З царем в голові• 20 июля 2024
Доказові батьки
Шановні, а поясніть мені таке. Ну хто такі доказові лікарі я більш-менш розібралася. Це ті, хто всім доказують, що все можна лікувати подорожником і парацетамолом.
А хто такі доказові батьки? Що вони кому мають доказати? 🤔🤔🤔
Самохвалова• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Прекрасно збиває, якщо ви правильно розрахували дозу, дотримуєтесь миттєвого в температурного режиму. Температура впринципі збивається в без медикаментів в більшості випадків, якщо просто охолодити організм
Якщо збивати охолодженням організму, то для чого взагалі препарати приймати? Я колись собі хотіла збити, обклавшись вологими рушниками, знаєте, відчуття жахливе було на розпечене тіло, починає трясти, дуже холодно, тремор - наче ти зараз здохнеш. Ще й спазм судин може бути. Вирішила, що такі експерименти проводити не буду більше. Легше таблетку проковтнути
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляСамохвалова
Охолодження і препарати поєднують залежно від ситуації. Парацетамол + вологі рушники прекрасно збивають навіть дуже високу температуру.
З царем в голові
• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Завжди діють, навіть при 41, значить ви щось робите неправильно
Ооось, тут ми явно спостережуємо ’доказовість’. Колись моя дитина потрапила в лікарню, була висока температура. І потрапили ми на доказового лікаря, який теж доказував, що завжди діють. Я попросила його продемонструвати, як правильно збивати цими препаратами. Мені й самій було цікаво, що я не так роблю. Він хіба що з бубном навколо не танцював - нічого. Потім вже коли температура до 41 наблизилася, кололи літичку. На наступний раз він знову спробував - знову нічого. Знову літичка. А далі я вже не дала експериментувати. Дала дитині таблетку анальгіну, температура швидко впала і тривалий час не піднімалася.
Що цікаво, лікар все одно не визнав того, що він не правий. Але чомусь передав нас своєму колезі, який, на щастя, був не доказовим.
А ще, на закуску - я, моя мати, сестра, бабуся - жодна з нас не може збити температуру нічим, окрім анальгіну. Перевірено неодноразово.
З царем в голові
• 21 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Кстати доказови уже доказывают, что нельзя сбивать меньше 40 градусов)) вот такое вот недавно у них прочитала
І при цьому вони нічого не кажуть, що робити, якщо у дитини після 38 починаються судоми, помутніння свідомості, а парацетамол і ібупрофен не діють від слова зовсім.
З царем в голові
• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Ви щаслива людина, якщо ніколи не зустрічалися з ситуацією, коли температура не збивається при всіх правильних дозах і правильних кліматичних умовах. Бажаю вам ніколи і не зустрітися з цією проблемою.
Тантрический кекс• 21 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Прояснімо момент по доказовим лікарям.
Ситуація: дитина 10 років, температура 39,5. Чим треба збивати? Що каже доказова медицина?
Парацетамолом чи нурофен по вазі дитини. Плюс багато пити, в кімнаті має бути прохолодно. Це мені радила доказова лікарка для дитини.
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Не знаю , що таке літичка
. Мох діти народилися за кордоном, тому нічого, крім парацетамол і охолоджувальної ковдри не бачили, температура 41 прекрасно збивається, найменший син схильний до високих температур. Мені в дитинстві давали лише парацематол, сім´я медиків.
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Все збивається, анальгіну просто не існує і розвинених країнах
З царем в голові
• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Не знаю , що таке літичка
Ви серйозно вважаєте, що якщо у вас такого не було, то цього не існує?
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Якщо у всьому світі збивають температуру без аналогу, то цього таки не існує
З царем в голові
• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Все, я здається зрозуміла, хто такі доказові батьки. Це ті, хто доказує, що не існує проблем зі здоров´ям, які вони не бачили 😁😁😁
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Проблем є багато і вони вирішуються дозволеними безпечними препаратами
З царем в голові
• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
А парацетамол безпечний? І ібупрофен? Це щось новеньке)
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Так, безпечнішого ще не винайшли, коштує копійки, всім доступний
З царем в голові
• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Ви схоже ніколи не бачили дітей, у яких через парацетамол нирки відмовляли. Кажуть, ще й на печінку він сильно впливає, але тут не знаю, знаю тільки про нирки.
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
З анальгіном більші шанси на такий ефект, тому він і заборонений, як і німесулід
З царем в голові
• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Але якщо анальгін збиває температуру вже 1 таблеткою, а парацетамолу, наприклад, потрібно щоразу 4-5-6 таблеток, як гадаєте, що шкідливіше?
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Не потрібно, просто даєте дозу за вагою, вона не вимірюється кількістю таблеток
З царем в голові
• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Дитина 10 років, вага 47 кг. В лікарні дали спочатку 1 таблетку парацетамолу 500 мг, потім ще, потім ібупрофен, потім ще 2 таблетки парацетамолу. В проміжку між таблетками влаштували екзекуцію з холодним обтиранням. В палаті було відкрито вікно, було відверто холодно. Не допомогло, довелося робити укол.
Яка ж на вашу думку має бути доза?
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Яка ж на вашу думку має бути доза?
Доза не вимірюється кількістю таблеток. Вам з самого початку дали неправильну дозу, до для такої великої ваги йде доза від 1000, і не можна одразу після того давати інші препарати, вам попалися непрофесійні лікаря.
З царем в голові
• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
А ви професійний лікар?