Борщик• Изменено 15 июля 2024
Відпочинок - Карпати
Привіт.
Вже три роки обіцяю сину поїхати в гори, все не виходить і життя поставлене на паузу. А ось сьогодні домовилася про тиждень відпустки на початку серпня і хочу виконати бажання сина.
Я справді буду вдячна за поради щодо: гарного місця, готелю, маршруту, екскурсій, цікавих місць для відвідин.
Будемо їхати потягом, то ж дуже не відвідаєш, але розглядаю варіант відвідати Яремче та Львів.
Порадьте будь ласка що цікавого для підлітка 14 років
Мастер Класс• 15 июля 2024
Ответ дляБорщик
Точно, мені самій цікаві тонелі. І взагалі сидіти на одному місці не хочеться, а за кермом сама через всю країну не їздила, хоча роздумую
Є ще маршрут в сторону Косова. Шешори там водопад, якщо повезе можна покупатись ( бо в нас тиждень з гір глина текла) смачний ресторан Аркан, з смішними цінами і неймовірним краєвидом, далі по дорозі на Косів садиба святого Миколая. Там шикарні краєвиди на гори, ділянка для відпочинку і пікніка. Є канатний атракціон але там потрібно дзвонити інструктору.
Якщо хочете зануритись в гуцульський колорит, це в суботу торговиця в Косові. Це просто живий музей під відкритим небом, де справжні творці продають свої вироби. Кераміка, прикраси, національний одяг, їжа
Борщик
• 15 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
І з розрахунку +- 100у.о. день. Карпати задоволення не дешеве.
Я розумію, але вивезти на тиждень з Харкова - це того варте. Тому і хочу не тільки полежати, а відволікти сина
Мастер Класс• 15 июля 2024
Ответ дляБорщик
Тобто з Яремче в Рахів на електричці, так?
Так. Там прикол в тому що залізна дорога трохи вище ніж автомобільна, і іноді таке враження що ти летиш через гори, багато дорог що ти їдеш на обривом, це захоплює.
Борщик
• 15 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Де саме? В Разові чи Яремче? Бо я справді не орієнтуюся
Борщик
• 15 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Клас, звучить круто!!!!
Мастер Класс• 15 июля 2024
Ответ дляБорщик
І ще питання, в Яремче будь же, чи є де краще чи гірше?
Та дивіться по своєму карману. саме містечко не велике, звісно на окраїні не треба брати житло.а
І ще ми орендували котедж під горою. Так от якби не машина я б замахалась ходити вгору вниз.
Беріть в районі центру, вокзала а звідти ви вже всюди пішки находитесь
Борщик
• 15 июля 2024
Виходить краще до вокзалу вибирати локацію у Яремче? Бо по карті на перший погляд це доволі витягнутий населений пункт
Борщик
• 15 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Зрозуміла, дивлюся
Мастер Класс• 15 июля 2024
Ответ дляБорщик
Рахів і Косів то різні напрямки.
КАПСЛОЧНИЦА• 15 июля 2024
Ответ дляБорщик
Так і є. А ще шумний і без тротуарів. Таке собі вокзал базар. Для першого разу підійде. Тим більше якщо без авто.
Мастер Класс• 15 июля 2024
Ответ дляБорщик
Так, ближче до вокзалів.
Там все буде, і ринок, і атракціони, і водопади, і навіть на стежку Довбуша можна пішки піти
Борщик
• 15 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Рахів і Косів то різні напрямки.
Зрозуміло.
Значить по-порядку: житло, білети, а потім розваги буду вивчати
Борщик
• 15 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так, з авто зручно, але вже як є.
Дякую!
КАПСЛОЧНИЦА• 15 июля 2024
Ответ дляБорщик
Зрозуміло.
Спочатку білети. Ну і погода має велике значення, може бути спека як зараз, а може і лити як з відра
Борщик
• 15 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я так зрозумію, що погоду не підпадаєш, як пощастить. Так в є?
КАПСЛОЧНИЦА• 15 июля 2024
Ответ дляБорщик
Тому одяг і взуття потрібно брати і на дощ і на спеку. Тим більше ви плануєте активно проводити час
Борщик
• 16 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Зрозуміла, дякую за поради
СережкинаЯ• 16 июля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Їдьте в Яремче. Там є де погуляти, водоспад, місцевий колорит, катання на конях, на них же можна на гору піднятись, стежка Довбуша. День виділіть для Буковелю, там погуляти, підйомник, вода клуб за бажанням. А на зворотній дорозі можна поїхати через Львів. А от по житлу не підкажу, бо ми завжди машиною, тому вибираємо за власними вподобаннями, а вам треба, щоб було зручно і +- поруч. Дивіться на букінг.
Підкажіть ,будь ласка,а в серпні без бронювання готелю варто їхати в серпні ? Точно поїдемо на машині. В Карпатах не була . Бронювати місце відпочинку по фото побоююсь. Раніше знайомі просто їхали і де подобалось ,там і зупинялись . Таке зараз реально?
Фісташкова кава• 16 июля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Реально. Але треба їхати на машині і шукати тих, хто вішає оголошення на стовпи. Можна і 2 дні шукати
Гигиенишвили• 16 июля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Я завжди заздалегідь бронюю. Мала на увазі те, що коли на машині, то можна бронювати де інде, а їздити локаціями. А коли поїздом, то треба враховувати відстань до житла. А наразі той напрямок взагалі топ. Тому не знаю, що так можна знайти, та й бігати по готелям і дивитись, це купа часу. Це ще якщо в них є місця і ціна влаштовує.
Борщик
• 16 июля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Поки що я з цим квестом не впоралася