Задираю носа• 30 июня 2024
Розсудіть
Вчора потрібно були зупинитися на одну ніч в чужому місці. Їхала з двома дітьми, я на 8 місяці вагітності. Знайшла через оголошення квартиру. Дівчина сказала, що є гарна квартира в новобудові, скинула мені фото , та попросила щоб гроші я їй відразу скинула на карту, так як були випадки коли клієнт бронював, але не приїхав і вона втратила свій заробіток. По телефону розповіла, як дістатися, де ключі, і ми поїхали.
Коли ми з дітьми приїхали до квартири, піднялись на поверх я була в шоці. От скажіть як так можна? Як можна помитися в тому душі, чи відправити дитину в туалет? Навіть те що то 5 поверх, без ліфта, немає світла та теплої води це квіточки з цією антісанітарією. Коли я в розпачі їй телефонувала, бо було вже близько 21.00 , а я в таких умовах, без коштів в чужому місці, ця бізнес леді не брала трубку. Потім коли з десятого разу взяла сказала ,що з квартирою все гаразд вона не прибрала лише пил під ліжком, що кошти вона повертати не буде. В кінці розмови сказала, що поверне тільки половину суми. Дякую і на цьому, але я вважаю що це шахрайство. В квартирі було так брудно та смерділо, що ми просто не змогли там залишатися, вирішили що краще вже в машині заночувати.
Як би ви вчинили на моєму місці? Фото очікування та реальність додаю.
А шо сталося?• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Ви часто платите гроші за те щоб помити чужий унітаз?
Гостиница😉 сэкономить хотели?
Раз одела не бу• 30 июня 2024
Ответ дляНе за Будка
Что мешает сдающему нормально предоставлять свои услуги?
Ніщо. Але будемо відверті - квартиру подобово винаймають зазвичай люди певного рівня, які і квартиру після себе лишають в неприглядному стані, і яким обірвана шторка не проблема.
Раз одела не бу• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Я не вам писала.
Леннон_Жив!• 30 июня 2024
Ответ дляНе за Будка
Ну скотина она, конечно
Такие и постельное не меняют, как правило....
Автор? Не поддерживали, пишете с другого акка?😂
Не за Будка• 30 июня 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Что?
Забризкана водою• 30 июня 2024
Я бы конечно не спала в машине,вернули половину , стоимость стала адекватной,за мытьё унитаза и ванны как раз. Интересно,поменяли ли постель.
В танке• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Та я теж не лазила, дитина щось впустила каже мама тут так брудно
И мама с животом на 8-м месяце начала ползать за ребёнком?
Марічка• 30 июня 2024
Ржу с комментов. Представляю себе беременных голубей, которые курлычут про грязный подоконник и про мусор под кроватью.
Спасибо за веселое утро.
Міс Всесвіт• 30 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Засранки - це ті, які за 15 хв витирають пил і миють унітаз, щоб їхні діти нормально відпочили, а чистюлі - це ті, які скрючені сидять всю ніч у машині і зляться? Повно готелів, легше було ночувати там.
Засранки це ті хто вважає що можна послуги предоставляти у такому вигляді і нічого страшного😵💫
В готелі немає плит, чайників і мікроволновок,щоб приготувати їжу дітям
Міс Всесвіт• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Та цирк якісь
В танке• 30 июня 2024
Автор, надеюсь, что у Вас дочери, а не сыновья, иначе пипец Вашим невесткам будет.
Луноходик_Ик• 30 июня 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Никогда не лазила под кроватью, если хотела переночевать уставшая. Не приходило в голову
Ось ,що для мене дивно,це чому не зняти готель на одну ніч,нащо квартира?
Мороки більше то.
Нульовий сантиметр• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
Пейте успокоительные.
Я бы помыла ванну и протерла унитаз, ну если так противно и да дети. Переночевали и забыли чего тут рассуждать, отзыв плохой можете оставить, ну бывает не повезло, больше в ней не останавливайтесь.
