У знайомих тоже є така донька придурошна.
Батька з 4ст.раку другий рік коле, щоб ’папа жив!’
А те уже, невміняєме, ні жити ні вмерти не може. Мама теж старенька, тягає його, відра з під нього, і кожен раз увертається, щоб коси не видрав чи палкою не влупив
А доня добра, да...
comtesse de Valois• 02 июля 2024
И что? Я абстрагируюсь, если все время думать о смерти, то кукушка съедет. Дядя умер внезапно в 63 года, ничего не предвещало, у подруги свекор так де внезапно. И не знаю что лучше- так или годами мучиться
Ответ дляДокторТ
Просто больно осознавать, что рано или поздно наши близкие нас покинут. И чем старше, тем быстрее придет это время.
А в любимыми очень больно, сложно расставаться.
Це егоізм - себе без них жааалко.
А кожній людині свій вік прожити треба і піти. Чим легше, тим краще.
Ответ дляАлтыншаш
А доня добра, да...
Слухайте, вас не вчили тримати язик за зубами? Як ви смієте ображати людей, яких навіть не знаєте? Ваші слова – це верх цинізму й жорстокості. Ви явно не варті ні поваги, ні уваги.
Людей, які не мають ні краплі поваги та співчуття, взагалі важко назвати людьми.
comtesse de Valois• 02 июля 2024
Ответ дляДокторТ
Вы предлагаете желать смерти своим родителям?! Интересно.
А я каждый год мамочке в день рождения желаю жить по дольше в добром здравии.
Мне кажется, ключевое в вашем посте:’ в добром здравии. ’ Навка высказалась, как умирала Заворотнюк, ничего хорошего там нет.
Ответ дляОлена1567
У вас щось трапилось?
Я вам співчуваю.
Людей, про яких я писала, я знаю все життя.
Я люблю, поважаю і приділяю увагу людям, які Живі. І не поділяю причитань про те, що - ой як би вони були жииииві, то я б і те, і те, і се зробила. Цінуйте і опікайте живих, щоб не потім не жалітися.
Я вам співчуваю.
Ответ дляДокторТ
А я кожен день мамочці допомогаю, привожу їй ліки і продукти, косимо, оремо, полемо, консервуємо, возимо по лікарням, спілкуюсь і вислуховую всяке різне кожного дня.
Дєнь рождєнія...