Ласую колобками• 14 июля 2024
Як поговорити з чоловіком, щоб дійшло, шо мені важко?
Дівчат, порадьте
Як знайти слова, щоб не бути довгою, нудною, але донести свої почуття коректно і уникнути розлучення
Бо мені іноді здається, що планка падає.
З чоловіком геть зникло порозуміння.
Дитинка маленька, ясно що стиль життя змінився. Але це навантаження в основному на мені, він мало це відчуває, і хоче жити як було раніше - він міг подзвонити: через півгодини у нас гості. Накрий на стіл.
Зараз в нас дитинка. Сон на межі мінімуму. Встаю тільки я до доньки. Всі задачі по режиму дитини на мені, масаж, лікарі, прогулянки, ще і графіки відключень світла. В хаті пекло, жара, воно вимотує жах. Телефонує: до нас заїдуть друзі, треба щось накрити на стіл. На що я кажу, що вибач, але це нереально. В хаті спека, я з дитиною, я не готова до гостей. Я натаскалвся візка по сходах, я не виспалась, я втомилась і мені зараз займатися столами - це за межею сил, з ніг падаю.
В його голосі чую образу, холодне: Ясно, я зрозумів, що ти не хочеш.
Акцентував, що саме не хочу, геть не чуючи аргументів.
Вчора в мене геть знесло дах від нервів, бо нічого не встигаю, мала плаче, світло вибили і не встигла спустити візок. Я просто сіла і розплакалась.
Його реакція - наїхати на мене, що я створюю напружену атмосферу, до чого ці нерви, мені не гірше за всіх і т д.
Сьогодні врешті не спали ніч від спеки, під ранок дали світло, включили кондиціонер, заснули.
Я спала 2 голини за всю ніч, і встала з дитиною. Він доспав до обід, «бо ніч не спав». Поки було світло, робила сніданок, прання, прасування, прибрала квартиру. Він прокинувся і говорив по телефону з товаришем. Потім пішов з ним побачитись переговорити. Я з дитиною на масаж. Потім в аптеку. Спека. Під вечір я вже з брудним волоссям, в футболці сиджу в затінку біля будинку. Дзвінок; через півгодини поїхали в ресторан, бо я домовився з моїм другом і його дружиною показати доньку.
В ході розмови виясняю, що домовився ще вчора.
І ставить мене перед фактом, коли я геть зай….на, не зібрана і мені не хочеться нікуди. В результаті образа: Ясно, я зрозумів, що ми нікуди не їдемо і мої друзі це херня.
Я вже просто від цього втомилася. Допомоги нуль. Я тягну сама до фіга питань. Вчора дорікнув, що може Доні мало молока, чого вона кричить, це бо ти не їж нормально.
Не їм бо не встигаю, кажу. Ти ж бачиш, скільки на мені, мені ніколи готувати, мені поїсти ніколи.
Так може суміш давати тоді - його пропозиція.
Тобто розуміння моєї загрузки взагалі ноль.
Іноді я зашиваюсь, а він сидить в телефоні під видом роботи і звідти ржач всяких відосиків.
Прошу його: вникни, що нам технічно зробити, щоб включати холодильник і критичну техніку, може станція яка, чи що. Вся заморозка молока в холодильнику пропадає, йому пох, він не вникає далі.
Притому що я ще й закриваю бухгалтерію на його фопі, і розрулюю питання, які там є.
І я впевнена, що він прекрасно все чує і розуміє. Але йому чомусь вигідно і зручно бачити тільки себе і своє «хочу».
Скільки так протримаюсь я не знаю.
Коли я говорю спокійно, що важко, втомилась - він не чує. Коли це дійде вже до вигорання і істерики - я лишаюсь крайня, що в сім’ї створюю атмосферу нездорову.
Але я не збираюсь ціною свого ресурсу, здоров’я і комфорту мого і дитини вдавати, що я весела бадьора коза, яка скакатиме як до дитини і сімейних справ, маючи вже купу обов’язків і задач.
Як його переконати? Як пояснити це, щоб не розсваритися ще більше? Бо якщо він не почує, то це розлучення. І мені дуже важливо обговорити все, чітко сформулювавши все.
