Ласую колобками• 14 июля 2024

Як поговорити з чоловіком, щоб дійшло, шо мені важко?

Дівчат, порадьте
Як знайти слова, щоб не бути довгою, нудною, але донести свої почуття коректно і уникнути розлучення
Бо мені іноді здається, що планка падає.
З чоловіком геть зникло порозуміння.
Дитинка маленька, ясно що стиль життя змінився. Але це навантаження в основному на мені, він мало це відчуває, і хоче жити як було раніше - він міг подзвонити: через півгодини у нас гості. Накрий на стіл.
Зараз в нас дитинка. Сон на межі мінімуму. Встаю тільки я до доньки. Всі задачі по режиму дитини на мені, масаж, лікарі, прогулянки, ще і графіки відключень світла. В хаті пекло, жара, воно вимотує жах. Телефонує: до нас заїдуть друзі, треба щось накрити на стіл. На що я кажу, що вибач, але це нереально. В хаті спека, я з дитиною, я не готова до гостей. Я натаскалвся візка по сходах, я не виспалась, я втомилась і мені зараз займатися столами - це за межею сил, з ніг падаю.
В його голосі чую образу, холодне: Ясно, я зрозумів, що ти не хочеш.
Акцентував, що саме не хочу, геть не чуючи аргументів.
Вчора в мене геть знесло дах від нервів, бо нічого не встигаю, мала плаче, світло вибили і не встигла спустити візок. Я просто сіла і розплакалась.
Його реакція - наїхати на мене, що я створюю напружену атмосферу, до чого ці нерви, мені не гірше за всіх і т д.
Сьогодні врешті не спали ніч від спеки, під ранок дали світло, включили кондиціонер, заснули.
Я спала 2 голини за всю ніч, і встала з дитиною. Він доспав до обід, «бо ніч не спав». Поки було світло, робила сніданок, прання, прасування, прибрала квартиру. Він прокинувся і говорив по телефону з товаришем. Потім пішов з ним побачитись переговорити. Я з дитиною на масаж. Потім в аптеку. Спека. Під вечір я вже з брудним волоссям, в футболці сиджу в затінку біля будинку. Дзвінок; через півгодини поїхали в ресторан, бо я домовився з моїм другом і його дружиною показати доньку.
В ході розмови виясняю, що домовився ще вчора.
І ставить мене перед фактом, коли я геть зай….на, не зібрана і мені не хочеться нікуди. В результаті образа: Ясно, я зрозумів, що ми нікуди не їдемо і мої друзі це херня.
Я вже просто від цього втомилася. Допомоги нуль. Я тягну сама до фіга питань. Вчора дорікнув, що може Доні мало молока, чого вона кричить, це бо ти не їж нормально.
Не їм бо не встигаю, кажу. Ти ж бачиш, скільки на мені, мені ніколи готувати, мені поїсти ніколи.
Так може суміш давати тоді - його пропозиція.
Тобто розуміння моєї загрузки взагалі ноль.
Іноді я зашиваюсь, а він сидить в телефоні під видом роботи і звідти ржач всяких відосиків.
Прошу його: вникни, що нам технічно зробити, щоб включати холодильник і критичну техніку, може станція яка, чи що. Вся заморозка молока в холодильнику пропадає, йому пох, він не вникає далі.
Притому що я ще й закриваю бухгалтерію на його фопі, і розрулюю питання, які там є.
І я впевнена, що він прекрасно все чує і розуміє. Але йому чомусь вигідно і зручно бачити тільки себе і своє «хочу».
Скільки так протримаюсь я не знаю.
Коли я говорю спокійно, що важко, втомилась - він не чує. Коли це дійде вже до вигорання і істерики - я лишаюсь крайня, що в сім’ї створюю атмосферу нездорову.
Але я не збираюсь ціною свого ресурсу, здоров’я і комфорту мого і дитини вдавати, що я весела бадьора коза, яка скакатиме як до дитини і сімейних справ, маючи вже купу обов’язків і задач.
Як його переконати? Як пояснити це, щоб не розсваритися ще більше? Бо якщо він не почує, то це розлучення. І мені дуже важливо обговорити все, чітко сформулювавши все.
Як би ви поступили?
Атятя_тётя• 15 июля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Необязательно.Мама как раз могла вообще не опекать и он хочет получить это от жены
Возможно но это больше исключение, т.к мужчина в полной самостоятельности и с детства привык делать всё и я не думаю что женившись он забьет болт и ничего не будет делать, ведь с детства уже есть установка)

Радуга-дуга• 15 июля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Я вижу это по своим сыну и БМ
Зайканалужайке• 15 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Хотя зря. Раз ведет мужу бухгатерию - так и другого работодателя может найти и спокойно жить сама с ребенком и работать в декрете паралельно(даже легче будет без недомужа)
Та яка там бухгалтерія у ФОПа, я Вас прошу.
