Бодіпозітівна• 20 июля 2024
Набрид підстаркуватий чоловік.
Чоловікові 59, завжди був спортивний, активний, лише рік тому почав здавати. Секс є, але не відчуваю бажання до нього. Не можу так. Коханець..?
Бодіпозітівна
• 20 июля 2024
Ответ дляПотішаюся
Шукайте кохання,в чому проблема?
Кохання вже не потрібне.
Бодіпозітівна
• 20 июля 2024
Ответ дляУдачная
а секс да?
Потрібен. А для цього необхідно мати кохання? Ні.
Просто Фіфа• 20 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Ищите молодого, женатого, чтобы вас из семьи не увел, а то свободный влюбится, захочет жениться, детей
Соседушка• 20 июля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
То це ми вашого в наступній темі оцінюємо? Дядька з вусами?
Это автор хочет пристроить муженька в хорошие руки
Заела_пластинка• 20 июля 2024
Ответ дляСоседушка
Квітка Миру• 20 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Нужно деньги иметь. Кто захочет 58 летнюю тетю ахать ?
Соседушка• 20 июля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
На який вік коханця розраховуєте?
Автору старше 30 не нужен
Карусель-весель• 20 июля 2024
Ваша проблема явно не в возрасте партнёра, ведь вы по факту 1 возраста. Любви вы не хотите... Идите к психологу, разберитесь чего вы хотите на самом деле. Если муж не дорабатывает, но вы его любите, то игрушки и прочее разнообразие прекрасно бы справились и темы не было бы...
Муркошечка• 20 июля 2024
Ответ дляOksania_mama
Не страшно стать бабушкой, страшно спать с дедушкой
Ой, повно молоденьких сплять з дєдушками і не брикаються, а тут авторці дєдушка надоїв який ще ого-го може!
Мамин тріль• 20 июля 2024
Вакуумний стимулятор легко вирішить вашу проблему краще будь якого коханця