Як би ви поступили?
З чоловіком геть зникло порозуміння.
Скільки так протримаюсь я не знаю.
Як би ви поступили?
Подтяжка• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
В теорії то було б йому дуже повчально, але дитина на ГВ і тут не так все просто
Смесь оставить. Знакомая вообще свекрови привезла двухмесячного ребёнка. Муж к ней через день ездил и как приедет дома скандал. Ты не так делаешь то и то.. короче накручивала его. Помощи ноль. В один день когда он после работы был у мамы она все ребёнкины вещи привезла и ребёнка в люльке , сказала - я хренавая мать и хозяйка? Занимайтесь. И уехала к подруге. Через неделю приехала или меньше. Вы знаете как ей были рады!!! С тех пор там всё поменялось. И бабка внука подключилась нянчить и муж вдруг понял сколько это работы. С работы- домой с сыном гулять
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
На голову посадили, а теперь страдаете. Что значит накрой на стол? Пусть заезжает в магаз, покупает то, что можно по быстрому накромсать, и домой тащит
Тим более в магазинах и готового часто достаточно, и нарезки всякие есть. А запивать водкой то ничем не отравятся, там пофигу. Да хоть бы продуктов привез уже было бы легче автору намного. А то у нее один расчет на продукты а тут в ускоренном темпе делай ревизию и срочно готовь - барин приехал с другими герцогами, не иначе. Еще и обижается
Подтяжка• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
Никак. Вы не видите, что у Вас изначально в отношениях была базовая катастрофическая ошибка.
Вот в этом месте она видна - хоче жити як було раніше - він міг подзвонити: через півгодини у нас гості. Накрий на стіл.
Сейчас Ваш муж чувствует себя обманутым Вами. И у него есть на это основания.
Для Вас лучшим вариантом будет развод и спокойная жизнь.
Как его обманула автор? Внезапно родила ребёнка?
Ласую колобками
• 15 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
А з гостями так завжди було? Перед фактом ставив в останні момент. І до весілля теж? Просто якщо Вам це все настільки важко і Ви гостей не любите(я як що така сама) то навіщо було за нього виходити? Бо одна справа мала дитина і звичайний побут в звичайному режимі хай і з відключеннями, але Ви хоч трохи можете відпочити навіть якщо не помагають, а інша коли у Вас нарешті вільний час на себе і танцюй коло гостей стіл накривай та інше. Мій теж таким грішив в перший рік дитини коли я після важких пологів і двічі лікарень дитини була геть вимотана(ще 2017 рік, правда з півроку дитини, до того жили в свекрухи в випадку гостей я малого давала їй і йшла на кухню спокійно). Чоловік як і я інтроверт, особливо ні з ким не спілкується але тоді як здурів якщо чесно. В нас ще після переїзду два місяці пралки не було,і особливо грошей і на памперси теж. Не щодня але ще прання було ручне. Дитина була золото - де поклала там забрала, нікуди не лізла,я встигала. Але оці гості і ще запрошені чоловіком хоч і завчасно - теж були як останній цвях в кришку гроба. Я спланувала собі час, є вільний час відпочити - чоловік запрошує гостей. Завчасно але ставить перед фактом. І найгірше для мене тоді що гостей з мого боку. Я тих людей любила але частіше раз на два місяці бачити була не готова. А той звонить і від мого імені запрошує, хазяїном себе відчув чи то сподобатись хотів,але з його боку були гості один раз, з мого ледь не кожен тиждень. І гроші доводилось перерозподіляти в чомусь собі відмовляти бо тоді чоловік змінив роботу і потратиш на гостей собі щось не купиш. Теж старалась спокійно достукатись, один раз закінчилось моєю істерикою. Після того образився(маніпулятор теж як і Ваш) і гостей з мого боку взагалі мало кого хоче бачити вже сім років, з деякими людьми через це зіпсувались стосунки. Але я і до знайомих не змогла донести що то чоловік кликав а не я мені було з дитиною тоді важко, не до того було. Ті ж вважають що муж і жона одна сатана то я мала слухатись. Патріархат головного мозку. Але я не шкодую що стала себе захищати. Мені справді стало легше особливо ще перші два роки. Ті гості що образились особливо мені й не допомогали нічим, та я й не просила. А з боку чоловіка були аж один раз - його брат. На наші стосунки це теж вплинуло. І зараз думаю про розлучення всерйоз, поки мовчу. Але підлаштовуватись набридло. І я теж відчуваю себе обманутою.
