Ласую колобками• 14 июля 2024

Як поговорити з чоловіком, щоб дійшло, шо мені важко?

Дівчат, порадьте
Як знайти слова, щоб не бути довгою, нудною, але донести свої почуття коректно і уникнути розлучення
Бо мені іноді здається, що планка падає.
З чоловіком геть зникло порозуміння.
Дитинка маленька, ясно що стиль життя змінився. Але це навантаження в основному на мені, він мало це відчуває, і хоче жити як було раніше - він міг подзвонити: через півгодини у нас гості. Накрий на стіл.
Зараз в нас дитинка. Сон на межі мінімуму. Встаю тільки я до доньки. Всі задачі по режиму дитини на мені, масаж, лікарі, прогулянки, ще і графіки відключень світла. В хаті пекло, жара, воно вимотує жах. Телефонує: до нас заїдуть друзі, треба щось накрити на стіл. На що я кажу, що вибач, але це нереально. В хаті спека, я з дитиною, я не готова до гостей. Я натаскалвся візка по сходах, я не виспалась, я втомилась і мені зараз займатися столами - це за межею сил, з ніг падаю.
В його голосі чую образу, холодне: Ясно, я зрозумів, що ти не хочеш.
Акцентував, що саме не хочу, геть не чуючи аргументів.
Вчора в мене геть знесло дах від нервів, бо нічого не встигаю, мала плаче, світло вибили і не встигла спустити візок. Я просто сіла і розплакалась.
Його реакція - наїхати на мене, що я створюю напружену атмосферу, до чого ці нерви, мені не гірше за всіх і т д.
Сьогодні врешті не спали ніч від спеки, під ранок дали світло, включили кондиціонер, заснули.
Я спала 2 голини за всю ніч, і встала з дитиною. Він доспав до обід, «бо ніч не спав». Поки було світло, робила сніданок, прання, прасування, прибрала квартиру. Він прокинувся і говорив по телефону з товаришем. Потім пішов з ним побачитись переговорити. Я з дитиною на масаж. Потім в аптеку. Спека. Під вечір я вже з брудним волоссям, в футболці сиджу в затінку біля будинку. Дзвінок; через півгодини поїхали в ресторан, бо я домовився з моїм другом і його дружиною показати доньку.
В ході розмови виясняю, що домовився ще вчора.
І ставить мене перед фактом, коли я геть зай….на, не зібрана і мені не хочеться нікуди. В результаті образа: Ясно, я зрозумів, що ми нікуди не їдемо і мої друзі це херня.
Я вже просто від цього втомилася. Допомоги нуль. Я тягну сама до фіга питань. Вчора дорікнув, що може Доні мало молока, чого вона кричить, це бо ти не їж нормально.
Не їм бо не встигаю, кажу. Ти ж бачиш, скільки на мені, мені ніколи готувати, мені поїсти ніколи.
Так може суміш давати тоді - його пропозиція.
Тобто розуміння моєї загрузки взагалі ноль.
Іноді я зашиваюсь, а він сидить в телефоні під видом роботи і звідти ржач всяких відосиків.
Прошу його: вникни, що нам технічно зробити, щоб включати холодильник і критичну техніку, може станція яка, чи що. Вся заморозка молока в холодильнику пропадає, йому пох, він не вникає далі.
Притому що я ще й закриваю бухгалтерію на його фопі, і розрулюю питання, які там є.
І я впевнена, що він прекрасно все чує і розуміє. Але йому чомусь вигідно і зручно бачити тільки себе і своє «хочу».
Скільки так протримаюсь я не знаю.
Коли я говорю спокійно, що важко, втомилась - він не чує. Коли це дійде вже до вигорання і істерики - я лишаюсь крайня, що в сім’ї створюю атмосферу нездорову.
Але я не збираюсь ціною свого ресурсу, здоров’я і комфорту мого і дитини вдавати, що я весела бадьора коза, яка скакатиме як до дитини і сімейних справ, маючи вже купу обов’язків і задач.
Як його переконати? Як пояснити це, щоб не розсваритися ще більше? Бо якщо він не почує, то це розлучення. І мені дуже важливо обговорити все, чітко сформулювавши все.
Як би ви поступили?
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Бо це очевидно така маніпуляція. Дати мені зрозуміти, що комусь важко, а я таке - хєрня. Порівнюючи при цьому непорівнюваеі речі в принципі.
А чоловікові ви казали що таке порівнювати в принципі не можна? І зрештою він сам не в окопах щоб таке говорити?

