ПультОт_БМВ• 02 июля 2024
Скажите честно, как вы относитесь к луганчанам
Мой муж из Киева и ему не понять. Я не была там с 2014 года, но эхо отношения ко мне, как к «донецкой», катилось все эти годы. Сейчас понятно, война, поэтому когда при проверке паспорта его пропускают, а меня просят остановиться и задают несколько вопросов - я отвечаю на них и понимаю это. Но до этого столько же всего было. И объявления - «донецким не сдавать» и в личных разговорах проскальзывало пренебрежение, иногда неприязнь. В общем муж утверждает, что я просто попадала на «необразованных агрессивных людей». Но я же это отношение не придумала. Ответьте честно, пожалуйста. Это анонимно.
Результат:
вже голосів:
214 (45.05%)
Хорошо отношусь
135 (28.42%)
Сама оттуда
126 (26.53%)
Плохо отношусь, «донецкие»
Братья Капли• 02 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
у меня соседка переселенка из Донецка.
улыбаюсь,
но в душе думаю нафига ты сюда приехала...
улыбаюсь,
Так наоборот она приехала потому что за Украину . Это не думали ?
Карусель-весель• 02 июля 2024
Ответ дляя Кукарача
Что бы не говорили, народ у нас очень не очень. Я из Энергодара, НАЕК пытается сохранить персонал, поэтому пытается нас устроить на другие АЕС. И все знакомые которые разбрелись по другим станциям говорят что крайне негативно там к нам относятся: и ждуны мы, и сами виноваты, и станцию задали. Очень - очень обидно это слышать. Похожая ситуация была с чернобыльцами, когда их расселяли их коренные жители городов спутников ненавидели. Добавлю это не мешает им наживаться на нашем горе и драть за съем квартиры 20-30 к ( не шучу)
Это наш менталитет такой. Плюс уставшие и озлобленные.
ЛолитаНеРазлита• 02 июля 2024
Ответ дляя Кукарача
Ага, особенно сейчас хочется сказать, как когда то донецким и луганским говорили когда они выехали, а че уехали? Вы ж этого хотели? Звали.
Курочка-чубаточка• 02 июля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Вірю і знаю, що є там нормальні люди, українці... Але ж історично туди заселяли росіян-зеків. Потім їх діти, нові покоління... І повиростало там куча неадекватів
боже який брєд, де ви ці байки берете?
ПультОт_БМВ
• 02 июля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Згодна. Є таке. Але київських мажорів менше ніж донецьких. Кожний третій неадекват на дорозі з номером АН
Та ну, не правда. Вся західна Україна писала, що ми приїхали «на шашлики» до них. І що їздимо по селу 100км на годину. Я їхала по тому селу 15км на годину і молилась, щоб по тих дорогах підвіска не гепнулась 🤷♀️
Не вмію заміряти• 02 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
у меня соседка переселенка из Донецка.
улыбаюсь,
Та ей до вашего мнения
Нульовий сантиметр• 02 июля 2024
Нормально ставлюся, якщо вони не виправдовують російську агресію, хоча такі унікуми і серед киян є. В будинку моєї бабусі багато переселенців, з того ж Маріуполя винаймають квартири. А так порядні і непорядні люди не діляться за географією.
Братья Капли• 02 июля 2024
Перед тем как знать как относится к луганчанину , я должна узнать его политическую позицию
Бутерброд з ікрою• 02 июля 2024
Як до своїх рідненьких, як же інакше? Сама з Луганської області.
я Кукарача• 02 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
А чего им уставать, у них жизнь и не поменялась. Это не большие города, тихо ( тьфу-тьфу) свет почти не отключают, зарплату на АЕС нормальные. Просто сам факт, что 30 к. сожрать это милое дело и ещё и обосрать.
долой_лама• 02 июля 2024
Власне, зараз таке саме відношення формується до людей з новоокупованих територій. Так буде завжди, адже так зручніше для влади і самих людей. Читай: ’ це не ми здали/не змогли / не бажали захистити, а вони зрадили/кликали/чекали ( необхідне підкреслити), та : ’ зі мною такого не станеться бо я ж не такий як вони’ все просто
Добро с Кулаками• 02 июля 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Теж чула цю байку. І знаєте що цікаво - чула в першу чергу від людей без досягнень та освіти.
Сама купляю квіти• 02 июля 2024
Ответ дляБратья Капли
Я тоже самое могу сказать и про киевлянина и про тернопольца.
ПультОт_БМВ
• 02 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Я из Луганска, в 2014-ом принципиально не сдавали квартиры, когда видели прописку в паспорте, не брали на работу. В итоге до середины 2015-го жили на накопления у родственников
Знаю, потому что забирала родных оттуда на время боевых действий, хозяйка квартиру сдала, а потом ей сын сказал, что, дословно «донецких нужно гнать в шею» и она передумала, когда они уже приехали. Никогда ей этого не забуду.