До того як одружились я знала що чоловік грубо кажучи бирюк я я сама, мало з ким спілкується, мало до кого ходить. Це мене влаштовувало. Що дитина на мені і хата(квартира) я теж розуміла. Але що чоловік потім після народження сина стане різко любити гостей але за мій рахунок щоб я все встигала -так я теж була не готова. Потім через декілька років я питала чому так - відповів що я справлялась тому йому стало нудно і захотів налагодити стосунки з моїм колом. А я така ляля невдячна все зіпсувала. При цьому мене теж не чув. І досі часто не чує, все через скандали і істерики мої(раз в півроку максимум), доводиться змінювати. Але я не шкодую. Люди які образились і не чули моіх пояснень що мені тоді було важко з дитиною і було не до гостей - відвалились і добре, вони мали б чути в першу чергу мене а не мого чоловіка, бо мене вони знали роками до того а не його. Тим хто не відвалився вдячна. Нема гостей зараз - чесно мене влаштовує абсолютно. Сама я по гостям теж ходити не люблю.
А чоловік - раз ображався роками що мені було важко і не чув - то так йому маніпулятору і треба.
Любив і раніше так, та й багато всякого було - типу поїхали завтра зранку на море, зібрались та поїхали. Але то зрозуміло, що інші безтурботні часи. Тоді було легше. Коли я виспалась, маю вільний вечір, сили - я на це і дивилась відповідно простіше. А зараз дитинка і дивно не міняти своїх підходів, вже маючи малюка. Бо коли є вільна хвилька, іноді просто хочеться прилягти, приділити час собі, або попрацювати, підтягнути трохи роботу. А чоловік ясно що виспався, і має бажання тусити ще з гостями, наваливши на мене задач по їжі, прибиранню і т д. І тут немає взаєморозуміння.
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Автор, я вже збилась з рахунку, скільки ваших тем-ниття тут було. І щоразу одне й те саме. Ви думаєте, чим більше тем створите, тим швидше все стане так, як ви хочете?
У вас вихід один: усвідомити, що в його ставленні і поведінці нічого не зміниться. Все так і лишатиметься завжди. Тому або змиритись, або кардинальні дії - розлучення (але ви на це не підете).
Хотя зря. Раз ведет мужу бухгатерию - так и другого работодателя может найти и спокойно жить сама с ребенком и работать в декрете паралельно(даже легче будет без недомужа)
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляМилота
не так как раньше,женился он на другой девушке
Женился он на девушке работающей и без ребенка. Здесь некоректно сравнивать. Не зря говорят что муж в декрете вылазит все нутро. Исключений не знаю
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
купите смесь, давайте постепенно и через неделю в отпуск. дойдет без слов
Ласую колобками
• 15 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Ось на жаль це і зараз і думаю, що робота буде, але легше буде набагато мені самій. Бо вільну хвильку я вкладу в перспективу і розвиток, в майбутнє, щоб коли дитина підростатиме, дати і можливості. А не вивалювати безбожно цей час в обслуговуючі задачі
Подтяжка• 15 июля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
шо вы мелете
То шо и всегда)) она во всех темах за мужиков горой. Бабы справятся а вот мужа надо беречь
Безсовісна кума• 15 июля 2024
піти на весь день в лікарню (знайдете, що там робити - депресія, аналізи, на консультацію, те-се, узд) і залишити його самого з дитиною.
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляКошка Мурка
К сожалению, бывают случаи , когда других людей мы больше слушаем , чем близкого . У родителей больше опыта , ну и плюс взгляд со стороны. Если человек делает что-то не то, то оно видно и другим . И другие люди могут сказать как твои действия выглядят со стороны .
