Задираю носа• 30 июня 2024

Розсудіть

Вчора потрібно були зупинитися на одну ніч в чужому місці. Їхала з двома дітьми, я на 8 місяці вагітності. Знайшла через оголошення квартиру. Дівчина сказала, що є гарна квартира в новобудові, скинула мені фото , та попросила щоб гроші я їй відразу скинула на карту, так як були випадки коли клієнт бронював, але не приїхав і вона втратила свій заробіток. По телефону розповіла, як дістатися, де ключі, і ми поїхали.
Коли ми з дітьми приїхали до квартири, піднялись на поверх я була в шоці. От скажіть як так можна? Як можна помитися в тому душі, чи відправити дитину в туалет? Навіть те що то 5 поверх, без ліфта, немає світла та теплої води це квіточки з цією антісанітарією. Коли я в розпачі їй телефонувала, бо було вже близько 21.00 , а я в таких умовах, без коштів в чужому місці, ця бізнес леді не брала трубку. Потім коли з десятого разу взяла сказала ,що з квартирою все гаразд вона не прибрала лише пил під ліжком, що кошти вона повертати не буде. В кінці розмови сказала, що поверне тільки половину суми. Дякую і на цьому, але я вважаю що це шахрайство. В квартирі було так брудно та смерділо, що ми просто не змогли там залишатися, вирішили що краще вже в машині заночувати.
Як би ви вчинили на моєму місці? Фото очікування та реальність додаю.
Привіт з ботойбіччя• 30 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Там вид не тот
тот же вид. Возможно с телефона плохо видно, я смотрю с компа на большом экране, тот же вид. Слева деревья повыше, рядом дома с красными крышами и дальше высотка, вижу и там, и там. У автора просто фото справа и верхняя часть окна, а у владельца фото слева и нижняя часть окна. Поэтому у автора вы дома с красными крышами почти не видите, но на большом экране их видно и высотку тоже и полукруглую стену.
Зупка_цем• 30 июня 2024
Автор, покажите нам что у вас под кроватью, ваш унитаз, вашу душевую кабину и ваш подоконник снаружи... тогда мы поставим диагноз.
Зроблено у 80-х• 30 июня 2024
Ответ дляКрию матом страшно
В сенсі ’ помила ванну і протікала унітаз?’ Людина гроші заплатила не для того щоб на 8 місяці вагітності після дороги з дітьми драїла за кимось санвузол. Вона мала приїхати в чисту, свіжу квартиру а не на прибирання. Це не історія про довгострокову аренду ( хоча і в тому випадку то обурювало б,але зрозуміло що людина облаштує квартиру під себе і вимиє все що брудне) а лише аренду на одну ніч , так не має бути
Там поддон душа просто облезлый и убытий, а не грязный, его мыть не надо было.
А пару капель на крышке унитаза можно было за 5 сек. вытереть, без истерик.
Зупка_цем• 30 июня 2024
Автор, в Европе в отеле 3*** может быть также, легко может быть также за 60-120 евро.
Зроблено у 80-х• 30 июня 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
То мабуть для більшої драми ( за ніч). Але і штори різні і шпалери..🧐хоча може там шпалери шматками поклеєні
та пофик на обои, когда ты с дороги, с двумя детьми + восьмимесячным животом. а тем более лезть наружные подоконники фоткать и пыль под кроватью в таком положении
Туся муся• 30 июня 2024
Брудно - факт, але не так, щоб на восьмому місяці ще й з дітьми ночувати в машині. Це вже перебір.
На початку війни, при евакуації спала і в гуртожитках і навіть в покинутій хаті в селі і ніхто з нас від цього не те, що не помер, а навіть не постраждав
Ща как дам• 30 июня 2024
Мабуть ще все залежить і від ціни.
Я відпочивала в курортному містечку.
1 раз платила 1200 за добу. Там і сервіс на тверду 3 по готельним міркам, чисто, тапки, душ, нова білизна.
Потім був відпочинок в тому ж містечку але економ варіант. ( Бо тільки прийти переночувати) Заплатили 1000 за 2 ночі. В шафах пил, покривала розлазиться від старості. Душ скоріше старезний ніж брудний. Холодильник аж розпадається від старості.
Але по суті нам дійсно переночувати і вранці душ прийняти.
За інший рівень чистоти я зекономила 1400 грн.