Миззери• 15 июля 2024
Ответ дляТрусиковед
Угу, знакомые так жили, после развода дочка с папой осталась, мама по боку
Оба родители должны участвовать одинаково в жизни ребенка без крайностей в ту или иную сторону
парИла я парИла• 15 июля 2024
він нарц звичайний, нічого не буде, всі розмови йому до лампочки, як ви молоді і освідчені зараз у 2024 році на них ведетесь?
я Кукарача• 15 июля 2024
У мене було щось подібне. Коли у мене був ковід і я лежала кілька днів у ліжку без сил. Просто лежала з сатурацією 85-87. Він демонстративно приніс відро із шваброю, поставив посеред кімнати і вийшов. Він думав, що я прикидпюсь. Це у нього з сім´ї йшло.
Ластовиння• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
В теорії то було б йому дуже повчально, але дитина на ГВ і тут не так все просто
Именно по этим причинам и ещё + кучу всего я развелась в семь месяцев ребенку. Не жалею.
Бубль Гум)• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Вже мала досвід жити окремо 2 тижні (з причин дороблені ремонту в квартирі, залили сусіди). І тиждень нашій квартирі в його від’їзд. Обидва рази я просто відновилась, почала будувати графік, в якому встигала все, і догляд за дитиною, і за собою, і зустрічі іноді з кимось, і роботу. Все так як комфортно мені, і це сильно наштовхнуло на думки, шо я тягну і щоб що
А говорили йому про той тиждень. Думаю що на нього можливо б подіяло.
Ума Палата• 15 июля 2024
Вы такая наивная))) Все он прекрасно слышит, видит и понимает. Не надо делать из мужика дегенерата. Просто ему п.... Он не хочет и не будет напрягаться и вы всегда будете виноватой. Выбор за вами. Лучше не будет
Бубль Гум)• 15 июля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Та яка там бухгалтерія у ФОПа, я Вас прошу.
Пф. А якщо він загальник?
Бубль Гум)• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Для Мене годування не є мучительним, мені ок. Мені мучительна необхідність раптово поєднувати це з розважання чоловіка, його гостей і його невміння організувати життя так, щоб в останній момент не бігти як вкушені. Два лактостази в перші місяці дитини я зловила намагаючись і годувати, і догоджати чоловіку, щоб посидіти з друзями як він хотів. Пропускала годування, не було умов зцідитись, процес ще був не налаштований і палала з температурою 40. Зараз вже все налаштувалось і у мене нема проблем поєднати справи і годування. Мені це важко саме через халатність чоловіка і його раптові «приколи», коли мушу все кидати й бігти, бо йому так хочеться. Тому не зовсім правильно відлучати дитину від грудей, щоб мені «хотілося» в ресторан. Я і так захочу, якщо я а) маю допомогу, не тягну все сама і відповідно є сили б) маю можливість планувати час, а не зриватися з низького старту будь-коли.
А що він взагалі робить по дому? В нього є обов´язки?
Ваші друхі всі бездітні?

Вишня на торті• 15 июля 2024
Думаю, у вас такие отношения были и до ребенка, а сейчас все усугубилось. У него какие обязанности по дому были до ребенка? какие есть сейчас? какие у него обязанности по уходу за ребенком? сколько он дает возможность вам отдохнуть, когда приходит с работы?
Ольга520• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ми всі різні. Я не годувала жодного дня, здуріла б сидіти привязаною до дитини.
Ирина_Б_• 15 июля 2024
говорите все как есть, скажите что хотите тоже жить как раньше поэтому наймете помощницу по дому
Роза в вазі• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Так, говорила. В спокійному тоні - він або проігнорить або обещцінить «тобі не івжяеища інших», «а як військовим тоді», «а що ти хотіла це ж дитина». І ніяких змін. А коли в пене вже падає планка і скандал з претензіями - а чого ти нормально не могла сказати? Чого ти нагнітаєш в домі обстановку?
Так кажу нормально, просто не чують мене.
Автор, разделите обязанности по ребенку . Купание , уборка, сменить памперс после работы может и он. Взять коляску и топать на прогулку -он. Просто сказать : « милый , погуляй с ребенком, пожалуйста».
А ось і я• 16 июля 2024
Нуууу, я например до сих пор хотела бы, жить так как муж автора, хотя я мать и детей двое.
А первое время, так у обоих в паре возникает очень сильное желание ’жить как раньше’ и это нормально!!!!
Судя по дому и прочему написанному, то наверное и деньги есть. Решите что-то через них.
Не говоря уже, что в ресторан НУЖНО идти
А вот сто раз гладить не обязательно
автор Ласую колобками • 16 июля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Ваші друхі всі бездітні?
Ну от як таких обоа’язків нема, по суті він нічого не робить. Друзі є з дітками, і мені з ними зараз комфортніше, бо спільні інтереси, спільний підхід до відпочинку. Йому ж цікаві друзі, з якими можна йти в безтурботний двіж
автор Ласую колобками • 16 июля 2024
Ответ дляВишня на торті
В межах 10 хвилин відпочити. Більші проміжки - це коли надопомогу приходить моя мама. Він може побавити 10 хвилин, погратися, далі забирай займайся сама.
Пропозиції: іди лягай поспи не будо якщо що.
Зате були питання, коли сонна вже ходу: а що є їсти? А. Приготуй
Анютины ласки• 16 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Поїхала б відпочивати, залишила б йому дитину і дала б можливість запросити друзів
А я б дитину такому муд...у боялась би лишити.
Автор, ваш чоловік показушник, життя на показ, от мої мартишки, гарні, доглянуті, все завдяки мені, легке життя.
Анютины ласки• 16 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
А няню для чого, якщо з дитиною я справляюсь і роблю це в радість собі. Я не справляюсь з приколами чоловіка жити так, ніби ми бездітні і без жодної відповідальності. Чи няню йому?)
Няню йому.)))
Анютины ласки• 16 июля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Говорить откровенно, максимально спокойно. Делить обязанности с сегодняшнего дня. Объяснить, что он отец и он должен точно так же с ребенком и домом возиться, как и вы. Предупреждать задолго до планов с гостями и тд. Теперь это семья, а не парочка свободная.
Если он этого не понимает - с вещами на выход, алименты.
Иначе дальше будет еще хуже.
И помните о себе в первую очередь!!! Вручили дите, пошли в душ, на кофе, на свой массаж. Вручили дите и коляску - тащи вниз, гуляй, на массаж ребенка. я убираю и пью кофе спокойно с сериалом. И так далее. Побольше ему обязанностей семьи. И список что сделать - экофло, покупки, ребенку необходимое и вам. В выходные оставили с реб на 4 часа и ушли в парикмахерскую и с девочками на кофе.
Иначе будет жопа
Так, і це буде або раз, або він зрозуміє. Ви праві, саме так і треба вчинити автору.

