Варена цибуля• Изменено 04 июля 2024

Поверка счетчиков воды !

Хол. и гор. вода , паспорта нужно показывать проверяющему , в прошлый раз не требовали , сейчас не знаю как . Так лень искать )
Кто недавно поверял , поделитесь как сейчас это проходит ?
Заздрість то погано• 04 июля 2024
от на тижні була повірка ХВ то не просили паспорта, а так хз як по правилам має бути

автор Варена цибуля • 04 июля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Спасибо .
Еще вопрос , если дома будет сестра , живет рядом и сможет подойти , так как я на работе , это нормально или обязательно хозяин должен быть ?
Заздрість то погано• 04 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Спасибо .
та всеодно, ми на оренді живемо) піди знайти того власника)
автор Варена цибуля • 04 июля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ок , спасибо большое за ответ !
А они присылают бумаги на новую почту ?
Или как ?
автор Варена цибуля • 04 июля 2024
Я одним позвонила , говорят , что результаты поверки на НП и их потом относить еще
Заздрість то погано• 04 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Ок , спасибо большое за ответ !
А они присылают бумаги на новую почту ?
Или как ?
я от останній раз змовляла не у водоканалі, а інша контора - стандартметрологія, сам водоканал дав їх контакти, бо у водоканалі на стопі виїзна повірка зараз, типу багато замовлень, то вони мені надішлють новою поштою, бо я манала їхати - фіг зна де та ще графік не зручний, то ви краще питайте там де плануєте робити. Бо той самий водоканал 4 роки тому - нам самі приносили доки, але там ми і пломбування одного лічильника робили - то якось так співпало, що нікуди не їздили. А оце цей раз - НП чекаю аби надіслали, якось так. Ну а далі передати водоканалу, але в нас є контакти інспектора хто по будинку звірку робить то планую через неї передавати чи поштою, чи хазяйці віддам хай вже далі сама займається...
автор Варена цибуля • 04 июля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Спасибо вам огромное ! Всех благ ! 🌹
Всім шампаньського• 04 июля 2024
Главное потом переслать копии актов и договоров в цкс и водоканал на электронку и получить от них подтверждение. Присылали нп документы