Ласую колобками• 14 июля 2024
Як поговорити з чоловіком, щоб дійшло, шо мені важко?
Дівчат, порадьте
Як знайти слова, щоб не бути довгою, нудною, але донести свої почуття коректно і уникнути розлучення
Бо мені іноді здається, що планка падає.
З чоловіком геть зникло порозуміння.
Дитинка маленька, ясно що стиль життя змінився. Але це навантаження в основному на мені, він мало це відчуває, і хоче жити як було раніше - він міг подзвонити: через півгодини у нас гості. Накрий на стіл.
Зараз в нас дитинка. Сон на межі мінімуму. Встаю тільки я до доньки. Всі задачі по режиму дитини на мені, масаж, лікарі, прогулянки, ще і графіки відключень світла. В хаті пекло, жара, воно вимотує жах. Телефонує: до нас заїдуть друзі, треба щось накрити на стіл. На що я кажу, що вибач, але це нереально. В хаті спека, я з дитиною, я не готова до гостей. Я натаскалвся візка по сходах, я не виспалась, я втомилась і мені зараз займатися столами - це за межею сил, з ніг падаю.
В його голосі чую образу, холодне: Ясно, я зрозумів, що ти не хочеш.
Акцентував, що саме не хочу, геть не чуючи аргументів.
Вчора в мене геть знесло дах від нервів, бо нічого не встигаю, мала плаче, світло вибили і не встигла спустити візок. Я просто сіла і розплакалась.
Його реакція - наїхати на мене, що я створюю напружену атмосферу, до чого ці нерви, мені не гірше за всіх і т д.
Сьогодні врешті не спали ніч від спеки, під ранок дали світло, включили кондиціонер, заснули.
Я спала 2 голини за всю ніч, і встала з дитиною. Він доспав до обід, «бо ніч не спав». Поки було світло, робила сніданок, прання, прасування, прибрала квартиру. Він прокинувся і говорив по телефону з товаришем. Потім пішов з ним побачитись переговорити. Я з дитиною на масаж. Потім в аптеку. Спека. Під вечір я вже з брудним волоссям, в футболці сиджу в затінку біля будинку. Дзвінок; через півгодини поїхали в ресторан, бо я домовився з моїм другом і його дружиною показати доньку.
В ході розмови виясняю, що домовився ще вчора.
І ставить мене перед фактом, коли я геть зай….на, не зібрана і мені не хочеться нікуди. В результаті образа: Ясно, я зрозумів, що ми нікуди не їдемо і мої друзі це херня.
Я вже просто від цього втомилася. Допомоги нуль. Я тягну сама до фіга питань. Вчора дорікнув, що може Доні мало молока, чого вона кричить, це бо ти не їж нормально.
Не їм бо не встигаю, кажу. Ти ж бачиш, скільки на мені, мені ніколи готувати, мені поїсти ніколи.
Так може суміш давати тоді - його пропозиція.
Тобто розуміння моєї загрузки взагалі ноль.
Іноді я зашиваюсь, а він сидить в телефоні під видом роботи і звідти ржач всяких відосиків.
Прошу його: вникни, що нам технічно зробити, щоб включати холодильник і критичну техніку, може станція яка, чи що. Вся заморозка молока в холодильнику пропадає, йому пох, він не вникає далі.
Притому що я ще й закриваю бухгалтерію на його фопі, і розрулюю питання, які там є.
І я впевнена, що він прекрасно все чує і розуміє. Але йому чомусь вигідно і зручно бачити тільки себе і своє «хочу».
Скільки так протримаюсь я не знаю.
Коли я говорю спокійно, що важко, втомилась - він не чує. Коли це дійде вже до вигорання і істерики - я лишаюсь крайня, що в сім’ї створюю атмосферу нездорову.
Але я не збираюсь ціною свого ресурсу, здоров’я і комфорту мого і дитини вдавати, що я весела бадьора коза, яка скакатиме як до дитини і сімейних справ, маючи вже купу обов’язків і задач.
Як його переконати? Як пояснити це, щоб не розсваритися ще більше? Бо якщо він не почує, то це розлучення. І мені дуже важливо обговорити все, чітко сформулювавши все.
Як би ви поступили?
З чоловіком геть зникло порозуміння.
Скільки так протримаюсь я не знаю.
Як би ви поступили?
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Сказати ’На тобі, Вася, дитину на годину, колихай чи розважай, я пішла варити борщ’.
Через 10 хвилин Вася прибіжить з стогонами ’Ой, мені важко, я не можу, я не вмію’.
Спокійно відповісти ’Ок, тоді я колихаю, ти вариш далі борщ, ось ніж, ось овочі, порізати і вкинути’.
Ну і що сам зварить - те і з´їсть, не буде кривитися, що не таке.
Завжди цікавили такі як ви люди))) ви вже віддавали? Вийшло?
