Стопясят раз обсуждала• 21 июля 2024

Яка форма вермішелі сама смачна для вас?

Рожки також усілякі маю на увазі
дякую аж підскакую• 21 июля 2024
Спагетти или бантики
Столічна штучка• 21 июля 2024
Лапша або тоненька коротенька вермишель
Budaynata@ukr.net• 21 июля 2024
Ответ дляБабулька
Дівчата, порадьте будь ласка, якісну лапшу чи павутинку, щоб в супі не розбурхали.
Что б не разбухла в супе, надо обжарить 2-3 минуты на сухой сковороде
75В• 21 июля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Лапша, або мікро вермішелінки.
Эм, она же склеивается в одну массу и когда воду сливать пролазит через дырочки дуршлага. Я микровермишель использую только в суп
Не кую, не мелю• 21 июля 2024
Ответ для75В
Мікровермішельки не потрібно зливати, вони варяться по принципу каші. Якісні не злипаються.
75В• 21 июля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Не, я такое не люблю. Я люблю разновидности крупного размера.
Не кую, не мелю• 21 июля 2024
Ответ для75В
Тому ми всі різні))
Русланка з гілки• 21 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Бабочки
Точно, метелики)) А я навіть не помічала напису)
Моська-слон• 21 июля 2024
Трубочки, спіралькі, спагетінні.
Бавовнятко• 21 июля 2024
Спіральки, лапша пласка, пружинки. Син любить великі ракушки. Терпіти не можу метелики і лапшу з отвором чи макарони, як її назвать
Моська-слон• 21 июля 2024
До речі, я не люблю форму ракушка, раніше навіть відмовлялися їх їсти, з віком стала лояльніша.
автор Стопясят раз обсуждала • 22 июля 2024
Ответ дляBransoletka
Лінгвіні, тальятеле, орзо люблю
Нічого з цього не їла
ЖенаАйтишнеГа• 22 июля 2024
Гнізда