Трусиковед• 15 июля 2024
Ответ дляБезсовісна кума
піти на весь день в лікарню (знайдете, що там робити - депресія, аналізи, на консультацію, те-се, узд) і залишити його самого з дитиною.
Это никак не поможет ему понять, как ЕЙ тяжело с ребёнком!
Уси Пуси• 15 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
В мене двійнята. І прихід гостей десь до півроку в мене було як і у Вас. Просто катастрофа. Потім мене перетрусило, стався нервовий зрив, неконтрольована істерика. і чоловік дав мені виспатися. Прокинулась я, як то кажуть, іншою людиною. Гості йдуть? Нарешті!!! Диктую список продуктів. Поки жінки накривають стіл, чоловіки гуляють з дітьми, а я В ДУШІ!!!! І нічого не сталося! І вся зрозуміли! І намагались допомогти. Навіть посуд за собою мили!
Ми йдемо у гості? ну то вообще курорт) З дітьми всі нянькаються, змагаються хто перший заколисає, я відпочиваю)
Свекруха їде? Супер! Я з дітьми гуляти, а Мамо куховарить.
Попершу було незвично, десь якісь муки совісті ,або кидались в очі недоліки (типу суп не так зварили, або на стіл не так накрили) але зваживши що важливіше, вибрала своє здоров’я.
І... це не на завжди))))
Супер! Ви мудра жінка!
автор Ласую колобками • 15 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Здесь автору жаловаться свекрови вообще не поможет. Если мама убежденная мама и домохозяйка, что женщина обязана все тянуть, то сыночке она мозг не вправит,еще невестку обвинит. Это зятю теще жаловаться еще может помочь если теща еб...я и за штанами дочь не видит( и то в моем случае с отцом правда у мужа не прокатило). А сыночке если всю жизнь в попу дули и невестка начнет жаловаться - то ее пригрузят еще больше,что она плохая мать и жена и зачем вообще замуж выходила. Автору это вообще не вариант с такими мужем и его воспитанием.
Его мама - однозначно. Когда она была в гостях, мы сидели на кухне, и вот муж встал сполоснуть тарелку, положить клубнику. И тут мама его подрывается. Вырывает тарелку: ну ты что! Куда годится, 2 женщины сидят, а мужик сам тарелку моет😳😳😳
Я прозрела😅и поняла, что там все сложно)
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
І... це не на завжди))))
Ви молодець. Я все життя була прямолінійна як двері, не змогла в той час так з дитиною хитрістю. Бо вважала що якщо гості - то вони нічим не повинні допомогти ні з дитиною ні з кухнею і навіть коли пропонували інколи допомогу - відмовлялась. Закінчилось все не дуже добре ні з ними ні з чоловіком. Але претензії все ж до чоловіка що не чув що в той момент я не готова ще для когось готувати і бігати коло когось крім нашої родини(чоловік і син) І ніколи не просила з дитиною посидіти. Раз у батька просила але відмовив. Більше не зверталась. Зараз я хитріша набагато і з чортом домовитись можу не те що з чоловіком. Але тоді не могла і потребувала підтримки. Але ніхто її не дав абсолютно, не лише чоловік.
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ну так патриархальные установки. Вы здесь ничего не сделаете. Разве что уйдете сами или муж йдет не выдержав. Это его модель иначе он не умеет. Если Вы так не можете и в будущем не сможете то лучше Вам разойтись, все равно это произойдет как в нашем случае. Моя свекровь когда я перестала в заглядывать в глаза мужу как собака и стала озвучивать что не так начала говорить’Невістка зіпсувалась,сина розлюбила почала підпригувати( в сенсі перестала всім кланятись і слухати і бігти виконувати). И периодически говорит что я не выдержу и рано или поздно заберу малого и уйду, что с ее сыном я жить не смогу. Изначально я очень обижалась считала что она мне не доверяет. Сейчас я понимаю что она права. Но вот какую жену ее сынуле надо - я вообще не представляю. Рабыню без своего мнения и воли и чтобы еще деньги заработала - так два в одном не бывает так
автор Ласую колобками • 15 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Це нормально. А ви чоловіку напряму намагались це сказати без істерик спокійно, коли дитина спить наприклад, що Вам важко що в тому темпі що раніше Ви просто не можете. Що він відповідав Вам якщо говорили?
