Трохи злякана• 11 июля 2024

Дисплазія 3 тип: порадьте гінеколога Київ чи Львів

Отримала результати цитології. Виявлено 3 тип дисплазії клітин (слабка). Будь ласка, порадьте толкового лікаря. Можливо, хтось теж мав такі ж показники, поділіться досвідом. Я вже нагуглила такого, місця собі не знаходжу
ШобВам_КакНам• 11 июля 2024
Ви не зрозуміло написали, якщо слабка, то любий хірург, можете і дома видалить, чи пролікувати запалення вона може зникнуть ( якщо нема впч). Якщо 3 ступінь, то тільки онколог.
Подивіться, що в вас написано, сін 1 чи сін 3.

автор Трохи злякана • 11 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Сін взагалі не бачу. Я просто перенервувала після отримання результату, ось як у мене
сладкий_ноябрь• 11 июля 2024
Вінарська Вікторія.
Гінеколог хірург, працює в мед містечку в Києві, який на Лепса
Заліковий троль• 11 июля 2024
Лігірда Наталія Федорівна,Київ.Гінеколог,онколог,спеціалізується саме на патологіях шийки.Клініка ЛіНа.
Відповів всім• 11 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Вінарська Вікторія.
Це привет а клініка?
ШобВам_КакНам• 11 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Так це сін 1, сама звичайна дисплазія, лікує любий гінеколог. Шукайте лікаря по місцю, не партеся з далекими поїздками. Здайте на впч і бакпосів мазка, якщо щось знайдуть по бакпосіву пролікуйтесь, через півроку перездайте цитологію. Якщо не пройде, то видалите, це раніше звичайне прижигання робили, зараз купа методів і лазер і петля і радіоніж, все легко і швидко. Не переживайте.
автор Трохи злякана • 11 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Я вам дуже дякую!!!!
сладкий_ноябрь• 11 июля 2024
Ответ дляВідповів всім
Це привет а клініка?
Ні, це державна.
Відділ гінекології. 3 поверх
Дама с заначкой• 11 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Не вздумайте прижигать и тп, нужны хорошие антибиотики,ищите врача

Дама с заначкой• 11 июля 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Точно нет
Залатавая• 11 июля 2024
Касіян-Яцева Зоряна Зіновіївна лікар від Бога. Ніколи не призначить зайвих препаратів.
Заліковий троль• 11 июля 2024
Ответ дляДама с заначкой
Точно нет
Ну про Лігірду у кожного своя думка.Як людина- трохи специфічна,як спеціаліст-да.Є досвід лікування тяжкої дисплазіі,робила конізацію
Дама с заначкой• 11 июля 2024
Ответ дляЗаліковий троль
И как врач она не профи