Угги_в_горошек• Изменено 14 июля 2024
Лечу США лікувати зуби- треба лікар в Києві щоб поставив імплант і коронки
Порадьте добрі люди класного спеца
Щоб зробив і не мати з тим проблем, хто працює по останнім технологіям.. без тих дурних відбитків в роті, із сканером
Дякую вам
Мишка-шалунишка• 14 июля 2024
Але це не один день(( я ось поставила: спершу основу, а коронку через 4 місяці.
+380 (98) 447 63 61 Стоматологія за містом, ціни норм
Потринділиця• 14 июля 2024
Ага, а Ви впевнені що можна брати і ставити? Я пішла ставити і вже брекети ношу рік - місця нема.
Угги_в_горошек
• 14 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Ого а що змістились зуби?
Бутерброд и я• 14 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
А как это нет места если у вас там был зуб который выпал?
Я думала коронку делают по размерам согласно индивидуального слепка
Потринділиця• 14 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ого а що змістились зуби?
Так, через відсутність зубів змістились, не думала що буду колись брекети носити, а тут сюрпрайз.
Потринділиця• 14 июля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Дуже просто: зверху зуб є, а знизу нема, верхній зуб опустився майже на десну і тепер коронку поставити неможливо. Інші зуби стали з проміжками. Проміжки несуттєві, але вони є. А раніше не було. Якщо нема зуба - інші не стоять на місці.
Угги_в_горошек
• 14 июля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А що в США таки нігде зуби полікувати?
Там чистка зубів і пломба $1000
Как нефиг делать• 14 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Там чистка зубів і пломба $1000
А авіа скільки туди-сюди
Угги_в_горошек
• 14 июля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А авіа скільки туди-сюди
Все рівно я їду до родичів
Бутерброд и я• 14 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Ничего себе, а долго отсутствовал зуб?
ДаЗдраПерма• 14 июля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Сосед поставил импланты временные,перед этим ему удалили практически все зубы.Потом выяснилось,что у него пародонтоз.Теперь под общим наркозом ему будут удалять все импланты,и делать вставные челюсти
Мишка-шалунишка• 14 июля 2024
Ответ дляinna5577
Не делайте глупостей, в украине нет хорошей стоматологии, да, дешево, но нормально не сделают
Не триндіть