Кашка-маняшка• Изменено 11 июля 2024

Підкажіть про воскову епіляцію рук

Добрий вечір , дівчата.
Маю таке питання: мені 33 і з кожним роком волосся на руках все темніше.
Трохи вже не комфортно з таким відтінком 😄хочу спробувати воскову епіляцію.
Хтось може знає, якщо раз видалити, то вже все-воно буде темнішати ще більше чи за раз нічого не зміниться (можу передумати і більше не видаляти)
Ашолюдискажуть• 11 июля 2024
Волосся на тілі - моя проблема уже давно.
Довго боролась станком- бо швидко і недорого.

Потім перейшла на воск/шугарінг. По всьому тілу.
Прикольно, але не зручно те що треба відрощувати.

І от вже більше року перейшла на лазер.
Оцей варіант мені підійшов найкраще через найдовший ефект.
Відростає пучками, між процедурами підбрила і все.
18 мнеУЖЕ• 12 июля 2024
Я делаю воском. В одной поре. Не темнеет. Если какое-то время не делаю - отрастают такие же, как были. Подумываю над лазером
автор Кашка-маняшка • 12 июля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую, я зараз роблю лазерку на інших зонах, мій майстер сказала , що для лазера моє волосся на руках світле і він не візьме їх.
Хіба що трохи сповільнить ріст і все
автор Кашка-маняшка • 12 июля 2024
Ответ дляАшолюдискажуть

І от вже більше року перейшла на лазер.
Я б теж залюбки зробила лазер і на руках, але нажаль моє волосся на руках світле для лазера і він не візьме їх.
Так само як і на стегнах в мене не взяв лазер.