Здесь автору жаловаться свекрови вообще не поможет. Если мама убежденная мама и домохозяйка, что женщина обязана все тянуть, то сыночке она мозг не вправит,еще невестку обвинит. Это зятю теще жаловаться еще может помочь если теща еб...я и за штанами дочь не видит( и то в моем случае с отцом правда у мужа не прокатило). А сыночке если всю жизнь в попу дули и невестка начнет жаловаться - то ее пригрузят еще больше,что она плохая мать и жена и зачем вообще замуж выходила. Автору это вообще не вариант с такими мужем и его воспитанием.
Ответ дляЧарівна патика
Даже если ошибка. Муж вроде половозрелый взрослый мужчина, не инвалид и не УО. Неужели не понимал что с рождением ребенка жене будет тяжелее как минимум первый год? Ведь ребенок полностью зависит от матери, и вся жизнь перестраивается с учетом этого фактора. Это нужно быть совсем конченым такого не понимать. Женщина не рождается автоматически мамой, и будь она классной хозяйской с ребенком маленьким любые дела намного тяжелее,как минимум вечно могут прерваться.
Он эгоист, эгоисты ничего не хотят понимать. Он автора сейчас воспринимает исключительно как человека, который пытается разрушить его жизнь из-за своих капризов.
Все эти разговоры про жене тяжелее итд ему недоступны.
У них была ’нормальная жизнь’. Жена работала, вела быт, обслуживала его в ущерб себе, быстро, выполняла его желания, он жил свободно, проводил время с друзьями, ничего от него больше не требовалось.
Явно это норма и семье родителей, у друзей.
И вдруг такой мужчина должен стать абсолютно другим человеком, огранивать себя ради кого-то.
Он никогда не поймет, что от него хочет жена
Ответ дляЛасую колобками
’Коли я виспалась, маю вільний вечір, сили - я на це і дивилась відповідно простіше’ - вот это корень зла.
Ласую колобками
• 15 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я поанувала годувати до рокуякщо вдасться, це зв’язок з дитиною, це зручно, це корисно, не знаю яка зима попереду з відключеннями, ГВ буде доречно. Просрати це все, щоб виховувати 40 річного мужика - не впевнена що я хочу.
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляТрусиковед
А женщины берут в мужья зарплату/ квартиру, потом удивляются
Я не брала квартиру і гроші,я любила його поки дитині чотири не стукнуло(зараз вісім майже),як сліпа була не дивлячись на все. Потім одна нехороша ситуація не у відносинах а по життю і я прозріла. Але розлучитись ще не могла.
Треба було батька слухати. Він так і сказав - я не розумію що з ним не так поки що,але щастя тобі з ним не буде. А чоловік видно не любив зовсім мене шукав зручний варіант. І теж трохи помилився.Як моя любов дурна вийшла я зручною бути перестала.
Ласую колобками
• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
Пояснять більш детально, корінь зла що?
Що маючи дитину я вже не така легка і азартна до ініціатив, як була без дитини у вихідні? Хіба це не нормально, що в мене помінялося бачення відпочинку, вільного часу, свого ресурсу?
Ласую колобками
• 15 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Читаю Вас і впізнаю себе. Мабуть, це і моя біда. Я дуже любила, і старалась бути зручною. А як з’явилася дитинка, перерозподілила увага, з’явились навантаження, захотілось поваги до себе, вклбченосьі в справи, розуміння, а цього нема, бо роки моєї зручності за спиною(
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляПодтяжка
Еще и война. Только перестали многие мужикам кланяться и молиться на них, так сейчас их дефицит будет и снова начнется. Многие женщины обратно перестроятся
Ответ дляЛасую колобками
Пояснять більш детально, корінь зла що?
Нет. Вы себя не уважаете. Но когда у Вас было больше времени и сил, неуважать себя физически было легче, вот и всё.
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Нет конечно, Вам будет еще тяжелее. Со смесью и бутылки стерилизовать и сроки хранения и вода кипяченая или специальная - много других нюансов. Максимум в год закончите ГВ и старайтесь с шести месяцев ввести прикорм - уже будет легче. И не морочьте голову со свежей готовкой - для начала проще будет купить запас баночек готовых в магазине
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Пояснять більш детально, корінь зла що?
