Дівчина Бобула• 04 июля 2024
Повернулась додому в село і мені дуже погано, тяжко. Підтримайте
Працювала в Києві керівником адміністративного відділу (офісна робота) у компанії Genesis.
Вирішила повернутись додому до мами, щоб підтримати її, бо вона вже літня. Хочу доглядати за нею.
Вже місяць в селі, працюю касиром в супермаркеті і якже мені погано та тяжко..
Як мені незвично тут. Я ніби задихаюсь. Погуляти немає з ким, люди такі чужі і далекі від мого мислення.
Робота тупа та нудна.
Немає де прогулятись навіть, бо я жила в селі 17 років і вже всі місця знаю. А цікавих місць тут і не було.
Помираю від нудьги та деградації.
Я знаю, що це лише я така. І в селі є розумні люди, яким подобається таке життя. Але конкретно я просто дихаю, ніби риба, викинута на берег.
Мовчу вже про те, що тут немає чоловіків у моєму смаку, якісь алкоголіки або одружені. Або одружені алкоголіки. Хлопці мають спиті обличчя вже у 25.
Як пристосуватись?
Робота тупа та нудна.
Помираю від нудьги та деградації.
Як пристосуватись?
Помилуйте мадам• 04 июля 2024
А на что вы рассчитывали когда принимали такое решение? К чему эти жертвы в пользу мамы?
Мамаша в бигудях• 04 июля 2024
Почему маму не забрали к себе? Или может просто приезжать к маме чаще?
Сколько лет вам и маме?
Пластилин_Колец• 04 июля 2024
капец, как так можно было свою жизнь похерить.
А что с мамой?
вы вроде молодая еще,
значит она еще не старая
А что с мамой?
вы вроде молодая еще,
значит она еще не старая
Омлетик• 04 июля 2024
Вы очень сглупили.
Срочно восстанавливаться на прежней работе, уезжать, а маме сиделку
Стрибну в гречку• 04 июля 2024
Чому після такої посади не знайшли віддалену роботу ? Щоб не сидіти в супермаркеті на касі
Сама не знаю• 04 июля 2024
Я не зрозуміла спочатку про що Ви. Як це так кинути гарну роботу і поїхати в село?!
Я сама в селі жила, в нормальному будинку і тп. Але якщо є гарна робота, то я оберу роботу.
Маму треба було забирати.
Я знаю які вони в старості, ’не хочу’, ’не буду’.
Але і до батьків я б не поїхала
Маму треба було забирати.
Але і до батьків я б не поїхала
Сама не знаю• 04 июля 2024
Ответ дляПожарник
а в елітному селі де є супермаркети не знайшлось кращої вакансії?
У мене теж в селі є маркет, що такого. Але роботи немає такої як в місті.
Даю справку• 04 июля 2024
А мама что лежачая?
Как вы себе представляли свою жизнь когда принимали такое решение?
А Я Самая Самая• 04 июля 2024
Зараз в селах навіть спитих позабирали воювати. В яку це ви дєрєвню почали?
Я такая - жду трамвая• 04 июля 2024
У якому це селі є супермаркет? Чи мається на увазі ’розливайка’, у якій продається все - від цукерок до бетону?
Дівчина Бобула
• 04 июля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Интеремно, сколько лет вам и маме?
Мені 27
Їй 60
Всех анонимов аноним• 04 июля 2024
Генезис, мягко говоря, кринж-компания, с «семейными» ценностями, так что я не удивлена, что в этой теме она упомянута
Гигиенишвили• 04 июля 2024
- заняться огородом,
- найти удаленную работу,
- бухать вместе с местными.
- найти удаленную работу,
- бухать вместе с местными.
Пожарник• 04 июля 2024
Genesis – це українська ІТ-компанія, що будує глобальні технологічні бізнеси разом із найкращими підприємцями Центральної та Східної Європи. І колишній керівник відділу тепер на касі в сільмазі?
Дівчина Бобула
• 04 июля 2024
Ответ дляГигиенишвили
- заняться огородом,
- найти удаленную работу,
- бухать вместе с местными.
- найти удаленную работу,
- бухать вместе с местными.
У нас інтернет не ловить
Дівчина Бобула
• 04 июля 2024
Ответ дляПожарник
А куди мені йти?
Тут тільки касиром можна влаштуватись
Може ще третю?• 04 июля 2024
Спробуйте знайти віддалену роботу, якщо є Інтернет (а, схоже, що є). І так- мамі варто було найняти кваліфіковану допомогу, а не приносити власне життя у жертву.
Дівчина Бобула
• 04 июля 2024
Щоб ви розуміли, цей крик душі я пишу надворі
Бо в хаті не ловить ні телефонний, ні вайфай
Там-тарарам• 04 июля 2024
По тексту здається що ви молода, невже мама вже потребує догляду? У мене бабусі 86 і вона живе сама, звісно ми до неї приїжджаєм допомагаємо частіше ніж раніше, до лікаря возимо і все таке, а в побуті вона дає собі раду. Коли було прийнято рішення виїжджати в інше місто, її поставили перед фактом що їде з нами. Чому ви вирішили питання саме поверненням в село?
Гигиенишвили• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
У нас інтернет не ловить
Есть в Украине села где не ловит мобильный интернет?
Natalia505• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені 27
Їй 60
Моїй 72, ще допомоги не потребує. Я не вірю у вашу історію з сільським супермаркетом і тим що ви відмовились від посади керівника, переїхали в село. Вигадано все, від початку до кінця.
Може ще третю?• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
У нас інтернет не ловить
А що Ви використовуєте для написання цього повідомлення?