МЕСТО_Встречи• 22 июля 2024
Всім жінкам!
Хочу додати від себе всім жінкам- Ви саме прекрасне що є на цій землі, Ви - це життя і сама природа і чоловіки не взмозі дати навіть мільйонної частини тієї Любові, Безпеки, Ніжності дітям, друзям, рідним, яку даєте Ви.Завжди пам´ятайте це і високо себе цінуйте❤️❤️❤️
Всім шампаньського• 22 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Зараз прискаче фісташка і розповість про цінність 😁
Ага. І той, що про м´ясні дірки пише)))
Цибулька зла• 22 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Кстати, фисташка - это Юра переквалифицировался или чё?)
Царевна_несушка• 22 июля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Ага. І той, що про м´ясні дірки пише)))
Так це він і є. Місцевий клоун
Царевна_несушка• 22 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
Не слідкую за інкарнаціями Юрця. В блок і нехай далі пише)
Vitamina1407• 22 июля 2024
На мене теж інколи накатує таке,всіх люблю,всі прекрасні. Проходить швидко,
Царевна_несушка• 22 июля 2024
Ответ дляVitamina1407
І на мене)
МЕСТО_Встречи
• 22 июля 2024
Ответ дляVitamina1407
А в мене не проходить і дуже не люблю коли ображають дівчат, а тут таких тем забагато, де дівчат знецінюють і поливають брудом.Тому це промінчик підтримки
Вимагаю спілкування• 22 июля 2024
Вау! Спасибо большое! Очень приятно!
Мне доця читает такие же оды, когда что-то натворит, либо нужно собаку выгулять, или же дать деньги на мороженку или что-то подобное
Цибулька зла• 22 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ой, да прям) Еще скажите, что на Советчицу заходите раз в 2 недели) Лукавая женщина😄
Царевна_несушка• 22 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
Та серйозно. В блоці він у мене). А від сьогодні і фісташка.
Уси Пуси• 22 июля 2024
Мы богини мира) только без крайностей давайте) речь об адекватных женщинах)
З горіха зерня• 22 июля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А ви хто? Ч чи Ж?
З горіха зерня• 22 июля 2024
Ответ дляУси Пуси
Богини без крайностей?)
А что тогда крайности?
З горіха зерня• 22 июля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ж
Ясно
Де там фісташка? Там хоч поржати можна
Уси Пуси• 22 июля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Богини без крайностей?)
А что тогда крайности?
А то вы не знаете?)
З бісиками• 22 июля 2024
Я не в состоянии дать своим родным даже 25% любви. А друзей у меня вообще нет