Мама фіфті цента• 12 июля 2024
Девчата, кто с детьми в Польше? Стоит ли? Снимаю в Украине (ВПО)
но что-то ситуация накалена до предела уже.
Работаю удаленно, на еду в Украине хватает.
Имеет ли смысл тратить 300 евро на аренду не здесь, а там? или не найдем за такие деньги?
Чупа-чупс• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Удалено администрацией...
авторе, хамство це у вас через стрес чи від жари?
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
можу представити, я впо з 2014, в 2022 я впо в квадраті, тому не розумію вашого сарказму, при переїзді зараз заберу всі свої речі, в 2014 була з одним рюкзаком...тому хз про що ваша тема та коментарі, більше схоже на понити
Сарказм как раз исходит от вас.
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
А у вас?
Чупа-чупс• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
А у вас?
цікаво, що при звичайних запитаннях по темі та рекомендаціях, ви починаєте переходити на особистості, замість відповіді на них..нуну
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
та по суті будь-який, якщо ви не в силах помоніторити, але я б шукала в оренду щось на низьких поверхах, з інд опаленням та газом, і купиа б собі екофлоу, а не перлась би закордон, тим паче що вже є негативний досвід ’не сложилось’
Вот ваш хамский ответ и переход на личности про ’ не в силах’
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Я прочла ваши очевидные рекомендации и ответила про газ и 1 этаж. Но это не снимает проблему массовых обстрелов и просиживания в школе в подвале.
Чупа-чупс• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
ви досі в Харкові?
судячи з відповідей - ні
то де ж ви зараз, що там масовані обстріли...прифронтові лише
Киїів - тут за два роки без змін, як і по іншим містам як Запоріжжя, Дніпро, Одеса - кошмарять періодично, але що вам заважає переїхати он у Франківськ чи Ужгород, Мукачево...в Уж навіть коменд години немає) але вам все не так, якщо вирішили їхати закордон - будь ласка, вам привели тут купу аргументів як за, так й проти, але з ваших відповідей трошки очевидно що ви залишатись не дуже налаштовані в Україні, можливо мені просто так здалось...в мене так само дитина йде в укриття як тривога, але скзаати що ц прям щось критичні - то ні, вони там бавляться або продовжують навчання і це не ’днями’, кілька годин на тиждень і то не завжди, то шось трошки цей тиждень загострення в узкіх
судячи з відповідей - ні
Не пириживай• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Не сложилось.
Ну, так и в Польше не сложится
Не пириживай• 12 июля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
ну если зп будет польская то проживете может...
Что значит может?
Можно подумать, что в Польше украинцы все концы с концами сводят
Печенюшка• 12 июля 2024
В Польщі платитимуть по 800зл на дитину. Це ще 400 євро до бюджету. За 2000зл можна зняти двокімнатну квартиру в невеликих містах біля Катовіце. Мої діти за таку суму знімають гарну квартиру. Хожув, Глівіце, Тихи, Забже. Це розвинена агломерація з гарним сполученням по Польщі і закордон.
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
ви досі в Харкові?
судячи з відповідей - ні
Мы наверное в разных регионах. Аренда в Ужгороде очень дорогая.
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
Странно, а здесь пишут, что Польша ничем не помогает уже. Спасибо, что написали. А как насчет плохого отношения и детских травм, нанесенных поляками?
Чупа-чупс• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
однозначно дешевше ніж у Польщі)
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
800 - это около 200 евро, но все же помощь есть. в Украине на ребенка впо - 3 тысячи грн и те забрали
Galina_vinsport• 12 июля 2024
Хіба що кімната у гуртожитку, на ту суму.
А якщо будете працювати хоча б онлайн, і буде вистачати грошей - супер. Можна скласти заяви на дитячі 800 зл та 300 зл для підготовки до школи.
Печенюшка• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Так, вибачте, чогось вирішила що у вас двоє дітей.
Печенюшка• 12 июля 2024
Ответ дляGalina_vinsport
300зл на школу то раз у рік
Печенюшка• 12 июля 2024
Ответ дляGalina_vinsport
А я не так написала?
Ну як на мене не досить зрозуміло, що то одноразова виплата. А 800 щомісяця.
Galina_vinsport• 12 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
Для підготовки до школи - не зовсім зрозуміло 🤦♀️
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Ну лучше поехать уже в страну с социалок - Германия, Дания, Норвегия, Финляндия, , Швеция. В Польше все программы закрылись .
Ну разве что вы специалист фрилансер айтишник и вам пофиг, где жить )
Не всі програми в Польщі закрились.
А лише 40+
Печенюшка• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Моя дитина в технікумі, проблем жодних, спілкуються чудово.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
там очень дорого) мороженого шарик в парке 90 грн, кофе 150, порция чего-то поесть - спагетти, блины - 300 грн. Проезд 44 грн. хлеб около 40. И тд
В нас морозиво кулька 5 злотих :))
Але якщо дуже захоче, то можу знайти й за 9
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Не представляю где в Польше б квартиры по 300 баксов были.
Разве что комната, но вам с детьми не сдадут одну комнату
Здадуть кімнату для двох без проблем.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляБайрактара
Вы же в курсе об отношении поляков к украинцам? Зачем ребёнку эта травма?
😀😀😀😀😀😀
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Допомога на дітей є.
Поганого відношення я не бачу ні до себе, ні до дітей, ні жо оточення українців, яких тут маю.
Про негативне ставлення до українців я чую лише тут :)
Бутерброд и я• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Здадуть кімнату для двох без проблем.
И вы считаете что нормально будут жить с сыном подростком в одной комнате и чужими людьми в квартире?
Бутерброд и я• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
В прошлом году біли в Польше, покупали в бедренке продукты, я не заметила разницы, в Лиддл и Алдо в Болгарии - тоже +- одинаково. Много смотрела видео закупок, ну, дорого в Украине тоже. Понятно, что сейчас с огородов все дешевле и качество хорошее, вообще по продуктам неплохо у нас, только сосед ненормальный мешает жить.
БедрОнка.