Може ще третю?• 04 июля 2024
Захонь - Чоп, сколько по времени граница
Кто ездил недавно, подскажите
Венгерскую границу вроде в электричке, да?
А украинскую в чопе на вокзале. Сколько по времени Украинская? Приезжаем в чоп в 15:40, хотим на поезд до Киев на 17:10 успеть. Хватит времени?
Заранее спасибо!
Може ще третю?
• 04 июля 2024
Ответ дляGleva
Якщо мова саме про електричку Захонь-Чоп, то контроль угорський на вході в електричку В Захоні
Українські митники - на вокзалі в Чопі як вийшли з поїзда
Дивлячись скільки людей буде з потяга. Ми були там після 23-00, з потяга нас зійшло 11 душ, кнтроль пройшли за 5 хвилин
Зрозуміло, дякую!
Їдемо щ Будапешта, але в захоні пересилаємо на електричку захонь-Чоп. Тому думаємо що контроль буде там, але вже в потязі. Читали так)
Хвилюємось за нашу сторону вже)
Ответ дляМоже ще третю?
Зрозуміло, дякую!
Хвилюємось за нашу сторону вже)
Контроль в потязі буде в прямій електричці Будапешт-Мукачево, угорські прикордонники заходять на станції Захонь
АсобеннАя• 05 июля 2024
Не переживайте, встигнете. Ми недавно їхали, і людей було багато. Хвилин за 20 пройшли і паспортний і таможенний контроль, в Чопі.
Може ще третю?
• 05 июля 2024
Ответ дляАсобеннАя
Дякую вам!