Эт вернячОк• 05 июля 2024

НАУ цікавлять відгуки про навчання

Чи варто розглядати даний ВНЗ?
ЭтаваНиМожетБыть• 05 июля 2024
Яку спеціальність розглядаєте?
Кили и Манджаро• 05 июля 2024
С 1 сентября будет 4-ый год дистанционного обучения. Образование ни о чем.
НАУ лихорадит. Его понизили в статусе, теперь это Институт.
автор Эт вернячОк • 05 июля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Дякую за відгук
ЭтаваНиМожетБыть• 05 июля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Нау - не інститут, а Державний університет ’Київський авіаційний інститут’. До речі, як в КПІ. Нау втратив статус Національний, який дає певні надбавки до окладу деяким викладачам. Статус може бути повернутий при підтвердженні певних критеріїв якості освіти. Так, тут мало місце зниження якості освіти, та реорганізація з виділенням в окремий заклад льотної академії.

Стосовно дистанційного навчання. В цьому році дистанційно тільки 4, 6 та деякі факультети 5. Всі інші виходять в аудиторії. В році, що минув, 1, 2 точно навчались в аудиторіях, 3 та 4 дистанційно, за 5 та 6 - не пам´ятаю. В цьому році, трохи раніше почнуть, суботи робочі, але дистанційно, закінчать 3 листопада. З великих проблем - погане опалювання в аудиторіях і не дуже місткі укриття.
ЭтаваНиМожетБыть• 05 июля 2024
В цілому, навчання як навчання, без істерик, лисих голів та безсонних ночей (ну, якщо, вчитися і все вчасно здавати).
Ля-ля-ля• 05 июля 2024
Мой знакомый, закончивший этот вуз сейчас работает обвальщиком мяса в ’Экомаркете’. Сейчас с авиацией у нас всё печально.
Кили и Манджаро• 05 июля 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть

Вот нам и не повезло. Мы все 3 года попали под дистанционку. Сейчас будет 4-ый курс и опять дистанционно.
На 1-ом курсе ровно месяц был в аудиториях. И занятий онлайн нет от слова совсем. Присылают только задания. Тип обучения заочный с онлайн экзаменами.
ЭтаваНиМожетБыть• 05 июля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Мій син на 3-му курсі, і хотів би дистанційне, але буде їздити. Заняття онлайн бувають, бачу і чую читають лекції, заняття проводять, але можуть і надсилати завдання.
Дело было давно• 07 июля 2024
Донька пішла після першого курсу.
Хабарі, хабарі, хабарі..