Танго утрьох• 10 июля 2024
Скажіть будь ласка. Чоловіки у кого були на навчаннях оплата
Чи є оплата якась тепер все тягнути самій фінансово. У сестри чоловіка забрали в учебку, то незнає як буде. А я думаю запитаю тут
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 июля 2024
Звісно є оплата. Чоловіку геть нічого там не розказали? Він запитати не може як все влаштовано?
Танго утрьох
• 10 июля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Це питання необговорювали я так розумію
Танго утрьох
• 10 июля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Там будет денежное довольствие
а через який час.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
а через який час.
Якщо все буде ок, то через місяць. Ну як на роботу ви влаштовуєтесь, місяць працюєте і дають зарплату
Всім шампаньського• 10 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
а через який час.
Начислять будут с первого дня, а когда оплатят, через месяц через 2, но все
Танго утрьох
• 10 июля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
З першого дня навчання приблизно 20000, мій сьогодні отримав
Він скільки часу на навчаннях? Оплата на карту
Мамаша в бигудях• 10 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Это точно муж сестры? Как то вы сильно уж переживаете шо и как
Танго утрьох
• 10 июля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Він все вирішував, а тепер трохи треба приводити до тями її, що вона має вирішувати побутові питання! Я більш бойова, не чекаю коли мені прийдуть і принесуть в дзьобику!
Мушля з Криму• 10 июля 2024
Сестра с мужем не в курсе, а Вы бегом узнавать 🤣
Первые 20 тыс в течении нескольких дней после мобилизации, следующие через месяц и т. д.
Мамаша в бигудях• 10 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Так может ей пора взрослеть? Надеюсь в постельных делах с мужем, вы не помогаете?
Мушля з Криму• 10 июля 2024
Ответ дляОбнемашечка
Через месяц начнут деньги приходить, 20 тыс
Нет.
Через несколько дней.
Танго утрьох
• 10 июля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ви по справі розказуйте будь ласка!
Танго утрьох
• 10 июля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
це вже не моя справа
Мушля з Криму• 10 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ви по справі розказуйте будь ласка!
Так рассказала.
Или Вы не дочитали до конца мой коммент?
Танго утрьох
• 10 июля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Так рассказала.
дочитала. дякую
Мамаша в бигудях• 10 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
це вже не моя справа
Так она или она с мужем сами как то разберутся с выплатами в учебке. Или вы боитесь, что мимо вас пройдет лишняя гривна?
Танго утрьох
• 10 июля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Ви цікаві! вже течію питання перекручуєте в друге русло! Відповідь отримала. дякую
МамОмужа• 10 июля 2024
Зарплата без бойових виплачується тим, хто на навчаннях. Це від 20000 грн, залежно від звання.
Не цілуюсь з бодуна• 10 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Налом
Сама не знаю• 10 июля 2024
Сусід на навчанні з кінця минулого тижня. В цьому місяці вже отримав гроші.
Первоклашка Я• 11 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Він другий місяць вже, бо попав у лікарню, пропустив два тижні, зараз починає з новими. Зазвичай місяць навчання. Їм зразу відкрили зарплатні картки.