Якось так і живу• 04 июля 2024
Автобусом на море. Куда быстрее всего добираться?
Кроме Болгарии. Может, кто уже в этом сезоне съездил в отпуск и поделится впечатлениями? Интересует именно автобусный тур
Якось так і живу
• 04 июля 2024
Ответ дляКастрюлька
В Хорватію їздили, 25 годин зі Львова
Ким їздили?
Кукарачка• 04 июля 2024
Ответ дляКастрюлька
В Хорватію їздили, 25 годин зі Львова
Через які країни їхали?
Якось так і живу
• 04 июля 2024
Ответ дляИрэн1983
Блин, 25 часов из Львова. А мне ещё 15 до Львова
А мне 20
Сіточка• 04 июля 2024
Хорватія, Чорногорія трохи довше. Я в Хорватії зараз, їхали автобусом з Києва. Позаминулого літа в Чорногорії були
Якось так і живу
• 04 июля 2024
Ответ дляСіточка
Яким перевізником ви зараз їхали?
Сіточка• 04 июля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Яким перевізником ви зараз їхали?
Альф. Лише квитки в них купувала. Можна й повністю тур
Тримбулька• 04 июля 2024
Ответ дляДуб береза
Болгарія, Хорватія
Вопрос: куда быстрее добраться кроме Болгарии?
Ответ: в Болгарию
Якось так і живу
• 04 июля 2024
Ответ дляСіточка
2 водія? Комфортно їхати?
Дуб береза• 04 июля 2024
Ответ дляТримбулька
Ответ: в Болгарию
Я не побачила. Вводите в пошуку куди швидше добратися і не потрібно теми створювати
Сіточка• 04 июля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
2 водія? Комфортно їхати?
Так, все супер. Два водії, причому адекватні нормальні люди (є з чим порівняти), є супроводжуюча. Все ок. Вдруге з ними їздила
katya-lucky• 04 июля 2024
После 26 часов в автобусе (пусть и комфортном) то море уже и не понадобится (
Якось так і живу
• 04 июля 2024
Ответ дляДуб береза
Так все можна в гуглі, нашо цей форум треба))
Якось так і живу
• 04 июля 2024
Ответ дляkatya-lucky
Ну а варианты? Дома сидеть пока Борисполь не воскреснет?
НеГолосую• 04 июля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Або поки Крим не повернеться)
katya-lucky• 04 июля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Лично я предпочитаю поезд+самолет. Именно так я летала в Черногорию в этом году. После прошлогоднего марш броска на машине по маршруту Киев - Черногория - Хорватия - Киев.
Якось так і живу
• 04 июля 2024
Ответ дляНеГолосую
Або поки Крим не повернеться)
Та я б и Кирилловке была несказанно рада. Любовь навеки
НеГолосую• 04 июля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Та я б уже теж
Ото, бляха, не цінила раніше те, що було під боком
Сіточка• 04 июля 2024
Ответ дляkatya-lucky
Я торік літала з Кракова в Іспанію: 2 потяги + літак. І от не можу сказати, що прям сильно легше, ніж прямий автобус. Я й торік задовбалася )
Якось так і живу
• 04 июля 2024
Ответ дляkatya-lucky
А я из Сум. Машины нет. Мне куда угодно добираться далеко. + не всегда смелости хватает поехать поездом ибо поезд идет прям под границей. То есть,очень вероятно ехать с пересадками. Я к тому, что я заколебаюсь ехать уже по просторам необъятной родины)) вот и думаю, а сэкономлю ли я если полечу? Не особо...
kirakamishanskaya• 04 июля 2024
Греція, Кассандра, у п´ятницю повернулись. Туди 39 годин, назад 33 години, хоча перевізник анонсував 32 години. Все через затримку на україно-румунському кордоні: туди - простояли 8 годин, назад - 5,5 годин. І купа автобусів також в черзі була. Перевізник - Eline-Tour. Але ці незручності швидко забуваються, а море - то щастя
, хочеться ще
. До Болгарії кажуть всього на пару годин менше їхати, тому якщо наважуватись на таку дорогу - то краще вже більш гарне море вибирати.
katya-lucky• 04 июля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
У каждого свои приоритеты.
Я не могу ехать сидя в поезде, самолете, автобусе больше 4х часов. Начинает крутить ноги, все раздражает. Хотя, за рулем я могу ехать и 36 часов.
Поэтому, лежа в купе 12 часов я успеваю и выспаться, и почитать и сериалы посмотреть. Ну и потом я люблю летать.
Якось так і живу
• 04 июля 2024
Ответ дляkirakamishanskaya
, хочеться ще
Огогооо. А який був пункт пропуску?
katya-lucky• 04 июля 2024
Ответ дляСіточка
Кожний для себе вибирає саме те, до чого почуває комфорт. Я люблю літати, або потягом.