Яйцеголовая• 15 июля 2024

На скільки вам вистачає однієї рибини типу сібас/дорадо

На одну сім´ю,на скільки прийомів їжі?
Головний кошак• 15 июля 2024
Нам мало однієї на 4-х. Дві шт. на вечерю
Агент Пинкертона• 15 июля 2024
На один, а на скільки має вистачати? Це ж маленька риба
Луноходик_Ик• 15 июля 2024
Дорадо каждому по 1
Я ужинаю и на обед еще остается
Муж за раз)
Лизочек• 15 июля 2024
На сколько приёмов? У вас дорадо или сом?
Форточка• 16 июля 2024
Одна рибина на двох на один прийом їжі, до неї ще салат або гарнір, або і те і інше.
После 18• 16 июля 2024
Каждому по 1 шт , они ж небольшие . Я делаю рыбу эту на гриле без гарнира, только салат
дякую аж підскакую• 16 июля 2024
На 2х 1-2 штуки, зависит от веса
Если рыбина до 400 гр, то 2 штуки, если 600+ гр, то одна

Жарим на гриле, хватает на 1 прием пищи
Звезда в шоке• 16 июля 2024
Чого не пишете вагу? маленькі по 300-400 г на одну людину
Домашня Зюзя• 16 июля 2024
В мене діти підлітки, великі дорадо купую, всі з´їдають, крім мене, я половину тільки можу. Ну і якщо чоловік готує сибас, чи дорадо на грилі, то гарнірів немає. Ми просто їмо рибу і салат , без хліба і гарніру.
Не стесняюсь• 16 июля 2024
Однієї рибини дорадо в мене вистачає тільки дітям)
Укр_жіночка• 16 июля 2024
Одна штука на обед одному человеку
Домашня Зюзя• 16 июля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Я беру великі, вони наче більші, від 600 десь.
ОноВамнадо• 16 июля 2024
на 1 раз
Відірву та викину• 16 июля 2024
По Одній дорадо для кожної людину на один прийом їжі
Біток чи ефір?• 16 июля 2024
Ви біблії перечитали
KROX@• 16 июля 2024
Ем только я. Вот только что съела рыбешку) запекаю в духовке с крупной солью.
Домашня Зюзя• 16 июля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ви біблії перечитали
Сижу подумки ділю рибу одну дорадо на 4 людини))) Ще і на скільки прийомів, вже можна на 8 частин ділити))) Мені хвіст дістанеться, а чоловіку голова))) І це все на 2 прийоми))
Автор юморістка.
НашлаПерепискуМужа• 16 июля 2024
Я не пойму, в этой теме реально делят тут небольшую дорадинку на семью?
Домашня Зюзя• 16 июля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Автор мабудь тролить нас. Сьогодні вечір дивних тем.
Біток чи ефір?• 16 июля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ви бачили яка спека? Людський мозок не витримуює
НашлаПерепискуМужа• 16 июля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну, мабуть, да. Світла нема, треба ж якось людям розважатись. Але дорадо, то якось нудно. Давайте ділити трюфеля
Шотуткоїться?• 16 июля 2024
Я целую не могу осилить. Пополам с дочкой съедаем
Домашня Зюзя• 16 июля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Заходиш у Метро в холодильник з м´ясом, чи де риба, і стоїш мерзнеш. Це ж бомба))) я так вчора робила. І таких, як я ще було багатенько. Я все купила, але просто наярювала по кругу і видивлялася стегна, гомілки, вирізки, поки не замерзла вкрай)))
Шотуткоїться?• 16 июля 2024
Ответ дляПосле 18
Та ну небольшие. Дорадо крупненькие рыбешки
После 18• 16 июля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Значит мои много едят у меня и дети каждый по целой съедают
КАПСЛОЧНИЦА• 16 июля 2024
Чоловік одну зʼїдає. Ми з сином ділимо, бо дитина ще маленька, а я не особливий рибний фанат.
НашлаПерепискуМужа• 16 июля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Та ну это ж рыба. У нее уварка-ужарка 25%. Минус ещё кости, голова. Луска, потроха. 250 грамм остаётся. Что там делить?
Домашня Зюзя• 16 июля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Різна калібровка риби, як дорадо, так і сібаса. І ціна різна на них. Є крупні, я ту не з´їм, а є по 400 грамів, там таке, хрясь і немає)))
автор Яйцеголовая • 16 июля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ми так
НашлаПерепискуМужа• 16 июля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Ми так
А надо Вам чиїсь поради? Хтось таки хоче більше? А Ви рішили задавити авторитетом Совєтчиці? Дайте вградаю, це той кому достається хребет?