Перша скрипка• 09 июля 2024
Зараз ще можна поновити ВПО?
Маємо з дитиною справку ВПО, але не поновлювали дані , виплати не отримуємо з того часу як їх відмінили. Я ФОП 1 група . Чи актуально ще зараз поновлювати та чи будуть виплати у такому разі?
Перша скрипка
• 09 июля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Справку с работы,повторное заявление.И ребенку сколько?
2.2.
Мені треба у бухгалтера свого взяти таку справку? Працюю сама на себе
Вумна, аж страшно• 09 июля 2024
Да нічого не потрібно. Вони бачать ваш дохід. Але якщо ваш дохід більшиц 9400грн на особу в сім´ї то відмовлять. Паспорт, код, свідоцтво про народження. Якщо одруженні то паспорт код чоловіка. ( Це з березня вже потребували), переоформлюйте. Я на дитину так переоформила , бо мені відмова т.як маю депо озит від 100 тис.
Твоя подружайка• 10 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
это у того требуют паспорт и код мужа, кто оформлялся с марта? а тот, кто раньше оформлялся - просто продлевает и все? или все равно нести паспорт и код мужа?
Вумна, аж страшно• 10 июля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я ВПО с 22 года, выплаты продлеваю, в марте потребовали паспорт код мужа. А вот невестка у меня переоформляла малозабезпечени выплаты то уже потребовали кюар код с резерва+ или военный билет
Твоя подружайка• 11 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
вот так вот.....спасибо за ответ