Так, говорила. В спокійному тоні - він або проігнорить або обещцінить «тобі не івжяеища інших», «а як військовим тоді», «а що ти хотіла це ж дитина». І ніяких змін. А коли в пене вже падає планка і скандал з претензіями - а чого ти нормально не могла сказати? Чого ти нагнітаєш в домі обстановку?
Так кажу нормально, просто не чують мене.

автор Ласую колобками • 15 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Якщо він Вас навіть при спокійній розмові не почує і почне знову маніпулювати і звинувачувати - Вам простіше розійтись і все. Ви на себе і дитину заробите, а без нього буде легше. Бо якщо людина ще здатна почути спокійну розмову(істерику мало хто чує тут зрозуміло), то можна за щось боротись. Якщо ж чоловік бачить правим лише себе - а Ви якась істеричка і принцеса яка потребує до себе уваги і не поважає його і його друзів за його думкою - то краще його з цими друзями залишити, офіційно розлучитись( Ви заяву подати можете до року дитини це він не може по закону) і жити спокійно для себе і дитини. А він хай аліменти платить від цього його ніхто не звільнить. Далі кажу по своєму досвіду хоч у мене вже набагато легша ситуація - чоловік якщо не чує Вас зараз то і за пять років чути не буде, навпаки ще більше претензій буде, Ви ж роками справлялись а зараз вожжа під хвіст попала, треба Вас нагнути щоб все було як раніше. Зараз Вам простіше все розірвати буде.
Він або не чує, або маніпулює і знецінює типу «ти кажеш шо тобі важко, а подумаю як військовим на передовій». Або виставляє це маніпулятивною так, щоб я почувала провину «я весь день голодний, бо вдома нічого немає», «Ну да, я зрозумів, зо з моїми друзями і кумами ти бачитись не хочеш» і т д
автор Ласую колобками • 15 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Можна,але міняти життя коли ти з дитиною на руках і в родині де тебе не чують - це архіскладно. Я це змогла лише частково хоч я і не ніжна квітка по життю. Але не факт що автор зможе перегнути егоїста. В її випадку простіше просто жити окремо для початку а там буде видно легше їй з чоловіком чи без нього. Але окреме житло і не обслуговувати чоловіка.
Вже мала досвід жити окремо 2 тижні (з причин дороблені ремонту в квартирі, залили сусіди). І тиждень нашій квартирі в його від’їзд. Обидва рази я просто відновилась, почала будувати графік, в якому встигала все, і догляд за дитиною, і за собою, і зустрічі іноді з кимось, і роботу. Все так як комфортно мені, і це сильно наштовхнуло на думки, шо я тягну і щоб що
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Читаю Вас і бачу тоді себе. Правда в нас це лише гостей стосувалось а їсти я завжди варила( та й дитина дозволяла, проблема лише в гостях які мені недоречні тоді були). В інших питаннях ми хоч криво але розумілись.
Ваш якийсь маніпулятор як і мій тоді. Моєму трохи життя крила обламало і повномасштабна(проблеми з роботою перестав відчувати себе на коні і єдиним годувальником). І не факт що не повториться. Задайте собі питання - чи готові Ви особисто так жити щодня завжди майбутні років з тридцять(дитина виросте але потім будуть інші проблеми - болячки садок школа з всіма домовитись, усміхатись навіть коли Вас вихователька або вчителька вичитує, робота грошей заробити та у начальства на ранок дитячий відпроситись).Якщо готові будь-якою ціною все робити по забаганках чоловіка аби була повна сімя - то змиряйтесь і підлаштовуйтесь. Якщо ні - краще відокремитись не треба зразу розлучатись. Але жити окремо самій заробляти і жити без нього не обслуговувати і не скакати біля чоловіка. Є ще один варіант як у мене - бути готовою боротись з чоловіком щоб було хоч трохи по-Вашому. Але це надто важко. Я вперта і сильна по життю але це нелегко далось і обставини помогли. Якщо не можете так спробувати його прогнути - то Вам чесно краще робити від нього ноги. Я трохи пізно це зрозуміла коли почали літати ракети над головою,,а якась можливіть реалізувати є зараз в найближчі місяці. Краще зруйнувати шлюб ніж шлюб зруйнує Вас і як людину і як особистість(раба чоловіка точно не є окрема особистість це зомбі по суті).
