Трішки хочеться покращити стан зубів . Коли краще приймати, в якій половині дня та з чим у парі для більшого засвоєння
Коли приймала Остеогенон ( був перелом) зубки виглядали ідеально, що зараз можете порадити?
alleks1410• 03 июля 2024
І к2 також не забудьте, щоб кальцій не відкладався на стінках сосудів та у нирках. І про магній в цитратній, хелатній або малатній формі. Прийом Ca i Mg треба розводити по часу.
Вам вище також вірно написали про Д3, його дозу вам призначить лікар по результатах аналізу.