEST• 30 июня 2024
Ответ дляТріль!
І де написано що вона все ховає?
Ну ...ход мысли правильный и я спросила про мыло и туалетную бумагу, а человек спрашивает причем тут туалетная бумага и мыло - я объснила и что до сих пор не понятно ?
Вероятненько• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
2.
Это вы такая уставшая кинулись под кроватью пыль проверять?
Вероятненько• 30 июня 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Когда ночь и нет других вариантов, самое время включить из себя капризную фею и погрести спать в машину. Цените себя любимых так и дальше
Тріль!• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
А туалетний папір це побутова хімія? )
Ви справді якось не на ту стежку пішли спитавши про мило та туалетний папір після першого посту дівчини. Людина чітко написала що частково ховає хімію, написала чому вона це робить, а Ви до неї пристібались з милом і папером
Замороженная селедка• 30 июня 2024
Это вам ещё повезло, что квартира в приниципе существовала. А то ж часто мошенники просят предоплату и исчезают
JENYABEST• 30 июня 2024
Ответ дляТріль!
А туалетний папір це побутова хімія? )
Она спросила чем я буду мыть унитаз, если вся химия спрятана, я ее переспросила прячет ли она мыло и туалетную бумагу? Она не поняла т.е не догадалась что мылом и бумагой можно помыть унитаз, я обьяснила подробнее Перечитайте !
А престебались это вы ко мне :)
Весняний Марафон• 30 июня 2024
Співчуваю ..
Фуу
Колись через букінг зняли квартиру в Києві ( теж з дитиною )- так білизна була не змінена , волосся в сан вузлі та чоловічі труси під ліжком
Подзвонили посереднику чи хто там ключі приносив - так ще бігом і виставила Незаселеня нам . Довго з букінгом контактували щоб мати можливість відгук написати
Love_Love_Love_• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
Ось
І де там написано що я все ховаю?
Багиня• 30 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ніщо. Але будемо відверті - квартиру подобово винаймають зазвичай люди певного рівня, які і квартиру після себе лишають в неприглядному стані, і яким обірвана шторка не проблема.
Вот именно. Автор странная. Она должна была со своим доместосом, тряпками и швабрами ездить.
Весняний Марафон• 30 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Якого певного рівня ?