автор Ласую колобками • 15 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Це навіть бабуся по татовій лінії казала - якщо хочеш з чоловіком все життя жити то ти повинна все робити як й його мати. І бути поведінкою схожою на неї. Я спочатку робила але потім зрозуміла що без толку цінувати не буде . В матері там теж патріахат головного мозку,а мене тато один з першого класу виховував. Ясно що так прогинатись я просто не зможу і на багато речей дивлюсь не так як чоловік хоче. Фінал думаю зрозумілий який буде. Свекор теж дома ще той чоловік, от свекор в чоловіку і вилазив. Зараз я себе відстояла але родинне життя наближається до краху. Але краще все розвалити таке сімейне життя ніж наступити собі на горло, життя одне
Однозначно
Я точно не хочу бути як його мама, вона все життя вишикувала хату з тряпками, написала підлогу 3 рази в день, вікна щотижня. Це чистоплюйство було важливіше за спілкування з дітьми, за спільні спогади, прогулянки і т д. Діти пам’ятають маму раком з тряпками. Врешті і вона розлучилась і досі обкладає колишнього вже покійного чоловіка гівняними матами. Так шо успадкувати її лінію - ні ні ні.
Чарівна патика• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Однозначно
Думайте самі, вирішуйте самі. Це Ваше життя. В мене були серйозні обставини чому я одразу не могла порвати(дитина ще хворіла тяжкою хворобою декілька років було не до того),у Вас якщо крім чоловіка нічого не заважає жити .. Але вирішувати лише Вам. Як у Вас з Вашими батьками, Ви можете звернутись до них за підтримкою?
Ольга520• 15 июля 2024
Дитині давати суміш, він прав. Потім йому залишати дитину і ходити самій наприклад у магазин, щоб трохи морально відпочити від дитини. Тоді не буде того мучительного натурального годування і в ресторан захочеться)
Помаранчова душа• 15 июля 2024
Автор, у нас схожа ситуація була, але не друзі постійно приходили, а свекри. При тому, що вони могли зателефонувати, вже стоячи під нашим будинком, що зараз піднімуться. Чоловік ніяк не присікав це і не говорив з ними щодо того, що є мала дитина і треба попереджати про приїзд хоча б за декілька годин. Вони лише казали: «нічого страшного, ми ж ненадовго» 🫤
Допомогло те, що я під час таких візитів або не виходила з кімнати, так як дитина заснула і я годувала її грудьми в цей час. Казала: «вибачте, у нас сон».
Або в момент їх приходу вдягалась і йшла по своїм справам: «мене ніхто не попереджав, у мене плани».
Дитину лишала з чоловіком, заодно нагадувала, щоб він був привітним господарем і накрив на стіл.
Після таких «натяків» незвані гості ходити перестали.
Помаранчова душа• 15 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
І... це не на завжди))))
Це добре, як є кому делегувати. А якщо немає кому? Хто має замість дружини накривати на стіл та готувати суп? Чоловік. А він цього не робить і не розуміє, як автору важко
любименькая• 15 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Послушайте пожалуйста, он понимает! Вы тянете, он ничего не собирается менять.
Є такі, які не розуміють. У голову деяких мужиків втімяшили, що жінка СИДИТЬ у декреті. От він з таких. На жаль.
любименькая• 15 июля 2024
Я побачила незрілу особистість. До дітей і сімейних клопотів він явно не готовий ((( Дуже вас шкода. Декрет - це, насправді, важко. Особливо, коли немає допомоги. Я сама тільки вийшла з декрету.

Продаю витрішки• 15 июля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
ЧОЛОВІКОВІ делегувати
З таким підходом автор НІКОМУ не делегує (ні гостям, ні в гостях, не кажучи вже про чоловіка).
Тут вочевидь два варіанти - або вони порозуміються, або розійдуться
Помаранчова душа• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
У нього мама є…та господарка, зациклені на митті. Може надраювати підлогу щодня, але розповідати про це стільки, ніби мінімум щогодини миє. Не працювала і завжди тільки займалась хатою, може цей приклад вплинув
Так, це все йде від його сімʼї.
У мого чоловіка мати також все життя просиділа вдома. Точніше працювала декілька років, а як народився брат чоловіка пішла з роботи і зайнялась побутом.
Чоловік мені постійно казав, що з дітьми можна встигати все, от його мати сиділа вдома і все робила сама.
Ага, це при тому, що чоловіку моєму девʼять років було коли його мати пішла у другий декрет. Він пів дня був у школі, приходив додому та обід і решту дня бігав з друзями на вулиці. А на вечір вдома вже було прибрано та приготована вечеря
Помаранчова душа• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Я поанувала годувати до рокуякщо вдасться, це зв’язок з дитиною, це зручно, це корисно, не знаю яка зима попереду з відключеннями, ГВ буде доречно. Просрати це все, щоб виховувати 40 річного мужика - не впевнена що я хочу.
