Шумелка Мышь• Изменено 17 июля 2024
Хай пребуде срач! Місяць як живу за кордоном...
Так хочеться серед іноземців почути своїх, українців. І я знаю, що вони тут є. Бачу машини на українських номерах, бачу скільки в чаті українців, які живуть в цьому місті. Але мови не чую! Тільки чтоканьє да каканьє, і хрєн поймеш чи то наші, чи росіяни. Ну чи вам самим не хочеться якось самоідентифікуватися, відділитися від них...
Своего не предлагать• 17 июля 2024
Ответ длядивчинка
А в Испании было стремно
Що ви маєте на увазі?
Хи хи, ну ну• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Скрізь українською - і дома, і тут
Я тоже во Франции сейчас, так они считают что Украина город в России, и им на эту войну наплевать , поэтому что вы хотите от других стран.
сЛАдКОежКА• 17 июля 2024
Ответ дляМайор Медуза
У Лондоні дуже багато нас) а от у Польщі прожили півтора року і жодного разу не чула української мови(
Шуткуєте?)) тут кожен третій українець. Причому до війни наших теж було дуже багато
Перша на селі• 17 июля 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Ну, якщо автор така патріотка, то чому переїхала?
Може втратила все?((
А ось і я• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Це сленг
Сленг ваш не українського походження. Ви з якого регіону виїхали? Київ здебільшого український, якщо не брати до уваги сусідські теревені, а вийти в місто, хоча б в магазин.
Своего не предлагать• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
А хто говоритт, що війна почалась через мову. Тема про інше зовсім, не уловлюєте?
Не уловлюєм (це взагалі якою мовою??)
Шумелка Мышь
• 17 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ви взагалі там з людьми говорите? На якій мові?
Говорю, з продавцями в магазині. Англійською. А до незнайомих людей чого б я чіплялась з розмовами
KROX@• 17 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ніколи не сплутаю наших російськомовних з росіянами. Тема реально для срачу
💯
Я закордоном 2 роки вже. Більшість виїхавших людей розмовляють російською, бо вони з російськомовних міст. Хтось перейшов на українську, хтось ні, але реально чутно що то наші, а не москалі, бо вимова інша. І тут взагалі це нікого не парить, ніхто не судить за мову, кожен спілкується як йому зручно.
ФруктЕщеТот• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
А дома типу не таке?
Ну дома ви точно будете знати, шо кругом не кацапи
Великий сатирик• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Та чого б я до них говорила. Може то росіяни, нафіг вони мені здались
Якщо чи самі не починаєте говорити українською, то чого ви цього чекаєте від інших. Можливо і вони на вас дивляться і думають, що якась російська
В шоколаде• 17 июля 2024
Как вы уже достали. У нас в группе регулярно срач чому не державною. Хорошо что админ адекватный, сразу удаляет все эти сообщения и банит. Езжайте домой в Украину и там свой патриотизм проявляйте. Особенно бесит когда этот срач разводят мужики. Ну сье@@ся, сиди тихонечко, а если патриот то вперед воевать и державною
Птица секретарь• 17 июля 2024
Повірте , нам виіхавшим 2,5 року назад - не цікаво вже мати справи з нашими. Відвикли . Нова робота, школа, подорожі , своє життя, хтось вже і замуж вийшов, дітей родили деякі - нам вже не треба це спілкування , нема навіть бажання зі своїми мати справу
Своего не предлагать• 17 июля 2024
Ответ дляПерша на селі
Може втратила все?((
Ну то так, україномовна авторка втратила все. Десь в Чернівцях чи Ужгороді
Майор Медуза• 17 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я знаю, але навіть наші родичі і друзі у Польщі не перейшли на укр мову. У мене перукар з Харкова була, пару лікарів і медсестер - всі рос розмовляють.
anonimka_911• 17 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
За себе говоріть)
Ответ дляKROX@
💯
В Варшаве не страшно на русских наткнутся, потому что их тут единицы. А вот в Испании я опасалась русскоговорящих, кто их знает откуда они
Lenusikkuz• 17 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Ні, не хочеться. Всім хто зациклився на мові, то треба вже з психологом працювати. Війна почалась не через мову, в цей час люди повинні один одного підтримувати, а не кричати з закордону про мову
Тобто не через мову? А хіба не «ущемлённых и притеснённых» орки прийшли захищати? Так, це був привід, але його могло і не бути, якби ми поважали свою мову і розмовляли нею.
Inno4ka-ya• 17 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Так само
Ответ длясЛАдКОежКА
Так Ірина Фаріон навіть робила спроби самогубства колись , бо переживала , що нова влада зробить щось не те з мовою
Киев_Елена• 17 июля 2024
Ответ дляМайор Медуза
А какой смысл им в Польше на украинском говорить? Русский международный язык и понятен широкому кругу людей. К парикмахеру русскоязычному заграницей прийдет большее количество клиентов, чем к украиноязычному, т.к нет языкового барьера. Во всех украинских группах заграницей сообщения «подскажите русскоязычного педиатра», « подскажите СТО с русскоязычным персоналом», «подскажите русскоязычного налогового консультанта» и подобное. Это в Тернополе некомфортно заговорить на русском, т.к. могут «волком» посмотреть, отпустить комментарий и т.п. А заграницей все русскоязычные спокойно говорят на родном языке без проблем, да и украиноязычные переходят на русский, если нужно получить услугу специалиста который не владеет украинским, но знает русский