Маруська Му• 02 июля 2024

А как быстро восстанавливается организм после отмены КОК?

Кондуктор троллейбуса• 02 июля 2024
Если всё в порядке, то за месяц, иногда чуть дольше

Невидимка Майя• 02 июля 2024
Я после отмены кок набрала 7 кг
Всегда была стройной, вес был стабильный.
Прошло 8 мес, не могу скинуть этот вес
Невгамовна шахиня• 02 июля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Я после отмены кок набрала 7 кг
Прошло 8 мес, не могу скинуть этот вес
до того ж багато хто не знає про свій стан кісток, жовчний, щитовидку. +20 кг. приводила гормони до ’тями’ довго і нудно і вдалось схуднути на 600 ккал тільки
Невидимка Майя• 02 июля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я калорії не рахую, але обмежила солодке, не їм на ніч, даю фіз навантаження, і результату нуль.
Це для мене дуже дивна ситуація, до прийому кок хотіла набрати пару кг і не могла, а тепер ситуація змінилась.
Надіюсь, що організм ще просто не переналоштувався
Неваляшкина• 02 июля 2024
14 лет была на кок, отмены не заметила
Невгамовна шахиня• 03 июля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
я солодкого і так не їла. не худла на 1100 ккал навіть, щитовидку привела в норму, статеві гормони-а вага не йшла і вирішила я спробувати 600 ккал. на них вага йшла рівно 2 кг в місяць. ще я ходила десь 7-10 км в день, але на вихідні розслаблялась і був у мене чітміл на ті самі 1100 ккал. років два я жила в такому ритмі, потім спробувала їсти як раніше, вага не набиралась. я теж все життя була худою, добре що хоч висока і ті 20кг+ розповзлись по всій моїй довжині, а не в одному місці
Невидимка Майя• 03 июля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дякую!
Спробую теж рахувати та знизити калорії!
Дуже хочу повернутися в освою форму)

Невгамовна шахиня• 03 июля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Дякую!
Дуже хочу повернутися в освою форму)
я нічого не жарила. все запікала-овочі, курятину. тепер прогрес пішов вгору-я не жарю нічого на олії. і жарю все на пергаменті. рибу, м*ясо,тепер є гріль там теж не потрібно олії. можу скинути посилання на групи у телеграм де є приклади здорового харчування і іноді пишуть калораж
Невидимка Майя• 03 июля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Скидайте
Цікаво!
Невгамовна шахиня• 03 июля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Скидайте
Цікаво!
: https://t.me/+EliygnKkXZZjYWM6
https://t.me/+i3WiWsIuuRk5ODZk
https://t.me/fitness_eda_da