Не гоню• 02 июля 2024

Чи є у вас бюджетна туалетна вода яка дуже подобається?

Яка?
бибизяна• 02 июля 2024
Эти классные - нежные, универсальные , никто не задохнётся , но у всех разный вкус

Душа компанії• 02 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
От мабуть Ви в темі і показували ))) А я побачила)
Де замовляли?)
Ні, не я) Сестра замовляла на олх. Ще парфюм сіті непогані по стійкості. В мене є і оригінал і такі, бо я в пошуку ще)
Локшина на вухах• 02 июля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Зара, 30 мл за 450 грн. Аромати просто бомбезні.
Так, треба терміново в Зару. Щось я пропустила.
Домашка• 02 июля 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Они ещё и стойкие)
Я_не_аноним_100%• 02 июля 2024
Сколько бы у меня ни было парфюмов дорогих, а все равно возвращаюсь периодически к Джан Марко Вентуре. Бомбезный приятнейший аромат за смешные деньги
автор Не гоню • 03 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Чудова ціна, теж цей парфуми дуже подобається. Але ось цей Charme з Єви за 300 грн просто один в один. Випадково на нього натрапила, попросили щось недороге пошукати, і собі купила. Стійкий і ноти один в один просто. Ну і ще із бюджетних Зара над джус подобається