А ще чоловік розповідав про дешеві хостели в Києві. Який там континген. Той напився, той обколовся. Самий капець коли ужратий чувак виспався посеред загальної кімнати. І таке задоволення коштувало 200 грн доба
Весняний Марафон• 30 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
Своє житло автор іншим не здає за кошти
Весняний Марафон• 30 июня 2024
Ответ дляТуся муся
За покинуту хату заплатили гроші ?
Тепличная• 30 июня 2024
Так не повинно бути
Сантехніка відверто брудна
Не знаю в яких хлівах живуть дами, які пишуть, що пофіг бо це 1 ніч…
Кусман Сиру• 30 июня 2024
Квартира видно, що пошарпана, але можна було б і прибрати перед здачею
ОхиИВздохи• 30 июня 2024
Мы когда-то на олх так забронировали квартиру в Александрии, ехали машину покупать. На фото была квартира светлая с приятным ремонтом. По факту ночлежка времен СССР с прокуренными диванами. Неприятно было, молча уставшие попадали и забыли как страшный сон.
Налогообложу• 30 июня 2024
Ответ дляТепличная
Так не повинно бути
Сантехніка відверто брудна
Якщо б всі жили в таких хлівах як на фото, то було б добре. Дуже багато людей живе в гірших умовах. А ви наче з місяця прилетіли і не в курсі.
Угги_в_горошек• 30 июня 2024
Якщо це чудо коштувало 500 грн , то нормально .
На 3 людей , переночевали
Угги_в_горошек• 30 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
И такое бывало .
По этому теперь только через букинг или отели
Засомневаю• 30 июня 2024
Я не розумію чому вас так засуджують інші порадниці. Ну це ж не ок, брудна, зашарпана квартира. Хто хоче на ніч зупинятись і потім ще мити все, навіть якщо і є якісь вологі серветки. Я впевнена що якщо там срач такий то і тряпки для миття там такі, що доторкнутись гидко.
Я б протерла все звичайно і заночувала, бо час пізній і діти, але я на вашій стороні.
І нічого ви не докажете тепер. В нас теж схожа ситуація колись була, нічого нам не повернули і почали ігнорувати. Так і жили, що змогли те помили.
Кнопус• 30 июня 2024
Ответ дляЩа как дам
Мабуть ще все залежить і від ціни.
Я відпочивала в курортному містечку.

Вспомнила ) в 22 году выбрались из Ирпеня, после 2 недель жизни в подвале, под обстрелами, в Киев, и заехали в хостел. Переглянулись и муж так: ’лучше бы остались в подвале’. Настолько гнетущая, убогая обстановка была. Посидели там 2 часа, пока квартиру не нашли... Дальше уже другая история и даже со счастливым концом (наша квартира в Ирпене чудом уцелела, только окна повылетали, но это мелочь).
Закуйовджена життям• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Ви часто платите гроші за те щоб помити чужий унітаз?
Мабуть платять і сплять у машині - одиниці.
Советничаю тут• 30 июня 2024
Ответ дляХвильоватиша
Боже, автор, вам же на одну ніч, може треба було відкрити вікно і все ж таки на ліжку поспати? Гроші ж все рівно заплатили.
Якщо на одну ніч то можна на помийці поспати , згідно вашої логіки
Советничаю тут• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
Пейте успокоительные.
Я бы помыла ванну и протерла унитаз, ну если так противно и да дети. Переночевали и забыли чего тут рассуждать, отзыв плохой можете оставить, ну бывает не повезло, больше в ней не останавливайтесь.
То може весь під´їзд помиєте? Для вас норма коли вас ошукують за ваші гроші?
Советничаю тут• 30 июня 2024
Ответ дляАnnеt
дело Фреймут живёт и поныне
Так, і буде жити поки не переведуться засранки, які готові митись у брудному душі і сідати на грязний унітаз, про спати я взагалі мовчу
Советничаю тут• 30 июня 2024
Ответ дляА шо сталося?
Вы нас совсем идиотами считаете? Я вам таких фото даже в самой стерильной квартире наделаю и вы сознание потеряете
Боюсь уявити вашу стерильну квартиру
Советничаю тут• 30 июня 2024
Ответ длямадам Везувий
Двом дітям звісно краще ночувати в машині.
Зараз антисептики по всіх сумках, тим паче якщо діти є, можна було обробити сантехніку та переночувати.
Мені ванна та бачок не видаються дуже чистими також, але під ліжко та до кондиціонера не лазила б. Якщо постільна білизна чиста, то ночувати можна
Судячи з душу і туалету, білизна звісно чиста, напевно після 5х ночувальників
Советничаю тут• 30 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Засранки - це ті, які за 15 хв витирають пил і миють унітаз, щоб їхні діти нормально відпочили, а чистюлі - це ті, які скрючені сидять всю ніч у машині і зляться? Повно готелів, легше було ночувати там.
Не перекручуйте
JENYABEST• 30 июня 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Вы как то искаженно понимаете сказанное... если бы мне было грязно, да я бы вымыла и подъезд...
А ошукуэ вас ДТЕК і що ви зробите ? А как раз с мелкими частниками все просто больше не заказывать такие услуги как правило мелкие предприниматели клиентами дорожат.
Советничаю тут• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
Ну тобто для вас норма за свої гроші помити туалет і більше не наказувати? Прикольно. Як саме вас ДТЕК ошукує? Ви сплатите 500 кВ при використаних 200 кВ по лічильнику?
Хвильоватиша• 30 июня 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А краще в машині, серйозно?
Паспортний стіл• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
На іншому немає навіть ручки воно не відкриває
Автор, так что вам мешало просто помыть тот унитаз и душевую кабинку и спокойно переночевать с детьми и на 8 месяце беременности в квартире ? Это из серии назло бабушке отморожу уши ?Я бы точно не пошла с детьми ночевать в машину.
Паспортний стіл• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Я просто снимаю номер в гостинице и там всегда чисто. Что мешало вам сделать также ?
Ирэн1983• 30 июня 2024
засраная квартира, что тут скажешь, но в 9 вечера вібирать не риходится