Шумелка Мышь• Изменено 17 июля 2024

Хай пребуде срач! Місяць як живу за кордоном...

Так хочеться серед іноземців почути своїх, українців. І я знаю, що вони тут є. Бачу машини на українських номерах, бачу скільки в чаті українців, які живуть в цьому місті. Але мови не чую! Тільки чтоканьє да каканьє, і хрєн поймеш чи то наші, чи росіяни. Ну чи вам самим не хочеться якось самоідентифікуватися, відділитися від них...
Катерина577888• 17 июля 2024
Повертайтеся і сидіть тут без світла майже весь день, раз така патріотка

Lizavel• 17 июля 2024
Ответ дляКатерина577888
Та троллиха она
Mary-7b23• 17 июля 2024
Виїхала , сіла на посбія , і вєщаєт із-за угла - яка вона патріотка правильна , а русскоязичні її батьківщину захищають , без рук і ніг залишись або в землі вже вбиті , або закатовані . Ці гребані патріоти збіжать - і сидять думки гадають , копитами себе в груди бьють , як вони правильні патріоти - а інші ні . Гидость яка
Марфа-Краса• 17 июля 2024
Я кацапов слышу с первой ноты! Это тугим на ухо нужно быть чтобы ихнее аканье не слышать!
Ежеви4ка• 17 июля 2024
Я, коли за кордоном була, навпаки, відрізняла за мовою біженців й заробітчан, бо біженці були з російськомовних регіонів, а заробітчани або українською говорили, або чимось схожим
Стрекоза любви• 17 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Повірте , нам виіхавшим 2,5 року назад - не цікаво вже мати справи з нашими. Відвикли . Нова робота, школа, подорожі , своє життя, хтось вже і замуж вийшов, дітей родили деякі - нам вже не треба це спілкування , нема навіть бажання зі своїми мати справу
Ого, а чого це? Ми спілкувались між собою, все ок. А взагалі-то думаю, якщо озиратися на досвід інших поколінь, люди, які емігрували ще до повномасштабного вторгнення, зазвичай, все ж створювали якісь общини, кола спілкування з такими ж як вони, емігрантами. Бо всі прекрасно знають, що ти ніколи не будеш для іноземців на рівні з місцевими. Так, вони будуть до тебе нормально ставитись, але це трохи інше.
Тому ваші слова звучать трохи дивно.
Paolla• 17 июля 2024
Розумію вас автор. Я в Німеччині теж не можу зрозуміти, наші чи росіяни. Хотілося б, щоб наші говорили українською для ідентифікації. Я не зациклена на мовному питанні, якщо що.
Mary-7b23• 17 июля 2024
Ответ дляPaolla
Так а навіщо виїхали тоді? Вертайтесь в Україну
Lux Aeterna• 17 июля 2024
как всегда, вы куда-то поехали, и вам все должны

ридна канадщина ждет вас

правда, там будет такая версия диалектной укр.мовы, что вы хрен разберете

но абы не как у москалей - это ж для вас самое главное

Атланта• 17 июля 2024
Ответ дляPaolla
А что вам даст кого-то идентификуваты? Русские оттуда никуда не денутся, а украинцы могут и не хотеть с вами общаться.
lana_banana04• 17 июля 2024
Шось у меня в Харькове таких проблем не возникает
Paolla• 17 июля 2024
Ответ дляMary-7b23
Виїхала, щоб діти не чули вибухів.
Mary-7b23• 17 июля 2024
Ответ дляPaolla
Виїхала, щоб діти не чули вибухів.
Так сидіть мовчки , нікому ви там не потрібні , ні своїм виїхавшим - у них своє життя, ні чужим, щоб ще розмовляти так як вам хочеться
Незламна• 17 июля 2024
Ответ дляМарфа-Краса
Не всі ’акають’. Деякі ще й ’шокають’))
Киев_Елена• 17 июля 2024
Ответ дляPaolla
Виїхала, щоб діти не чули вибухів.
Вам лучше слушать русский язык чем взрывы? Непатриотично однако…
lana_banana04• 17 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тому ваші слова звучать трохи дивно.
Я, наоборот, часто слышала ещё до 2022 года, что никаких общин в Европе, не стремились общаться и помогать друг другу (имеется в виду подсказать, помочь советом). Шо наши, шо москали.
Paolla• 17 июля 2024
Рука-ліцо і дизлайк вже ліплять на фразу ’виїхала, щоб діти не чули вибухів’. Якщо напишу, що залишаюся з дітьми, не зважаючи на вибухи і ракети, в Україні, теж наліплять рука-ліцо. Нікому не вгодиш ))
Марфа-Краса• 17 июля 2024
Ответ дляНезламна
Не всі ’акають’. Деякі ще й ’шокають’))
Шокають то наши, гэкають тоже. А эти ась, окают, та и интонация... Вам медведь на ухо наступил?
ТА7НЯ7• 17 июля 2024
Ви що по акценту не відрізняєте нашіх від ворогів?

