Стриптизерка• 03 июля 2024

Программа медичних гарантій - «безкоштовні» аналізи

А Вас не обурює ситуація, що така «громка» реклама в усіх лікарнях, мол, звертайтеся до свого лікаря і можно зробити аналізи(які зазвичай платні) безкоштовно. А по факту виходить, що ні і, щоб їх здати, треба 2-3 місяця ходити до них, бо вони не беруть одразу все що вказано в направленні.
Ситуація виглядає ось так:
Приватні лабораторії, в яких підписаний договір з НСЗУ, ставлять обмеження на аналізи 🔬 такі, що за раз в одному направленні ти не можеш здати все те, що вказано(можливо розраховано на те, що люди щоб все здати одним днем, іншу частину здадуть за гроші - при мені сьогодні була неодноразово така ситуація).
При цьому коли телефонуєш на гарячу лінію 16-77(програма медичних гарантій) вони кажуть, що з їхньої сторони таких обмежень немає. При цьому лабораторії мотивують тим, що ставлять обмеження через те, що якщо більше 2-ох за раз візьмуть, то їм це не оплачується цією програмою/державою. Коли знов телефонуєш на 16-77 щоб дізнатися, чи дійсно це так і чи правомірно, що лабораторія встановлює якісь свої внутрішні правила - вони розводять руками, мол ми не знаємо і кажуть що з їхньої сторони таких обмежень і правил не має.
Дзвониш на гарячу лінію цієї лабораторії - там також оператор (жива людина) каже що кількісних обмежень немає, що людина може здати все те, що вказано в направленні якщо саме ці аналізи покриває ця програма(мої покриває, я уточнювала заздалегідь), але все одно більше 2-ох-3ьох не беруть 🤦🏻‍♀️

Була у вас подібна ситуація? Куди жалітися в таких випадках, чи правомірно це з їхньої сторони? На мій погляд, якщо є якась така програма на рівні держави, то всі повинні працювати по одному стандарту, а не придумувати свої правила і надавати клієнтам різну інформацію. Чи я не права? 🤷‍♀️
So_so• 03 июля 2024
Муж сдавал в лаборатории cSd в Киеве, просто пришел и сдал за один раз.

ЗновЗдоров• 03 июля 2024
Никакие больницы такое не рекламируют, это моз, чиновники пиарятся, вешают впм лапшу , что все бесплатно, но денег на эти обслед как не давали, так и не дают больницам
hrystia• 03 июля 2024
Csd lab немає обмежень по кількості. Прийшла і здала без проблем все що треба було.
автор Стриптизерка • 03 июля 2024
Ответ дляSo_so
А какого направлення и как давно? Я тоже была именно там и такой бардак у них происходит. Они говорят, что именно гормональные можно только 2 за раз и после 10.06.были изменения у них такие. Может быть Ваш муж до 10.06.сдавал?
автор Стриптизерка • 03 июля 2024
Ответ дляhrystia
Значит у Вас не гормональные, возможно, были. Они говорят, что на гормональные есть ограничения 🤷‍♀️
hrystia• 03 июля 2024
Ответ дляСтриптизерка
У Csd? Знаю що у Сінево є обмеження.
So_so• 03 июля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Муж гормоны не сдавал. Направление дала семейный доктор. В конце мая.
Всех анонимов аноним• 03 июля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Это не МОЗ, а НСЗУ пиарится и вешает лапшу, как они всё оплачивают. А на самом деле да, так как вы и говорите - не дают, вернее, дают мизер и выкручивайтесь как хотите
Козачка• 03 июля 2024
Муж и свекровь успели в Синево сдать все, что были по направлению бесплатно, это было несколько месяцев назад. Я пошла и сказали, что только общий анализ крови, а остальные платные. Пошла в поликлинику и все сдала бесплатно.

Жена аллигатора• 03 июля 2024
Ответ дляhrystia
Є. Із 4 взяли 3 аналіза. Хоча перед цим звонила уточнювати, сказали всі візьмуть. При тому що я платила за запис 150 грн.
hrystia• 03 июля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Я здавала 5 аналізів.
ЗновЗдоров• 03 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ага, а моз у нас теперь картошкой торгует? Не пишите ерунду, это одна система
Всех анонимов аноним• 03 июля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Нет, не одна. Я врач, поэтому в курсе. Финансирует теперь нсзу, в котором врачей нет. И поэтому всё у них через одно место.
И пиарится именно нсзу
ЗновЗдоров• 03 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
И пиарится именно нсзу
Ага , а в мозе типа врачи, я тоже врач, если что