Засомневаю• 13 июля 2024

Хтось тут є з діагнозом мастопатія?

Привіт всім , 5 років вже моїй мастопатії , раніше груди боліли і наливалися перед М, а зараз і після вони налиті і трохи поболюють.Після двох вагітностей у мене вони у зморшках, розтяжках (( і тут , вчора натрапляю на тему де написали що після зчавлення грудей у них є ямочки і це підозріло ((( тому сьогодні я вирішала перевірити свої груди : я просто знайшла метод перевірки і коли підняла руки догори -у мене є нерівності на обох грудях , ямки у верхньому квадранті обох грудей , узд було рік тому, мастопатія тай мастопатія , лікар більше нічого не сказала робити
Дівчата з мастопатією яка у вас форма грудей і вигляд ? Особливо коли ви піднімаєте руки? я позвонила до лікаря і сказала їй про це , на що вона мені відповіла що якщо я хочу -можу зробити узд і менше читати діагнози з інтернету, а я реально читаю що це найточніший признак рмз((
Сегодня я не я• 13 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Вона була рухлива , боліла ?
Ні, не рухлива і зовсім безболісна. Я тоді ще кормила грудьми, то лікар-мамолог сказав, що це лактостаз, але я була впевнена, що це не так. Нажаль я виявилася права.

Гарантую неперелевки• 13 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Вона була рухлива , боліла ?
В мене рухлива і не боліла. Саме тому, що рухлива, лікар говорив, що доброякісна
Тріль!• 13 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Просто станьте перед дзеркалом подивіться з опущеними руками на груди чи немає нерівностей , потім обидві руки підніміть і це буде мінімальне обстеження , яке зробила я … бо прощупувати груди при мастопатії -це не показник , бо у мене там є що нащупати , з розуму можна зійти
Нерівності є коли підіймаю руки. Так наче б нерівномірна текстура чи щось подібне.
nadya28• 18 ноября 2024
Бизнес публикация
Добрий день. Ви ходили на обстеження, на рахунок цих нерівностей на грудях? Напишіть будь ласка в особисті.