А є у Вас якесь питання по здоровʼю, яке необхідно закрити? Наприклад, проблема зі спиною після пологів?
Ви маєте кудись йти щовечора, як тільки чоловік приходить з роботи. Даєте йому дитину і зі словами: «Мені дуже потрібна реабілітація спини (масаж, остеопат), інакше я завтра не встану з ліжка» кожен вечір йдете на процедури.
Він нехай як хоче так свої справи з друзями підлаштовує. Віднині плануватиме свої вільні вечори разом з дитиною. Нехай запрошує в гості, ходить в ресторан. Удвох з дитиною, поки ви підтягуєте здоровʼя
Радуга-дуга• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
А военные тут при чем?
Продаю витрішки• 15 июля 2024
Автор, розмовляйте! Постійно розмовляйте! Не нийте, а саме розмовляйте! І делегуйте! Спочатку по мелочах, типу зроби будь ласка чаю, мені для лактації треба; потримай малу, мені в душ треба (бо скоро годувати); в ночі - встань до малої, бо мені для лактації треба виспатися; розвісь будь ласка білизну, бо я годую; зайди, будь ласка до супермаркету, треба купити продуктів; спусти, будь ласка, візок, бо мені не можна підіймати важкого; постав варитись бульон, будь ласка, а я зварю суп; завтра, будь ласка, посидь з малою, бо мені необхідно до лікаря.
І не очікуйте що все буде зроблено ідеально. Головне почати! Хваліть за чай, дякуйте за допомогу. Кожного разу давайте зрозуміти що він необхідний! І що за нього ніхто не зробить!
При цьому робіть своє. Може і не треба вам до лікаря, сходіть пройдіться. Нічого не станется ні з чоловіком, ні з дитиною.
Про гостей вам вже мільйон рекомендацій дали. І нічого не станеться якщо вони препруться, а ви підете у душ, або попросите допомоги на кухні (а не чекаєте зі скатертиною-самобранкою).
Вам дуже важко. В вас каже і гормони, і втома.
Полюбіть себе! Залучайте чоловіка і не переймайтесь що в нього щось не вийде.
Терпіння вам та позитивного мислення
Меряю от 0• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
Смотрите. Изначально Вы показали себя мужчине как нетребовательная женщина, с низкой планкой запросов, готовая обслуживать интересы мужа по первому щелчку.
Он на Вас такой женился.
Он бы никогда не женился на женщине с которой нужно жить иначе - быть ответственным, принимать участие в быте, в воспитании ребенка.
А сейчас, когда Вы вышли замуж и родили Вы вдруг захотели чтобы он стал другим человеком. Это подстава.
Жестокая правда. Сама такая(
автор Ласую колобками • 15 июля 2024
Ответ дляОльга520
Для Мене годування не є мучительним, мені ок. Мені мучительна необхідність раптово поєднувати це з розважання чоловіка, його гостей і його невміння організувати життя так, щоб в останній момент не бігти як вкушені. Два лактостази в перші місяці дитини я зловила намагаючись і годувати, і догоджати чоловіку, щоб посидіти з друзями як він хотів. Пропускала годування, не було умов зцідитись, процес ще був не налаштований і палала з температурою 40. Зараз вже все налаштувалось і у мене нема проблем поєднати справи і годування. Мені це важко саме через халатність чоловіка і його раптові «приколи», коли мушу все кидати й бігти, бо йому так хочеться. Тому не зовсім правильно відлучати дитину від грудей, щоб мені «хотілося» в ресторан. Я і так захочу, якщо я а) маю допомогу, не тягну все сама і відповідно є сили б) маю можливість планувати час, а не зриватися з низького старту будь-коли.
Банка з медом• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
Никак. Вы не видите, что у Вас изначально в отношениях была базовая катастрофическая ошибка.
Вот в этом месте она видна - хоче жити як було раніше - він міг подзвонити: через півгодини у нас гості. Накрий на стіл.
Сейчас Ваш муж чувствует себя обманутым Вами. И у него есть на это основания.
Для Вас лучшим вариантом будет развод и спокойная жизнь.
вы совсем ку-ку.
автор Ласую колобками • 15 июля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
А военные тут при чем?
Бо це очевидно така маніпуляція. Дати мені зрозуміти, що комусь важко, а я таке - хєрня. Порівнюючи при цьому непорівнюваеі речі в принципі.
талый снег• 15 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Спросите его - ты хочешь, чтобы мне было тяжелее, чем военным в окопах ?!
JannyMoney• 15 июля 2024
а с прошлой своей темы вы какие выводы сделали и что предприняли? какие советы вам помогли?