Задираю носа• 30 июня 2024
Розсудіть
Вчора потрібно були зупинитися на одну ніч в чужому місці. Їхала з двома дітьми, я на 8 місяці вагітності. Знайшла через оголошення квартиру. Дівчина сказала, що є гарна квартира в новобудові, скинула мені фото , та попросила щоб гроші я їй відразу скинула на карту, так як були випадки коли клієнт бронював, але не приїхав і вона втратила свій заробіток. По телефону розповіла, як дістатися, де ключі, і ми поїхали.
Коли ми з дітьми приїхали до квартири, піднялись на поверх я була в шоці. От скажіть як так можна? Як можна помитися в тому душі, чи відправити дитину в туалет? Навіть те що то 5 поверх, без ліфта, немає світла та теплої води це квіточки з цією антісанітарією. Коли я в розпачі їй телефонувала, бо було вже близько 21.00 , а я в таких умовах, без коштів в чужому місці, ця бізнес леді не брала трубку. Потім коли з десятого разу взяла сказала ,що з квартирою все гаразд вона не прибрала лише пил під ліжком, що кошти вона повертати не буде. В кінці розмови сказала, що поверне тільки половину суми. Дякую і на цьому, але я вважаю що це шахрайство. В квартирі було так брудно та смерділо, що ми просто не змогли там залишатися, вирішили що краще вже в машині заночувати.
Як би ви вчинили на моєму місці? Фото очікування та реальність додаю.
Томатико• 30 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Ви часто платите гроші за те щоб помити чужий унітаз?
так где вы в итоге ночевали, автор? у вас в машине чище? сфоткайте коврики под ногами.
Томатико• 30 июня 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Засранки це ті хто вважає що можна послуги предоставляти у такому вигляді і нічого страшного😵💫
В готелі немає плит, чайників і мікроволновок,щоб приготувати їжу дітям
та ничо, в машине у автора все это есть
Елена-1011• 30 июня 2024
Взброс г...а на вентилятор. Мне в под Киевом в 2022 сдали квартиру вообще без ничего, я ее мыла две недели, холодильник вонял будто там труп хранили, ванная я вообще молчу, кнализацию пришлось ремонтировать, стоило 4000грн.+риелтор взял 50%. И то еле нашли. Для людей с запросами есть гостиницы, если денег нет на гостиницу берите что есть.
В курсі діла• 30 июня 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
В готелі є все, правда, треба додатково платити
В курсі діла• 30 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ось ,що для мене дивно,це чому не зняти готель на одну ніч,нащо квартира?
Мороки більше то.
Бо дорого, а такі хочуть заплатити копійки, а сервіс щоб був, як у 5зірковому готелі