Бубль Гум)• 16 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Дуже співчуваю вам. Це не сім´я у вас. Моєму старшому вже 17. І то серед наших друзів такого домострою не було. Все порівну. Мабуть треба сідати і писати в колонки хто що буде робити по дому. Щоб він наочно зрозумів що на вас повісив. Сідати і розмовляти. Казати йому, про те що вам легше самій без нього. Що кохаєте але так далі не можна. Добре щоб і друзі поряд з вами були з наочним прикладом не все на жінці, а порівну.
Анютины ласки• 16 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
А какие у него оснований считает себя обманутым? Обман в чем? Что жена, тянущая ребенка, быт, работу может не найти ресурса быть беззаботной и бодрый аки молодая коза
На мою думку, це пишуть ’терпіли’, яких поставили в схожі з вашими умовами чоловіки, от вони і шукають їм виправдання, бо зовсім не готові піти від них.
Анютины ласки• 16 июля 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
На голову посадили, а теперь страдаете. Что значит накрой на стол? Пусть заезжает в магаз, покупает то, что можно по быстрому накромсать, и домой тащит
А ще краще готову їжу, відкрив бокси, переклав на тарілку - краса.
Бубль Гум)• 16 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Розумію ваш кайф від дитини. Я б сама б няню не наймала. І підпрацьовувати мені для самоповаги подобалося. Але ж кажу чоловік і готував, і з дитиною міг підти гуляти, і підлогу мив

Починайте з їжі. Досить його кормити. Щось обов´язково для вас хай буде в холодильнику, пластівці, фрукти. Все інше або готує сам, або на замовлення хай замовляє, або помічницю вам на побут і на виготовлювання наймає
Бубль Гум)• 16 июля 2024
Якщо ще не дивилися, то обов´язково для сумісного перегляду.
https://uakino.me/filmy/genre_comedy/7243-tall.htm...
Бубль Гум)• 16 июля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Иначе дальше будет еще хуже.
Иначе будет жопа
Вот кстати да. С ФОП дохода алименты будут приличные
Бубль Гум)• 16 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Так самі пропонуйте. Він з дитиною ви спати.

Я ночі брала на себе. Чоловіка не будила. Але ж у день досипала. У друзів все було порівно. Одної ночі вона встає, у другу він)
Місячне Сяйво• 16 июля 2024
Ответ дляАнютины ласки
И так можно. Если сил нет на готовку, то покупаем
Місячне Сяйво• 16 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Тим более в магазинах и готового часто достаточно, и нарезки всякие есть. А запивать водкой то ничем не отравятся, там пофигу. Да хоть бы продуктов привез уже было бы легче автору намного. А то у нее один расчет на продукты а тут в ускоренном темпе делай ревизию и срочно готовь - барин приехал с другими герцогами, не иначе. Еще и обижается
У автора просто нет конструктивного диалога с мужем, одно нытье.
Ок, заедь купи то и то. Подъехали с друзьями, накрыли стол, и меньше церемониться с ними.