З царем в голові• 20 июля 2024

Доказові батьки

Шановні, а поясніть мені таке. Ну хто такі доказові лікарі я більш-менш розібралася. Це ті, хто всім доказують, що все можна лікувати подорожником і парацетамолом.
А хто такі доказові батьки? Що вони кому мають доказати? 🤔🤔🤔
Фиона Шрековна• 20 июля 2024
начинайте сначала
вы еще не разобрались

Амелі на мілені• 20 июля 2024
Про подорожник и банки вы как раз мимо
Анонім Секретар• 20 июля 2024
Все навпаки..Доказові то ті які лікують по протоколам. Ті що за прививки антибіотики і ТД.
Як же ви так розбирались, що нічого не второпали?
Доказові, то традиційна сучасна медицина основана на дослідженнях.
Доказові батьки, це ті які підтримують доказову медицину.
Все просто
Анонім Секретар• 20 июля 2024
Ви троль?
автор З царем в голові • 20 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ви троль?
Авжеж, а Ви? 😁
Всі ми тут трохи тролі, хіба ні?)
ЦібаФу• 20 июля 2024
Скажу вам зі свого досвіду. Доказові це сучасно, не пічкають дітей без потреби, але часто пропускають проблеми. Більш зацикленні на доказовлсті, а не на реальній проблемі. І так, деколи нам допомагали недоказові препарати. Але я їх купила в останню чергу, як остання надія
ПриснитсяЖЕ• 20 июля 2024
Це купка притрушених людей.

Глас_Народа• 20 июля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Це купка притрушених людей.
Чергова секта нового дивного світу. Як і доказові лікарі (ніби в традиційній медицині є інші). І так, сьогодні воно доказове, а завтра нові дослідження та висновки, і раптом виявиться, що все то було неправильно та шкідливо. Бо медицина - то не математика, як казав мені один серйозний доказово-протокольний лікар.
автор З царем в голові • 20 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Все просто
А інші по чому лікують? А де навчаються на доказових лікарів? Існують інститути доказової медицини?
ПриснитсяЖЕ• 20 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
99 відсотків досліджень проплачені фарм корпораціями. Це мільярдний бізнес, круче тільки зброя і наркота.
автор З царем в голові • 20 июля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Докази є? Чи знову тік-ток і блогери сказали?
Тюрюнь_Тюнь• 20 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Не доказові це гомеопати, травники, ті хто використовує народну медицину.
Анонім Секретар• 20 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ну Комаровський доказовий і його адепти. Терпіти його неможу
Тюрюнь_Тюнь• 20 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
То ви теж доказова? 😅
Глас_Народа• 20 июля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Згодна, бо теж цікавлюсь темою настільки глибоко, наскільки дозволяють знання, когнітивні здібності, досвід та логіка.
автор З царем в голові • 20 июля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
То ви теж доказова? 😅
Ну треба ж розібратися?)
автор З царем в голові • 20 июля 2024
Прояснімо момент по доказовим лікарям.
Ситуація: дитина 10 років, температура 39,5. Чим треба збивати? Що каже доказова медицина?
Диверсификация• 20 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Прояснімо момент по доказовим лікарям.
Парацетамол і ібупрофен, інших безпечних препаратів ще не винайшли
автор З царем в голові • 20 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Нова умова: ці препарати не діють, ні в якому дозуванні. І ніколи не діяли. А якщо температуру не збивати, вона продовжує рости. Що далі?

Анонім Секретар• 20 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Швидка. Анальгін з дімедролом. Чи швидка має подорожник прикласти?
Ирина_Б_• 20 июля 2024
придурошные , только не доказано. Пока)
Диверсификация• 20 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Завжди діють, навіть при 41, значить ви щось робите неправильно
Шукаю стакан• 21 июля 2024
Кстати доказови уже доказывают, что нельзя сбивать меньше 40 градусов)) вот такое вот недавно у них прочитала
Самохвалова• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Ну тут теж не 100%. Наш педіатр каже, що дуже ретельно вивчав біохімію і його знання доказують, що ібупрофен дуже шкідливий, викликає онкологію крові. Радить збивати тільки парацетамолом і аналгіном. А от з приводу аналгіна каже, що цей препарат винайшли в СРСР, він дуже дієвий і дешевий, тому іноземним корпораціям вигідно його усунути з ринку. Саме з цієї причини було придумано безліч байок про його шкідливість.
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляСамохвалова
Ваш педіатр точно жодних досліджень не проводив
Самохвалова• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Парацетамол ніколи не збивав температуру моїм двом дітям. Ніколи. Це пустишка
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляСамохвалова
Прекрасно збиває, якщо ви правильно розрахували дозу, дотримуєтесь миттєвого в температурного режиму. Температура впринципі збивається в без медикаментів в більшості випадків, якщо просто охолодити організм
Самохвалова• 21 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Він покладається на поглиблене знання біохімії. Та й за 60 років йому, хто зна, всяке вже він бачив, мабуть
Диверсификация• 21 июля 2024
Ответ дляСамохвалова
В такому віці вже різне мерещиться
Барвіночка• 21 июля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Про подорожник и банки вы как раз мимо
Кстате, горчичники и банки - отличный вводный курс в БДСМ!!!