Шумелка Мышь• Изменено 17 июля 2024
Хай пребуде срач! Місяць як живу за кордоном...
Так хочеться серед іноземців почути своїх, українців. І я знаю, що вони тут є. Бачу машини на українських номерах, бачу скільки в чаті українців, які живуть в цьому місті. Але мови не чую! Тільки чтоканьє да каканьє, і хрєн поймеш чи то наші, чи росіяни. Ну чи вам самим не хочеться якось самоідентифікуватися, відділитися від них...
Шумелка Мышь
• 17 июля 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Так повертайтеся в Україну
А дома типу не таке?
Своего не предлагать• 17 июля 2024
Ніколи не сплутаю наших російськомовних з росіянами. Тема реально для срачу
Перша на селі• 17 июля 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Так повертайтеся в Україну
І всі заговорять укрпїнською?)
Шумелка Мышь
• 17 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
І чим ви відрізняєте??? От прям цікаво
Шумелка Мышь
• 17 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
А ви якою мовою там говорите?
Скрізь українською - і дома, і тут
Великий сатирик• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Скрізь українською - і дома, і тут
І якою вам відповідають на вашу українську?
сЛАдКОежКА• 17 июля 2024
Ні, не хочеться. Всім хто зациклився на мові, то треба вже з психологом працювати. Війна почалась не через мову, в цей час люди повинні один одного підтримувати, а не кричати з закордону про мову
Аноним Советчик• 17 июля 2024
А ещё есть украинцы с немецкими/французскими/швейцарскими номерами и говорящие на английском/немецком/французском
Стрекоза любви• 17 июля 2024
Була в Австрії, як біженка, чесно, що україномовних, що російськомовних - однаково.
Але те, як говорять росіяни російською все ж відрізняється. Якось їх одразу чути.
Майор Медуза• 17 июля 2024
У Лондоні дуже багато нас) а от у Польщі прожили півтора року і жодного разу не чула української мови(
Шумелка Мышь
• 17 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Та чого б я до них говорила. Може то росіяни, нафіг вони мені здались
Своего не предлагать• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
І чим ви відрізняєте??? От прям цікаво
Акцент, використання деяких слів, гордість, що ’яруський’. Жодного разу не помилилася. Носіїв російської з інших республік колишнього СРСР також відрізняю. Бачу, що не наші, але й не з рашки
Живчик-счастливчик• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
І чим ви відрізняєте??? От прям цікаво
Тю, я своїх харківських ні з ким не сплутаю
Забризкана водою• 17 июля 2024
Ответ дляПерша на селі
І всі заговорять укрпїнською?)
Ну, якщо автор така патріотка, то чому переїхала?
Великий сатирик• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Ви взагалі там з людьми говорите? На якій мові?
Шумелка Мышь
• 17 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А хто говоритт, що війна почалась через мову. Тема про інше зовсім, не уловлюєте?