Це нормально. А ви чоловіку напряму намагались це сказати без істерик спокійно, коли дитина спить наприклад, що Вам важко що в тому темпі що раніше Ви просто не можете. Що він відповідав Вам якщо говорили?
Подтяжка• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Никогда не поздно менять жизнь. И для этого не обязательно разводиться
Чарівна патика• 15 июля 2024
Якщо він Вас навіть при спокійній розмові не почує і почне знову маніпулювати і звинувачувати - Вам простіше розійтись і все. Ви на себе і дитину заробите, а без нього буде легше. Бо якщо людина ще здатна почути спокійну розмову(істерику мало хто чує тут зрозуміло), то можна за щось боротись. Якщо ж чоловік бачить правим лише себе - а Ви якась істеричка і принцеса яка потребує до себе уваги і не поважає його і його друзів за його думкою - то краще його з цими друзями залишити, офіційно розлучитись( Ви заяву подати можете до року дитини це він не може по закону) і жити спокійно для себе і дитини. А він хай аліменти платить від цього його ніхто не звільнить. Далі кажу по своєму досвіду хоч у мене вже набагато легша ситуація - чоловік якщо не чує Вас зараз то і за пять років чути не буде, навпаки ще більше претензій буде, Ви ж роками справлялись а зараз вожжа під хвіст попала, треба Вас нагнути щоб все було як раніше. Зараз Вам простіше все розірвати буде.
Атятя_тётя• 15 июля 2024
И вот почему мужики такие сволочи. Привыкли жить с мамашами, те их опекали, обмывали, подавали. Они цари женились и хотят что бы жены делали всё то что делали их мамаши, а по сути ответственности никакой не хотят брать или делают вид. очень много таких мужиков.
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляПодтяжка
Можна,але міняти життя коли ти з дитиною на руках і в родині де тебе не чують - це архіскладно. Я це змогла лише частково хоч я і не ніжна квітка по життю. Але не факт що автор зможе перегнути егоїста. В її випадку простіше просто жити окремо для початку а там буде видно легше їй з чоловіком чи без нього. Але окреме житло і не обслуговувати чоловіка.
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Це навіть бабуся по татовій лінії казала - якщо хочеш з чоловіком все життя жити то ти повинна все робити як й його мати. І бути поведінкою схожою на неї. Я спочатку робила але потім зрозуміла що без толку цінувати не буде . В матері там теж патріахат головного мозку,а мене тато один з першого класу виховував. Ясно що так прогинатись я просто не зможу і на багато речей дивлюсь не так як чоловік хоче. Фінал думаю зрозумілий який буде. Свекор теж дома ще той чоловік, от свекор в чоловіку і вилазив. Зараз я себе відстояла але родинне життя наближається до краху. Але краще все розвалити таке сімейне життя ніж наступити собі на горло, життя одне
Радуга-дуга• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Нет,не для того чтобы его обслуживать,а чтоб можно было ему ребенка оставить и заняться собой
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Може не вийти. Я своєму колись таке пропонувала,частково привчити малого до суміші,але і ГВ не кидати,це важко але можливо. Зразу почалось ти ж мати, це ж дорого ти маєш бути з дитиною і інші відмазки по суті.
Зараз малому вісім, то останні два роки з ним сидить і навіть може йому щось приготвувати звичайної їжі - салат,картоплю зварити чи яйце. Тоді коли син був малий це було нереально.
Атятя_тётя• 15 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Да, согласна с вами, Бабушка моего мужа тоже так говорит, вот женщина должна, она обязана. Её муж, только работал, гулял и изменял а она прощала, т.к было стыдно и её бы не поняли, как она могла бросить мужа. Вот так....И это всё переход из поколения, и даже мой муж не лучше, хотя я с ним и разговариваю и прямо говорю я вам не раба и не собираюсь всех обмывать и т.д.
Радуга-дуга• 15 июля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Необязательно.Мама как раз могла вообще не опекать и он хочет получить это от жены