В реалі Вася їй фиркне і піде поїстиь борщ спочатку в мами, потім в кабаку, а через місяць в коханки. І буде автор і без Васі і без грошей і ресторанів. Сама з дитиною.
Автор под предлогом того что ребенок на гв папашки самоустраняться , мамы надолго детей не оставляют с ними мол к сиське привык ребенок и это во вред и вам и отношению мужа к ребенку
Приучайте есть из бутылки сцеженное если не хотите переводить на смесь и оставляйте ребенка с отцом и ничего не случится
Поверьте моему многолетнему опыту
Максимально приучайте ребенка и мужа взаимодействовать , пусть и купает и гуляет
Я так лохонулась, сын был на ив и все ок , отец и гулял и время проводил и потом когда надо в больнице лежал хотя был совсем молодой а с дочкой на гв ребенок на мне потому что «она же к сиське привыкла» и так и повелось
Наладилось только в ее пять лет когда я вынуждена была уезжать из дома на 2 недели и оставляла ее с отцом и братом
Не делайте ребенка полностью маминым
Поверьте моему многолетнему опыту
Не делайте ребенка полностью маминым
Горлаю зрання• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І? Вася скаже С хералія? Ти дома, я прийшов і хочу їсти. Раніше ти встигала і тебе все влаштовувало. Підіймай 5 точку і готуй.
С такого хера, что у них семья.А в семьях помогают друг другу, помощь это одна из основ для крепкой семьи.Успевала сколько могла, больше не могу, нет сил .
PS. Солидарна с советчицей ’Борисфенка’, смотрите пост 66
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляГорлаю зрання
А до народження дитини то шо було? Ігри в доньки-матері?
Автор тягнула все сама. Претензій не кидала. Все її влаштовувало. З якого дива тепер чоловікові треба запрягатись в побут? Ага, вони такі дурні.
Нормальні чоловіки з першого дня сімейного життя допомогають дружинам. А при народженні дітей ще й ночами встають до них, щоб дружина мала змогу трохи відпочити. Но це не випадок автора і таких сімей як в неї.
Не буде там працювати- віддай дитину хай бачить. Небуде.
А борисфенка щось на своєму першому чоловікові не змогла свої експеременти проводити. Розвелось.
Дівка в намисті• 15 июля 2024
В його відхідні робіть собі вихідні, він нехай сидить з дитиною і і робить те, що ви робите. Мій теж дуже полюбляв гостей запрошувати, коли дитина мала була, поки молоко не зникло і дитина відмовилась від груді, бо і я і дитина дуже нервували. Це треба було покинути дитину, прибирати, готувати, зустрічати, приділяти увагу гостям, а не дитині. Дитина була дуже спокійна, але коли хтось приходив додому, верещала як різана, він звернув на це увагу і перестав запрошувати. Я взагалі навіть по телефону ні з ким не спілкувалась поки діти не виросли, вся увага тільки дітям, гуртки, уроки.
МояХатаЗкраю• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
Никак. Вы не видите, что у Вас изначально в отношениях была базовая катастрофическая ошибка.
Вот в этом месте она видна - хоче жити як було раніше - він міг подзвонити: через півгодини у нас гості. Накрий на стіл.
Сейчас Ваш муж чувствует себя обманутым Вами. И у него есть на это основания.
Для Вас лучшим вариантом будет развод и спокойная жизнь.
вони дитину вдвох родили?? чи вона йому підсунула чужу?
--
яке може бути ’як раніше’??
--
яке може бути ’як раніше’??
Тумба-юмба• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
А няню для чого, якщо з дитиною я справляюсь і роблю це в радість собі. Я не справляюсь з приколами чоловіка жити так, ніби ми бездітні і без жодної відповідальності. Чи няню йому?)
Ви не справляєтеся.
Перестаньте себе обманювати. Ви намагаєтеся, але
я геть зай….на,
спала 2 голини за всю ніч
просто від цього втомилася
це не про справлююся
Візьміть няню
я геть зай….на,
спала 2 голини за всю ніч
просто від цього втомилася
це не про справлююся
Візьміть няню
Не за Будка• 15 июля 2024
Сто раз автор написала нетсвета холодильникплохой.Типичный троль в 12 ночи.Морозилка держит отлично.Все люди купили,кому нужно,экофло или турист плиту,водичка запас.Автор,езжайте в Бедгород,там графики отключения еще похуже.Там ни новый холодильник,ни экофло,ничего не поможет.У нас ребенку 6 мес и такого треша и в помине нет.Фантазерка-сказочница
Ку ка ку ка ку• 15 июля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Думаю да,раз по ресторанам и друзьям столы без проблем.Автор не пишет что нет денег
когда у него море бабла, то жратва заказывается к приходу гостей с доставкой на дом - вопрос как таковой просто не возникает
Ку ка ку ка ку• 15 июля 2024
Ответ дляНе за Будка
аж проснулась. вы в своем уме? у вас нормальный новый холодильник и держит отлично? нам рекомендовали новый, нашему ноу фрост 15 лет уже. экофло? стоимость не смущает? а если есть необходимость купить его родителям и дочери в общагу в другом городе, это их уже три или как решить, кому брать? на ками- ножницы- бумага?