Мороженная курица• 02 июля 2024
Общалась с людьми оттуда. Все адекватные. Отношусь хорошо к хорошим людям! Они не выбирали свою судьбу. Очень рада за них что смогли уехать и начать лучшую жизнь!😊
Братья Капли• 02 июля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Все так. Луганск более специфичен и сразу ассоциация с ЛНР этим говном
Карусель-весель• 02 июля 2024
Ответ дляя Кукарача
До войны свекры в Кузне трешку сдавали за 4,5 вроде.
Прагматик флегма• 02 июля 2024
Я з Донбасу родом. В Київі мешкала з 2000 року. Там всі понаехавші були, не було спецнеприязні до когось окремо. З 2019 мешкаю во Львові, теж не бачила неприязні. А вот переехала в Харків заміж в 2005, так там погано відносилися.
Сонячний зайчик• 02 июля 2024
Дуже багато сусідів із донеччини та луганщини, які переїхали ще в 2014-му, є нормальні адекватні люди, але в більшості - г.андо.и рідкісні. Тому відношусь до них негативно, як і до інших, які ведуть себе паскудно. Мій життєвий досвід показує, що майже усі донецькі - це діагноз
Бутерброд з ікрою• 02 июля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Погано знаєте історію. Купа найкращої молоді свого часу їхали туди на ’велике будівництво’ промислових підприємств і потім залишалась жити. Це не тільки робочий клас, але й талановиті інженери, архітектори, хіміки та науковці. Саме так на місці піщаного степу виникло моє рідне місто в 1930-х роках.
Голова колгоспу• 02 июля 2024
Скажу особисто за себе.
Ще в 2014 році коли до нас в Херсоні приїхали ( не багато, але були) переселенці з Луганської Донецької області мені було їх невимовно шкода. В одну машину запхано все життя. І потім до 2022 вони попадались з грифом ’ переселенці’ то в школі путівки, то в паспортному без черги - ніколи роздратування не викликали, бо ж я розуміла що це постраждала верства населення.
А потім я сама стала переселенка, і вже на заході країни я завела собі купу друзів з Луганської, Донецької, і навіть Криму. Ми дуже багато балакали. І які висновки я винесла. Ці люди - і є патріоти. Бо вони відмовились від свого дому, щоб жити в Україні. А не ті хто готовий віддати частину країни аби все закінчилось.
Пробалакали той момент, коли вони мене запитали а як ти жила вісім років.
Кажу війна десь там, а не в мене дома.
Вони, і що? І як воно?
От я і відчула а як їм було весь час.
І ще відверто.
Я з Херсону і до нас от прямо лояльніше відносяться ніж до Луганських
От луганчанам прямо тикають, із за вас почалась війна? А то що людина виїхала з лнр в підконтрольну, це вже точно не з за неї почалась війна
Кажу війна десь там, а не в мене дома.
Вони, і що? І як воно?
От я і відчула а як їм було весь час.
І ще відверто.
ЛолитаНеРазлита• 02 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Аналогично, но хороших сочувствуюших людей все равно было больше, но все равно интересно тот мужик который не сдал нам квартиру в Запорожье, на БШ где ты? Где сейчас твои внуки? По каким халупам скитаются?🤣
я Кукарача• 02 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так то до войны, нам деваться некуда сейчас , рабочие места оставить за собой хочется, а они этим пользуются
ПультОт_БМВ
• 02 июля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Саме так.
Курочка-чубаточка• 02 июля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
купа таксі та не тільки на номерах АН/ВВ чи які хочеш - які окуповані чи під обстрілами та люди масово роз´їхались по всій Україні, а за кермом люди геть з інших регіонів...коли до людей вже дійде що номер авто це НЕ = водій з того ж самого регіону
Не пириживай• 02 июля 2024
Мій чоловік з Донецька. Хоча киянин з 97 року.
Третій рік воює. Хоча якщо докупи скласти, то четвертий.
Як і добряча частина тієї донецької компанії, з яка теж сюди ще тоді понаїхала.
Я ділю світ на хороших людей, і не хороших. А не на донецьких, луганських, кримчан і так далі.
Тому ставлення - як до всіх інших.
Карусель-весель• 02 июля 2024
Ответ дляя Кукарача
Я для сравнения просто.
Голова колгоспу• 02 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Класно про ’ уставших’ які по суті сидять вдома.
Я для себе зробила висновки, на істину не претендую.
От є якийсь бєдолага ( переселенець, бродячий кіт) один допоможе ( і це не про матеріальне( просто добре слово, можливо інформаційно.
А другий нічого не зробить ( він розуміє що бєдолага) і тут він начинає придумувати причину чому він не допомогає / злиться на бєдолагу
Бо сам винуватий, бо воняє, бо не треба таку владу було вибирати, бо бо бо..
І все, він наче виправдав свою бездіяльність або агресію