ДелиВерка• 30 июня 2024

Підкажіть, я образила чоловіка?

От сама не розумію ,так)
Були знайомі на рівні друзів , знаю йому подобалась. Але отвергла , бо тоді була в стосунках.
Зараз сама і вирішила перша написати , він в інщій країні. Має борг мені 10€. Я сказала вертайся бо винен мені ще грощі.
Через два тижні пише мені. Привіт, коли я можу віддалити тобі твої грощі. А я кажу, та ти не повинен , але якщо зочеш може віддати. Так я хотіла показати що не в грошах справа . І скинула йому свій роб график . Він не відписав. Іноземець якщо що. Скажить я затупила, так?
D_A_V• 30 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Я канєшна ізвіняюсь, але якщо не брати до уваги, що автор намагалась таким дивним способом поновити стосунки, то мужик не окуєвши позичати і не віддавати?
10 евро? это наверное 2 кофе в европе или 1
Конфиденциальность• 30 июня 2024
Ответ дляD_A_V
Діло взагалі не в сумі. Ви жінку назвали окуєвшою, хочу послухати від Вас характеристику чоловіка, який стріляє у жінок по 10 євро.
D_A_V• 30 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
я не называл женщину такой- учитесь читать, а ее поведение
я не знаю обстоятельств- возможно они пили оба кофе и заплатила она, сказав что будешь должен
Бесконечность-не предел• 30 июня 2024
А я обратила внимание на то что он ответил аж через 2 недели. Он не заинтересован вообще.
Щось не спиться• 30 июня 2024
А вы придумали уже ситуацию, в которой мужчина остался вам должен 10 евро?
Викачую яйцями• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
Чому?
Потому что выставили себя мелочной злопамятной жлобихой.
Конфиденциальность• 30 июня 2024
Ответ дляD_A_V
Удалено администрацией...
Я тут Живу• 30 июня 2024
Ответ дляD_A_V
в римі навіть 10, в норвегії на одну не вистачить
Я тут Живу• 30 июня 2024
Ответ дляЩось не спиться
недотойкав на 10 євро
D_A_V• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну от, незмогла я це написати
’ну не шмогла я- не шмогла’

другие, кому человек интересен, смогут- не переживайте
автор ДелиВерка • 30 июня 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Мені не потрібні ці гроші, мені потрібен був привід щоб його покликати ось таким чином, так, прямо не могла сказати .
Викачую яйцями• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
Вы его унизили, причём дважды.
Эффект прямо противоположный вышел желаемому.
Я тут Живу• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
фантазія у вас вирує
автор ДелиВерка • 30 июня 2024
Ответ дляD_A_V
’ну не шмогла я- не шмогла’

Я розумію ви чоловік? Тоді спитаю, чи варто зараз написати, що просто його хотіла побачити , і грощі лише привід. Якби ви відреагували? Просто пояснити ситуацію
Викачую яйцями• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
Серьезно? Ох, як це зробити, немаю сили
Не пишите больше ничего, не позорьтесь дальше. Хотя куда уже больше.
D_A_V• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
мы любим честность, откровенность- на вашу честность и он склрее ответит как есть- правду о том чего хочет или чего не хочет

а неоднозначные слова и шутки допускаем между уже давно с нами близкими людьми
ЯкаКраля• 30 июня 2024
Нехай відлиже борг. Це іноземець з Харкова?
Брюнетка в Мармеладе• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну от, незмогла я це написати
Не верю, что он вам должен а сам миллионер
Ниф_ниф• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну то зараз напишіть. Привіт, не хотіла тебе образити, просто не знайшла іншого приводу написати тобі
ЯкаКраля• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
А зачем давали ему деньги? то что он взял их у вас, уже значит что за женщину, тем более любимую, вас не считает.
Луноликая Вика• 30 июня 2024
Там еще % набежали, он подумал, что вы транжира и больше точно не напишет.
автор ДелиВерка • 30 июня 2024
Ответ дляD_A_V

Написала йому як є, все добре) тепер він поняв)
автор ДелиВерка • 30 июня 2024
Ответ дляМerida
Вам выше написали. Прям делайте контрл це, контрл ве
Зробила👍🏼
Мerida• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
Зробила👍🏼
Удачи. Не тупите больше
автор ДелиВерка • 30 июня 2024
Ответ дляМerida
Удачи. Не тупите больше
Постараюсь), ємоції ще просто)
Викачую яйцями• 01 июля 2024
Ответ дляСтрахованная
Ржака зато 10 евро ваши)))
Озолотилась
Мerida• 01 июля 2024
Ответ дляДелиВерка
Постараюсь), ємоції ще просто)
Мужчины эмоций не понимают