Автор на одну ночь.И эту одну ночь она должна мыть унитаз?
Их действительно обманули
Луноходик_Ик• 30 июня 2024
Ответ дляА шо сталося?
А автор прям чистюля? Все её фото из серии «доеб@ться». Вы б додумались сфотографировать внешний блок кондиционера и предъявлять претензии в его грязности?
Мене дуже здивувало,що автор сфотографувавала зовнішньо частину підвіконня,її ніхто і ніколи не протирає взагалі,але вагітность та гормони дають своє
Я коли була в приватному пологовому перед пологами теж мені все не подобалось на кшталт ,а тут волосина,а тут не гарно помита підлога
Ответ дляНульовий сантиметр
Их действительно обманули
Да причем тут должна, я пишу как бы поступила я, лучше помыть унитаз ( на самом деле она не видела страшных условий и страшных унитазов ) чем спать в машине в 3-м.
Хвильоватиша• 30 июня 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Их действительно обманули
Так повернули половину суми. Я так розумію готель вже не було часу шукати. Чому б не спати тут?
Луноходик_Ик• 30 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Військові знімають,бо їх багато,вони в готелі не помістяться в одному номері
Ніколи не збрешу• 30 июня 2024
Безотносительно состояния квартиры, где я впрочем катасрофы не вижу, что бы прямо названивать хозяйке поздно вечером, но после фразы ’ Їхала з двома дітьми, я на 8 місяці вагітності’ - можно дальше не читать. Почему то некоторые думают что наличие детей дает им какое то особое преимущество перед остальными. Иначе акцентировать на этом внимание совсем ни к чему.
Нульовий сантиметр• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
Согласна,что в машине спать это вообще не вариант!
И.О. человека• 30 июня 2024
Ответ дляМарічка
Спасибо за веселое утро.
Ну да… смешно то, что автор не сделала общее фото квартиры, а пошла искать пыль и всякие каки, при том имея двух детей и будучи беременной третьим. И на секунду будучи за рулем.
Я , честно сказать, в ее ситуации уже упала бы и просто лежала. Мне бы было не до этого))
8 месяцев, лето. Когда болит спина и отекают ноги, но она думает про пыль и про то что лучше бы она ночевала бы в машине… ну бред.
Да, автор не должна там ничего мыть , она заплатила деньги, ситуация обидная … но..,,
Луноходик_Ик• 30 июня 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Є сніданок ,а вечері можна чимось іншим перекуси наприклад банани
булоТАЙминуло• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
І підвіконня ззовні теж випадково?
Воно вам чим завадило?
Там часто так після дощу особливо. Його ніхто щодня не миє
Воно вам чим завадило?
булоТАЙминуло• 30 июня 2024
Ответ дляА шо сталося?
Для меня это самый большой показатель. Это то место, которое не моется ежедневно.
булоТАЙминуло• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Який кондиціонер, це підвіконня все чіємусь волоссі та бруді
Як часто вдома Ви миєте ззовні підвіконня?
Чи у вас ОКР? - тоді зйом не для вас взагалі
А ще - перед бронюванням відгуки читали? Чи просто знайшли дешевше?
булоТАЙминуло• 30 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
А повністю можна?)
От мені теж цікаво. Кутки пофоткпла, а всю кімнату?
Жодного фото, щоб зрозуміти, що це та сама квартира, а не інша.
Чеширская кошечка• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
В мене сусіди з вищого поверху постйно з вікна викидають їжу,частина падає мені на підвіконня. Я кожног дня з тряпкою не бігаю. Але ,автор,по фото видно, що ремонт і меблі самі дешеві, квартира явно під зйом подобово,дешевий сегмент. З гівна намагались зробити цукерку. То і виявилося очікування-реальність.
Тріль!• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
А ось реальність.
Вибачте, а звідки фото підвіконня і штор? Бо на «очікуванні» штори на фоні темних шпалер, а у Вас світлі