Paolla• 17 июля 2024
Ответ дляMary-7b23
Та не хвилюйтеся, я сиджу мовчки. Розмовляйте, як хочете. Вас можна ще по грубощам ідентифікувати будь-якою мовою
Незламна• 17 июля 2024
Ответ дляМарфа-Краса
Навряд чи з вами можна якийсь конструктивний діалог продовжувати, тому - нехай буде ведмідь))
ТА7НЯ7• 17 июля 2024
Ответ дляТролю як можу
Мне вообще в Варшаве сказали, что по мне видно, что я из Киева.
Ой как интересно, а что вас відало?
Mary-7b23• 17 июля 2024
Ответ дляPaolla
Ви виїхали - живіть своє життя, і не лізьте межи очі до людей , це їх справа як розмовляти , а не патріотку сомнітєльну з себе видавлюєте
ir81• 17 июля 2024
Как можно не отличить руских от украинцев? У руских интонация другая, говорят как с пафосом, не знаю как объяснить. Я ездила к родственикам в 2000-х, по другому говорят, интонация другая. Были 8 месяцев в окупации, руские совсем по другому розговаривают, сразу понимаеш где кто,
Espresso_caffe• 17 июля 2024
українців ніколи не сплутаєш з бульбашами чи кацапами
навіть інша лексика використовується
Незламна• 17 июля 2024
Ответ дляMary-7b23
Так авторка про тих, хто теж виїхав
Марфа-Краса• 17 июля 2024
Ответ дляНезламна
Я наверное уникум. Кацапов слышу за версту!
Даже блогеров - ну, они по другому говорят!
Espresso_caffe• 17 июля 2024
Ответ дляТролю як можу
губы, брови и ресницы?
ПазлШредінгера• 17 июля 2024
Ответ дляLenusikkuz
Тобто не через мову? А хіба не «ущемлённых и притеснённых» орки прийшли захищати? Так, це був привід, але його могло і не бути, якби ми поважали свою мову і розмовляли нею.
Я з вами згодна. Через мову в тому числі. Адже якби ми не знали рос мови, то не дивилися б їхні фільми, не слухали музику, весь цей культурний рос код вливався в нашу свідомість з дитинства. Всі знають звідки фрази ’людк, а людк’ ’ а вас я папрашу астатца’ ’ каждий год 31-го числа...’ ’ Так не даставайся же ти нікаму’. Чому всі імперії на захоплених землях одразу намагаються вкорінити свою мову? Це ж перше завдання імперій і колонізаторів. Вони ж це не із альтруїзму робили, а для того щоб через пару поколінь викорінити національну ідентичність, щоб люди могли одружуватись між собою, і діти/внуки від такої пари вже не будуть мати чіткої національності.
Травити людей за мову не можна, але розуміти, що те, що ми російськомовні це досягнення рос імперії варто, і це явно не робилось в наших національних інтересах.
Paolla• 17 июля 2024
Ответ дляКиев_Елена
А ви часом не з мацкви? Такі іздьовки тільки від кацапів чула