и да, в моих планах такое есть. месяца через три, если не случится чп, дочери куплю. старшие пролетают. туристическую плиту ей брать не буду- это газ, одна комната в общаге, нет и нет.
у вас ребенку 6 мес и такого треша в помине нет.
куда вам понять, что люди, которым даже! на еду хватает и коммуналку, некоторые траты сверх только тщательно планируют и то- под грифом ’не все сразу’
Партизанка• 15 июля 2024
А почему нельзя отдавать ребенка папе чаще? Пришел с работы - посиди с ребенком, мне надо на маникюр/заняться стиркой/уборкой, выйди погулять, мне тяжело коляску носить и т.д. ребенок общий, а занимаетесь им только Вы.
Намазюкана нішою• 15 июля 2024
Виявився не готовим до сімейного життя, одні друзі і гульки, як в 15 років, треба привчати його до допомоги, нащо ви сама все тягнете? Хай сам візок тягне і гуляє з дитиною і купу іншого. Не мовчіть, а доручайте справи, шоб він теж втомлювався і не до друзів
Життє Бентежне• 15 июля 2024
Почему вы не просите помощи? Вы пробовали ПРОСИТЬ? Не все мужчины сразу видят свой диапазон работ. Замахайте его, пусть тоже устаёт. Тогда не будет времени по барам таскаться и друзьям звонить.
Життє Бентежне• 15 июля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
У чоловіка певно нема коштів на няню
Ну конечно, если постоянно друзей уваживать и по рестикам ходить.
Не за Будка• 15 июля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
У нас обычная семья и мы,и соседи,и знакомые,друзья все подготовились давным давно.Живут как жили,неудобства минимальные.Кто на этажах,кто в частном доме.Все и сыты,и не мерзнут,и не жарятся и морозилка держит у всех прекрасно.Удобно,что магазины рядом,если не успеваешь приготовить.А у вас всегда причина найдется ничего не делать
Небалувана Галя• 15 июля 2024
Или терпеть или расходится 🤷🏻♀️ Ибо он не изменится и так будет всегда.
Трусиковед• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
В теорії то було б йому дуже повчально, але дитина на ГВ і тут не так все просто
Они практически все такими ’вдруг’ становятся после рождения ребёнка
Трусиковед• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Свекровь вызывайте для накрывания столов за 30 минут
Трусиковед• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
А какие у него оснований считает себя обманутым? Обман в чем? Что жена, тянущая ребенка, быт, работу может не найти ресурса быть беззаботной и бодрый аки молодая коза
90% людей не готово к детям 24/7/365/18
Трусиковед• 15 июля 2024
Ответ дляЯ не в теме
Очень сочувствую. Не знаю, как я бы поступала.
Как вариант, берете ребенка, вручаете ему вместе со сцеженным молоком и уходите на весь день. Вечером спросите, где накрытый стол к вашему приходу с подружками.
Но это конфликтный вариант, я думаю. Хотя доходчивый. Таким обычно дня хватает, чтобы понять, что уход за маленьким ребенком - не праздник жизни.
Допишу. Прочитала ещё раз. Считаю, ловить нечего. Нафиг он такой нужен. Он это все делает абсолютно сознательно. Вы его не перевоспитаете. Муж не уважает вас и даже не считает нужным предупредить о планах заранее. Ему на вас пофиг.
Мужики не понимают такое зеркаленья, она будет сволочью, бросившей ребёнка ради гулек
Рогнеда Карповна• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Нехай молоко розморожує.
Марс атакует• 15 июля 2024
ну что вам сказать - ваш муж не считает вас человеком или равным партнером
вы служанка у него
Просериарила молодость• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Вы же до этого весь быт тянули. Окружали его комфортом. А теперь на него что-то хотите повесить.
Трусиковед• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Это самое обидное
Трусиковед• 15 июля 2024
Ответ дляМиззери
Поверьте моему многолетнему опыту
Не делайте ребенка полностью маминым
Поверьте моему многолетнему опыту
Не делайте ребенка полностью маминым
Угу, знакомые так жили, после развода дочка с папой осталась, мама по боку
Трусиковед• 15 июля 2024
Ответ дляПартизанка
Потому что до хрена волшебных мужиков, которым вообще нельзя доверить ребёнка! Мой муж, вроде, нормальный +/-, но понять, что с нашего сына нельзя было глаз спускать, он не мог, поэтому все травмы у ребёнка были при папе